perde siparişi

El Yapımı Hediyelik Eşyalar için +12 ÖneriHediye edeceğiniz eşya, el yapımı hediyelik eşyalar arasında olduğunda çok daha etkileyici oluyor. El emeği olan hediyeniz ile karşı tarafı etkilemeye hazır mısınız? Hem emek harcayacak hem de sizden de bir parçanın olduğu, benzersiz bir hediye yaratmış olacaksınız. Çok büyük bir el becerisinin de olmadığı seçim ile aslında hem hızlı hem de kimsede olmayan bir hediye yapabilirsiniz. Hediyeler için aşama aşama ne yapacağınız konusunda bilgi veriliyor. Bunu göz önünde bulundurarak siz de aşama aşama hediyenizi hazırlayın.1.Kendin Yap Hediye Fikirleri

Kendin Yap Hediye Fikirler

El yapımı hediyelik eşyalar dendiğinde, aslında akla gelen ilk şey fotoğraflar. Fotoğraflarınız için benzersiz bir görüntü oluşturmanız halinde, aslında siz de hem anıları hatırlatacak hem de özel bir hediye hazırlamış olacaksınız.

Bunun için bir ip ve mandal yeterli olacaktır. Hediye edeceğiniz kişinin odası için benzersiz bir çerçeve hazırlayın. Fotoğraflarınızın çıktısı alın ve iki yandan tutturabileceğiniz ipler ile mandal yardımıyla alın. Alt alta gelen iki ip için boşluğu iyi ayarlamanız yeterlidir.

MUTLAKA OKUYUN:  Kendi Evini İnşa Etmek İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler

2.Sürpriz Kutusu

sürpriz Kutusu

Olmazsa olmaz kendin yap hediye olarak sürpriz kutuları akıllara geliyor. Katlama teknikleri ile oluşturulan bu kutuları siz de yapabilirsiniz. Her açıldığında farklı bir sürpriz sizi bekliyor olacak.3.Özel Bir Heykel

Özel Bir Heykel

Farklı malzemeler ile özel bir hediye hazırlamaya var mısınız? Kireç kıvamında hazır satılan bu malzeme, istediğiniz şekli almasını sağlıyor. Donma süresinin tamamlanmasından sonra istediğiniz şekil çıkıyor. Dilerseniz el ele tutuşup, o şeklide bir heykel yapabilirsiniz.

4.El Yapımı Telefon Kılıfı

El Yapımı Telefon Kılıfı

Telefon kılıfı hediyeler arasında en çok tercih edilenlerden. Parmak baskısı ile kişisel hale getirebilirsiniz.

5.Bez Çanta

Bez Çanta

Sizin için sunulan el yapımı hediyeler arasında aynı zamanda bez çanta var. Bez çantalar için sade bir bez çanta alıp, sonrasında hediye edilecek olan kişi için özel bir hale getirmeniz sağlanabilir. Nasıl mı? İğne iplik ile dokumasını kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz taktığınız broşlar ile de özel bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Evdeki Malzemelerle Evde Kumbara Yapımı


6.Sizin Baskınız ile T-shirt

Sizin Baskınız ile T-shirt

Sade bir t-shirt alıp parmak boyalar ile siz tasarlayın. Anne babalar için harika bir el yapımı hediye olacak. Onlara duygusal bir hediye vermek için bebeğinizin el baskısını yapabilirsiniz. Renk renk baskılar ile tasarım harika olacak.

7.El Dokuması Havlu

El Dokuması Havlu

Evet, el dokuma bilenler için aslında el yapımı emeğinin en çok olduğu hediyedir. Bir arkadaşınız için aslında harika bir fikir olabilir. İsim işlemek, sevilen bir figür işlemek önerilenler arasında.

8.Takı Kutusu

Takı Kutusu

Bu defa hediye bir takı değil. Takı kutusu. Manevi hediyeler arasında yer alan takı kutuları, daha çok belli bir malzeme ile oluşturulmuş, çok daha şık bir el becerisi ile en özel şekilde oluşturulur.
9.Bileklik

Bileklik

Dilerseniz el emeğinizi bileklik için kullanabilirsiniz. Ona kendisini özel hissettirecek renk ve taşlar ile el emeği bir takı yapak da yine en çok tercih edilen öneriler arasında yerini alıyor.

10.Deniz Ürünlerinden Bir Hediye

Deniz Ürünlerinden Bir Hediye

Midye toplamak en kolay şeyler arasında. Ardından benzersiz bir hediye için midyeleri bir araya getirmek, belki de bu zaman kadar almadığı bir hediyeyi ona vermiş olmak olacak.

MUTLAKA OKUYUN:  Karton Rulo Dekoratif Raf Yapımı için Harika Fikir!

11.Özel Taşlar

Özel Taşlar

Doğal taşlardan yaptığınız bir süs eşyası olabilir. Hem elinizin emeği hem de daha önce başka yerde kimsenin rastlamadığı bir görsel olacak.

12.Oda Kokusu

Farklı kokular sıkabileceğini tüylü taşlar alarak bir vazoya yerleştirebilirsiniz. Anneye el yapımı hediye dendiğinde, bundan daha iyisi düşünülemez.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x