Çocuklar için Örgü Bere Fikirleri

Zebra Perde Modelleri

Bahçe Peyzajı Nasıl Yapılır?

Koçtaş Çok Amaçlı Dolap Modelleri ile Evinizi Düzenleyin!

Dünyanın En Güçlü Kir ve Leke Sökücüsü P1

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Nasıl Yapılır 18 Ağustos 2017
450

Bugün sizlere yazımın başlığında da belirttiğim bana göre dünyanın en güçlü yağ, kir ve leke sökücüsü olan Power1 yani P1 modifiye spreyden bahsedeceğim.

Power 1 modifiye sprey adıyla bilinen bu ultra güçlü sprey ile bugüne kadar çıkaramadığınız yağ, kir ve lekelere elveda diyeceksiniz. Kısa adı P1 olan bu ürünü sizlere detaylı bir şekilde tanıtmak istiyorum.

Bizzat tecrübe ettiğim ve evde ve ev dışında birçok farklı amaçla kullanılabilen bu sprey, şu ana kadar görmüş olduğum en etkili leke çıkarıcı desem yalan olmaz.

Power1 ile yapılan temizliklerin öncesi ve sonrası ile görüntülerini

Power1 ‘in çıkardığı kir ve lekelerden birkaçı…

İnanın P1’i bizzat kullanan bir tüketici olarak evin hemen hemen her alanında etkili bir maddeye sahip.

Yukarıdaki görselde is içindeki tencere kapağını ve p1 ile temizlendikten sonraki halini görüyorsunuz.

Power1 mutfak tezgahı olsun ocak olsun. İnatçı tüm lekelerde etkili. Eşim ocak temizliğinde p1’i günlük olarak kullanıyor.

 

İnatçı çamaşır lekelerini bilirsiniz. İstediğiniz kadar makineye atın netice alamazsınız. İşte görmüş olduğunuz Power1 çok amaçlı sprey ile çıkmayan ter lekelerine son verebilirsiniz.

Ayrıca bebeğinizin kıyafetlerindeki çıkmayan inatçı lekeleri de çok büyük oranda temizleyebilirsiniz. Burada çok büyük oranda dememin sebebi, bazı lekelerin zamanında müdahale yapılmamış olması sebebiyle artık çıkmasının imkansız olmasıdır.

Ancak Power1 ile bu lekelerin büyük oranda temizlendiğine şahit olacaksınız.

Size bir tüyo daha vermek isterim. Power1 modifiye spreyi perde temizliğinde de kullanarak daha beyaz perdelere kavuşabilirsiniz. Burada yapacağınız şey, makinenin deterjan kısmına bir miktar p1 sıkmak olacaktır.

Yazın klimaları çok sık kullanırız. Sürekli hava sirkülasyonu nedeniyle klimalar kirlenir. Belirli periyotlarda klima temizliği yapılması gerekir. İşte bu noktada klima temizliğini Power1 modifiye sprey ile yapabilirsiniz.

Power1 mutfak temizliğinde özellikle davlumbazda zamanla oluşan inatçı yağ lekelerinde çok büyük etkiye sahip. Mutlaka denemelisiniz.

Mucizevi deterjan P1’i duvar lekelerinde de kullanabilirsiniz.

Power1 çok amaçlı spreye belki de en çok ihtiyacınız olacağı yer halılar. Halı temizliğinde etkisini ispatlamış olan P1’i zaman zaman halıya dökülen çay, kahve, ketçap, yemek yağı gibi farklı lekeler üzerinde de mutlaka denemelisiniz.

Araç temizliğinde P1 kullanın!

Power1 sadece evde değil, dışarıda araç temizliğinde de çok çok etkili. Benim gibi titiz bir insansanız. Aracınızın jantlarındaki balata ve metal kirlerini p1 ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Power1 modifiye sprey araçların motor temizliğinde de çok etkili. Motor aksamındaki önemli yerleri kapatarak istediğiniz kadar sıkarak aracınızın motorunu yepyeni hale getirebilirsiniz.

İşletmelerde de P1 kullanılıyor!

Power1 iş yerlerinde de sıklıkla kullanılan bir ürün. Özellikle yemek üzerine kurulan firmaların günlük ve haftalık temizliklerinde kendisine yer edinmiş Power1 ürününü, işletmenizde de mutlaka denemelisiniz.

Özellikle akşama kadar yemek yağı ile haşir neşir olan ve hijyene çok önem vermesi gereken yemek firmalarının her zaman elinde Power1 modifiye sprey bulunmalı diye düşünüyorum.

Ülke insanı olarak yabancıların üretmiş olduğu kimyasal ürünlere ne kadar ilgi gösterdiğimiz ve onlarca miktar para harcadığımız ortada.

%100 yerli sermaye ile Türk bilim insanları tarafından geliştirilen Power1 modifiye spreyi siz de mutlaka denemelisiniz. Bana bolca dua edeceğinizi düşünüyorum. 🙂

Instagram’dan sipariş için resme tıklayın!

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

2 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır? - Ev Dekorasyon Fikirleri on 19 Ağustos 2017
  2. Pingback: En Etkili Power1 Kullanım Alanları - Ev Dekorasyon Fikirleri on 20 Ağustos 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

16 Ağustos 2017
794
Kolay Mutfak Yenileme Fikirleri

Kolay Mutfak Yenileme Fikirleri

14 Ağustos 2017
959
Ponpon Paspas Nasıl Yapılır?

Ponpon Paspas Nasıl Yapılır?

11 Haziran 2017
679
Halı Tertemiz Nasıl Yıkanır?

Halı Tertemiz Nasıl Yıkanır?

11 Nisan 2017
1.115
Dekupaj Nasıl Yapılır?

Dekupaj Nasıl Yapılır?

14 Mart 2017
860
Kokulu Sabun Nasıl Yapılır?

Kokulu Sabun Nasıl Yapılır?

23 Şubat 2017
535
Bunlar da var!
Çamaşır Makinesi Seçimi

Çamaşır Makinesi Seçimi

18 Mayıs 2015
2.140
Bereketli Ramazan Sofraları

Bereketli Ramazan Sofraları

21 Haziran 2015
1.199
Maket Uçak Nasıl Yapılır?

Maket Uçak Nasıl Yapılır?

25 Ağustos 2016
2.874
Mutfak için Duvar Saati Modelleri

Mutfak için Duvar Saati Modelleri

19 Haziran 2015
3.419
İpten Saksı Yapımı

İpten Saksı Yapımı

27 Temmuz 2015
3.643