Dünyanın En Güçlü Kir ve Leke Sökücüsü P1

3
840

#Yazı İçeriği

Bugün sizlere yazımın başlığında da belirttiğim bana göre dünyanın en güçlü yağ, kir ve leke sökücüsü olan Power1 yani P1 modifiye spreyden bahsedeceğim.

Power 1 modifiye sprey adıyla bilinen bu ultra güçlü sprey ile bugüne kadar çıkaramadığınız yağ, kir ve lekelere elveda diyeceksiniz. Kısa adı P1 olan bu ürünü sizlere detaylı bir şekilde tanıtmak istiyorum.

Bizzat tecrübe ettiğim ve evde ve ev dışında birçok farklı amaçla kullanılabilen bu sprey, şu ana kadar görmüş olduğum en etkili leke çıkarıcı desem yalan olmaz.

Power1 ile yapılan temizliklerin öncesi ve sonrası ile görüntülerini

Power1 ‘in çıkardığı kir ve lekelerden birkaçı…

İnanın P1’i bizzat kullanan bir tüketici olarak evin hemen hemen her alanında etkili bir maddeye sahip.

blank

Yukarıdaki görselde is içindeki tencere kapağını ve p1 ile temizlendikten sonraki halini görüyorsunuz.

blank

Power1 mutfak tezgahı olsun ocak olsun. İnatçı tüm lekelerde etkili. Eşim ocak temizliğinde p1’i günlük olarak kullanıyor.

blank

İnatçı çamaşır lekelerini bilirsiniz. İstediğiniz kadar makineye atın netice alamazsınız. İşte görmüş olduğunuz Power1 çok amaçlı sprey ile çıkmayan ter lekelerine son verebilirsiniz.

Ayrıca bebeğinizin kıyafetlerindeki çıkmayan inatçı lekeleri de çok büyük oranda temizleyebilirsiniz. Burada çok büyük oranda dememin sebebi, bazı lekelerin zamanında müdahale yapılmamış olması sebebiyle artık çıkmasının imkansız olmasıdır.

Ancak Power1 ile bu lekelerin büyük oranda temizlendiğine şahit olacaksınız.

Size bir tüyo daha vermek isterim. Power1 modifiye spreyi perde temizliğinde de kullanarak daha beyaz perdelere kavuşabilirsiniz. Burada yapacağınız şey, makinenin deterjan kısmına bir miktar p1 sıkmak olacaktır.

blank

Yazın klimaları çok sık kullanırız. Sürekli hava sirkülasyonu nedeniyle klimalar kirlenir. Belirli periyotlarda klima temizliği yapılması gerekir. İşte bu noktada klima temizliğini Power1 modifiye sprey ile yapabilirsiniz.

blank

Power1 mutfak temizliğinde özellikle davlumbazda zamanla oluşan inatçı yağ lekelerinde çok büyük etkiye sahip. Mutlaka denemelisiniz.

blank

Mucizevi deterjan P1’i duvar lekelerinde de kullanabilirsiniz.

blank

Power1 çok amaçlı spreye belki de en çok ihtiyacınız olacağı yer halılar. Halı temizliğinde etkisini ispatlamış olan P1’i zaman zaman halıya dökülen çay, kahve, ketçap, yemek yağı gibi farklı lekeler üzerinde de mutlaka denemelisiniz.

Araç temizliğinde P1 kullanın!

blank

Power1 sadece evde değil, dışarıda araç temizliğinde de çok çok etkili. Benim gibi titiz bir insansanız. Aracınızın jantlarındaki balata ve metal kirlerini p1 ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

blank

Power1 modifiye sprey araçların motor temizliğinde de çok etkili. Motor aksamındaki önemli yerleri kapatarak istediğiniz kadar sıkarak aracınızın motorunu yepyeni hale getirebilirsiniz.

İşletmelerde de P1 kullanılıyor!

blank

Power1 iş yerlerinde de sıklıkla kullanılan bir ürün. Özellikle yemek üzerine kurulan firmaların günlük ve haftalık temizliklerinde kendisine yer edinmiş Power1 ürününü, işletmenizde de mutlaka denemelisiniz.

Özellikle akşama kadar yemek yağı ile haşir neşir olan ve hijyene çok önem vermesi gereken yemek firmalarının her zaman elinde Power1 modifiye sprey bulunmalı diye düşünüyorum.

Ülke insanı olarak yabancıların üretmiş olduğu kimyasal ürünlere ne kadar ilgi gösterdiğimiz ve onlarca miktar para harcadığımız ortada.

%100 yerli sermaye ile Türk bilim insanları tarafından geliştirilen Power1 modifiye spreyi siz de mutlaka denemelisiniz. Bana bolca dua edeceğinizi düşünüyorum. 🙂

Sipariş için resme tıklayın!

blank

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here