Dört Muhteşem Philips Elektrikli Süpürge Tavsiyesi
perde siparişi


Dört Muhteşem Philips Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Elektronik ürünlerin ve küçük ev aletlerinin lider kuruluşlarından olan Philips elektrikli süpürge üretimi ile de dikkat çekmektedir.Özellikle Philips süpürge marathon serisi, kullanıcıların almadan önce dikkat ettiği Philips elektrikli süpürge yorumları arasında ön plandadır.

Ayrıca Philips sessiz elektrik süpürgesi üretimindeki enerji tasarrufu da kullanıcıların tercihi için önemli bir özelliktir.

Dünyanın en sessiz elektrikli süpürge için yazımı okumanızı öneririm.

PowerPro Compact Philips elektrikli süpürge

Bayanların elektrik süpürgeleri ile ilgili en çok sıkıntı yaşadığı konulardan biri toz haznelerinin süpürgeden çıkartılıp temizlenmesi aşamasıdır.Philips PowerPro Compact elektrikli süpürge

Compact Philips elektrikli süpürge bu sorun için özel olarak tasarlanmıştır. EPA10 hava filtresine sahip ürün, A sınıfı zemin temizliğine sahiptir.

Ayrıca ekstra uzun ve ergonomik tutma yeri sayesinde ulaşılması zor bölgelere de erişim sağlanmaktadır.

PowerPro Active Philips elektrikli süpürge

Elektrik süpürgelerinde zemin temizliğindeki performans önemlidir. Powerpro Active sayesinde zeminler maksimum temizliğe kavuşmaktadır.

Philips PowerPro Active elektrikli süpürge

B sınıfı elektrik tüketimi olan süpürgede 1.7 litrelik toz kapasitesi mevcuttur. EPA10 hava filtresi sayesinde sağlıklı bir hava dönüşümü de sağlanmaktadır.

PowerPro Expert Philips elektrikli süpürge

Philips elektrikli süpürgelerin diğer modellerinde olduğu gibi Expert modelinde de kolay boşaltma haznesinin olduğunu görmekteyiz.Philips PowerPro Expert elektrikli süpürge

Bu haznenin 2 litrelik olması haznenin çok çabuk dolmasına da engel olmaktadır. A sınıfı zemin temizliği ile bayanların sıklıkla tercih ettikleri modellerden biri olan süpürgenin düşük elektrik tüketimi de bu tercihte önemli bir rol oynamaktadır.

Powerpro expert’in üstün hava temizleme filtresi Hepa13 sayesinde temizliğin yapıldığı ortamdaki toz miktarı oldukça düşüktür. D sınıfı halı temizliği ile de dikkat çeken ürünün sessiz de çalıştığını söylemek isterim.

Mutfakta sizi rahat ettirecek mutfak süpürgesi araştırmasını sizler için yaptık.

Marathon Ultimate Philips elektrikli süpürge

Üstün temizlik performansı için tasarlanmış ultimate sayesinde temizlik sizin için çok kolay hale gelecek. Yeni teknolojilerin de kullanıldığı bu süpürgenin güzel özelliklerinden biri de kullanılmadığında motorunun durma özelliğine sahip olması.

Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge

Bu sayede elektrik sarfiyatı da minimum hale gelecektir. Halı ve zemin temizliği için kullanılan farklı başlık seçenekleri ile çok daha derinlemesine temizlik yapmak mümkün hale gelmektedir.

Led ışıklı zemin temizleme başlığı görünmeyen tozların ortaya çıkarılmasında oldukça etkilidir. Ayrıca alerji filtresi sayesinde tozun %99.90’ından fazlası tutularak havaya karışmasına engel olunmaktadır.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x