dunyanin-en-ilginc-ev-tasarimlari
15

Sizlerle bu yazımda internette dolaşırken denk gelen birbirinden ilginç ev tasarımları görsellerini paylaşmak istedim. Hakikaten insanın hayal sınırlarını zorlayan birbirinden ilginç ev tasarımları gerçekliği konusunda da tereddütlere yol açıyor. Sözü fazla uzatmadan bu evleri kısaca sizlere tanıtmak istiyorum.

1) Çizme görünümlü ev

ilginç ev tasarımları
ilginç ev tasarımları

Çizme görünümlü ev görenleri hayrete düşürecek cinsten. Çünkü sanki çizmenin içine ev yerleştirmiş gibiler 🙂 Burada birilerinin yaşayıp yaşamadığı da merak konusu.

2) Ters inşa edilmiş ev

ilginç ev tasarımları
ilginç ev tasarımları

Bu binayı tasarlarken bir şeyleri yanlış hesaplamış olmalılar. Zira binanın çatısı yerde zemini ise yukarıya bakacak şekilde. Tasarım sınırlarını zorlayan bu ilginç ev tasarımı kimler tarafından kullanılıyor benim için merak konusu.

3) Deri kaplama ev

ilginç ev tasarımları
ilginç ev tasarımları

Evin çatısını deri ile kaplamak kimin aklına gelir. İnanın birilerinin aklına gelmiş. Yakışmamış da değil hani. Bence denenecek bir çatı sistemi. Yararlı olur mu olmaz mı bilinmez…

4) Salyangoz görünümlü ev

ilginç ev tasarımları
ilginç ev tasarımları

Bence ana okulu ya da kreş için tasarlanabilecek harika ve ilginç ev tasarımları arasında yerini alıyor. Rengarenk oluşu ve dikkat çekici görünüşü ile çocukların sempatisini kazanır diye düşünüyorum.

5) Uçaktan ev tasarımı

ilginç ev tasarımları
ilginç ev tasarımları

Bir uçağı eve dönüştürmek kimin aklına gelir ki?

Gerçekten oldukça zekice bir tasarım. Sanırım ömrünü tamamlamış bir uçaktan tasarlanmış bir ev. Uçakların geri dönüşüme kazandırılması için güzel bir fikir 🙂

Sizlere daha fazla ilginç ev tasarımları sunabilmek için küçük bir galeri hazırladım. Galeriyi ziyaret ederek dünyada yer alan daha farklı ve enteresan ev tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Daha önce yazdığım ve epey ilgi gören dünyanın en güzel çocuk odaları yazımı okumadan geçmeyin. Bu yazımda da gözlerinize inanamayacağınız ve hayranlık uyandıracak çocuk odası tasarımları yer alıyor.

İlginç ev tasarımları

Dünyada hayal gücünün sınırlarını zorlayan o kadar çok ev tasarımı var ki. İllaki birinden biri dikkatinizi çekiyor. Sizler için hazırladığım bu galeride gözlerinize inanamayacağınız birçok ilginç tasarımlara yer verdim. Umarım keyifle galeriyi gezersiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here