En Çok Satılan Koltuk Şalları

2
1984

Koltuk şalları koltuk takımını seven ve çabuk kirlenmesini istemeyen ev sahipleri için de pratik bir çözümdür. Çeşitli koltuk ebatları için üretilen koltuk şalları aynı zamanda iyi birer dekorasyon tekstil ürünü olarak da görülebilir.

Modern hayatın vazgeçilmezi olan televizyon ve abur cubur ikilisi ya da çocuklu misafirlerin ağırlanması sırasında istenmeyen kazalar her zaman başınıza gelebilir.

Bu kazaların önlenmesi mümkün olmasa da verdiği zararı minimize etmek mümkündür. Özellikle koltuk kumaşlarındaki lekelerin zor çıktığını düşünürsek koltuk şallarını kullanmanın önemi ortaya çıkacaktır.

Koltuk şalı nasıl kullanılır?

Koltuk şalları farklı ebatlarda üretilmiştir. Koltuğunuzun ebatlarını ölçerek alacağınız bu şalları isterseniz düzgün bir şekilde isterseniz de rast gele sererek kullanabilirsiniz. Kumaş özellikleri aynı zamanda sizin kullanım şeklinizi de belirleyecektir.

blank
En çok satılan koltuk şal modelleri

Koltuk şalları üretilirken kare, dikdörtgen gibi farklı şekil ve ebatlarda üretilebilmektedir. Yine çok farklı renk seçeneklerinin de olduğu şallarda çeşitli kumaş türleri de beğeninize sunulmaktadır.

Örme koltuk şalı modası son dönemlerde dikkat çekecek derecede artmış gözüküyor. Örgüye meraklı bayanların özellikle kışın kullanılabilecek örme şallarda da farklı desenleri yakalamanız mümkündür.

Bu yazımda da sizlere koltuk örtüleri fikirlerinden bahsettim okumanızı öneririm.

Koltuk şalı Madame Coco

blank
Madame Coco koltuk şal modelleri

Ev tekstili ve dekorasyonunda önemli markalardan biri olan Madame Coco’daki koltuk şalları da müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

blank
Madame Coco koltuk şalı

Genellikle uzun ömürlü, kaliteli ve sağlıklı olması sebebiyle bambu pamuk kumaşın tercih edildiği koltuk şallarında farklı desen ve renkleri bulmak mümkündür.

English Home koltuk şalları

blank
English Home koltuk şalları

English Home’da koltuk şalı seçeneği oldukça fazladır. Farklı desen ve renklerdeki, triko, örme dokuma, el yapımı örme, simli triko, shannon örme vb. modeller ile müşterilerine geniş bir yelpaze ile hitap etmektedir.

blank
English Home koltuk şalları modelleri

Genelde Türkiye ve Hindistan üretimi olan koltuk şal modelleri akrilik, polyester, viskon ve pamuk ham madelerinden çeşitli oranlarda karıştırılarak üretilmektedir. Ayrıca satış sırasında şalların sezon ve döneminin de belirtildiğini söylemek isteriz.

İkea koltuk şalları

blank
IKEA koltuk şal modelleri

İkea sadece mobilya sektöründe değil aynı zamanda ev tekstilinde de çeşitli ürün satışı gerçekleştirmektedir. Bunlardan biri de koltuk şallarıdır. Koltuk şallarını örtü/battaniye ismi ile sunan şirket farklı desenlerdeki örtü/battaniyelerle dikkat çekmektedir.

blank
İkea şal örtüsü

Genellikle şallarında tüftik yünü, akrilik ve polyester karışımını farklı oranlarda kullanan firma bu ürünlerin elde yıkanmasını ve çamaşır suyu kullanılmamasını önerir.

Bahara özgü renklerle örtü modelleri yazımı da okumanızı öneriyorum.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here