3D İlginç Halı Modelleri ve Fikirleri 2020

3
720

Doğru halıyı seçmek gerçekten önemli. Ancak bazen sıra dışı bir halı seçmek de sizin için doğru bir karar olabilir. Sizler için derlediğim çok şaşıracağınız ve yuh diyeceğiniz dünyanın en ilginç halıları ve 3D ilginç halı modelleri için yazının tamamına bir göz atın derim.

Salon ya da oturma odası için misafirlerinizi şaşırtacağınız birbirinden ilginç tasarımlı halıları görünce gerçekten şaşıracaksınız. Bazen mobilya ve perdelerle uyumlu bir halı kimin umurunda, sıra dışılık daha ön planda olabiliyor.

Eğer doğru bir halıyı doğru alana yerleştirdiyseniz o halı, mekana istediğinizden daha fazlasını verir. Evinizin havasını bir halı ile değiştirebileceğinizi unutmayın. Lafı çok uzatmadan sizleri enteresan görünümde dünyanın en ilginç halıları ile baş başa bırakayım…

3D İlginç Halı Modelleri

1.Terlikleri içine alan pamuklu halı

Dünyanın en ilginç halıları

Karı koca terliklerinizi yerleştireceğiz tam bir aile tipi halı diyebilirim. Benim çok hoşuma gidiyor böyle pamuklu halı dokusu… 🙂

2.Ponpon iplerden yuvarlak halı

Dünyanın en ilginç halıları

Ponponların bir araya gelmesiyle hazırlanmış rengarenk bir halı modeli. Üzerinde oturup kitap okuyasım geldi desem 🙂

3.Evde sanatla uğraşan varsa tam ona göre bir tasarımlı bir halı

Dünyanın en ilginç halıları

Piano tuşlarının halı yansıması harika bir görünüm kazandırmış. Hem ilginç hem de güzel görünen bir halı diyebilirim.

4.Ağaç görünümlü halı modeli

Dünyanın en ilginç halıları

Doğaya düşkün bir yapınız varsa tabiatı evinize getirebilirsiniz. Ağaç kovuğu görünümü verilmiş bu ilginç halı ile oldukça dikkat çekici bir ortam yaratabilirsiniz.

5.Yapboz ile ilginç halı tasarımı

Dünyanın en ilginç halıları

Küçüklüğümüzde oynadığımız  yapbozları bilirsiniz. Yap bozlardan halı tasarlamak oldukça zekice. Görünümü oldukça güzel ve ilginç.

6.Yumurta görünümlü ilginç halılar

Dünyanın en ilginç halıları

Birçok yumurtanın bir araya gelmesinden oluşan harika bir halı modeli. Hem enteresan hem de oldukça güzel bir görünüme sahip. Eve farklı bir hava katacağına eminim.

Dünyanın ilginç diğer halıları için küçük bir galeri hazırladım. Galerideki resimlere tıklayarak dünyanın en ilginç halılarını inceleyebilirsiniz.

En ilginç halıları sizler için kaleme aldım. Bu yazıyı beğendiyseniz sosyal medya hesabınızda paylaşarak bana destek olabilirsiniz. Bir başka ev dekorasyon fikirleri yazımda görüşmek üzere…

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here