Dolap içi Organizer Yapımı: %100 Kolay Dolap Düzenleyici

Dolap içi organizer yapımı ile evinizde karmakarışık olan dolaplarınızı organize edebilirsiniz. Sizlere dolap düzenleyici fikri! Evde küçük bir dolabınız var ve artık dolaba sığmakta zorluk çekiyor, dolap düzenini sağlayamıyorsanız bugün size sunacağım küçük dolap içi organizer yapımı başlıklı yazımı okumanızı öneriyorum. Küçük dolaplar tüm bayanların en fazla sıkıntı yaşadıkları alandır. Özellikle dolap düzenine önem veren düzenli bir kişiliğe sahipseniz dolapların karmaşalı görünmesine dayanamazsınız eminim.

YouTube video

İzlediğiniz videodakinden daha işlevsel bir organizer yapmak için kolları sıvayın! İşte bu noktada size alternatif bir dekorasyon fikri olan küçük dolaplar için tasarlanmış harika bir kendin yap ürünü!

Dolap içi organizer tamamen kendi imkanlarımızla yapacağımızı belirtmek isterim. Hiçbir yerde satılmıyor, ancak benzer ürünler de gördüğümü hatırlıyorum sanki. Neyse kendi imkanlarımızla yapacağımız ve dolap düzeni için bize inanılmaz katkı sağlayacak organizer yapmaya hazır mısınız?

Evde Dolap içi Organizer Yapımı

Şimdi adım adım organizer yapımı işlemlerine geçelim:

1.Adım:

Dolap içi Organizer Yapımı: %100 Kolay Dolap Düzenleyici

Dolap içi organizer için oldukça kısıtlı malzemeye ihtiyacımız var. Bunlar:

  • Zincir
  • S kanca
  • Sprey boya

2.Adım:

Dolap içi Organizer Yapımı: %100 Kolay Dolap Düzenleyici

Boyama yapacağımız alana bir gazete ya da bir kağıt parçası seriyoruz. Ardından istediğimiz renkten aldığımız sprey boya ile hem s kancayı hem de zinciri hiçbir yerinde boşluk olmayacak şekilde boyuyoruz. Kuruması için yaklaşık 1 saat bekliyoruz.

3.Adım:

Dolap içi Organizer Yapımı: %100 Kolay Dolap Düzenleyici

S kanca ile zinciri birbirine geçiriyoruz. Daha sonra dolap içi için uygun gördüğümüz yere organizeri asıyoruz. İşlemler tamamlandı. Güle güle kullanın 🙂

Dolap içi organizer yapımı işlemlerini burada tamamladık. Kullanım alanını görmeniz için aşağıdaki görseli incelemenizi öneriyorum. İyi günlerde kullanın efendim. Bu dolap içi organizer ile artık daha düzenli gardıroplar görebileceğimizi umuyorum 🙂

Dolap içi Organizer Yapımı: %100 Kolay Dolap Düzenleyici

Sizler de dolap düzeni için kendiniz ya da bulduğunuz fikirleri bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Yorum alanından ileteceğiniz yorumlarla sitemize ve konuya katkı sağlayacağınıza inanıyorum. Bir başka kendin yap dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere… Daha fazla fikir için Pinterest sayfamıza göz atın!

Yorum yapın