Doğtaş Yemek Odası Takımı için +12 Model | Dekordiyon
perde siparişi


Doğtaş Yemek Odası Takımı için +12 Model

Salon dekorasyonu içinde kendine ayrı bir yer bulan yemek odası takımları için birçok alternatif olsa da en kaliteli mobilya markaları arasında yer alan Doğtaş yemek odası takımı için birbirinden güzel modelleri sizler için derledik.Doğtaş yemek masası

Yemek odası takımı, en az 8 kişilik yemek masası, sandalyeleri ve büfenin / konsolun bir araya gelmesiyle tamamlanan mobilya grubudur. Kalabalık ailelerin enerji ve keyif dolu vakitler geçirdiği yemek takımları oldukça kullanışlıdır. Özellikle günlük kullanımlarda hayat kurtaran kalabalık misafirleri ağırlayabileceğiniz Doğtaş yemek odası takımları ile salon dekorasyon fikirlerini hayata geçirebilirsiniz.

Doğtaş yemek odaları

Yazının ilerleyen aşamalarında görebileceğiniz Doğtaş yemek odası takımı modelleri ile hem ruhunuzu hem de evinizi yansıtacak birbirinden güzel renkler ile tercih edebileceğiniz seçenekleri görebilirsiniz. Doğtaş’ın yeni sezon kataloglarına baktığımızda yemek odası dekorasyonu için takımların daha doğal renkler ile daha yumuşak çizgiler ile her zamankinden daha lüks bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Doğtaş yemek masası takımları

Yemek odası takımında dikkat edilecek önemli bir ayrıntının yemek masasının açılıp kapanma özelliğine sahip olup olmadığı geliyor. Özellikle kalabalık aile ve misafire sahip olanların açılır kapanır özellikli yani kitabeli yemek masası tercihinde bulunması gerekiyor.

Doğtaş yemek odası takımları

Doğtaş marsala yemek odası

Marsala yemek odası Doğtaş’ın özgün ve kendine has stil ile dizayn edilmiş harika bir mobilya grubu modeli. Sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenler için ideal bir yemek odası tercihi.Doğtaş siento yemek odası takımı

Siento yemek odası da en kullanışlı ve en çok tercih edilen renkler ile dizayn edilmiş. Konsoldan yemek masasına muhteşem bir uyum yakalayan bu mobilya grubunu da tercihlerinizin arasına yazabilirsiniz.

Doğtaş riena yemek odası

Beyazın asilliğini üzerinde toplayan birçok evde görmeye alıştığımız riena yemek odası takımı en çok tercih edilen modellerinden birisi.

Doğtaş retro yemek odası takımı

Geçmişe yolculuk yapmak isteyenlerin tercihi olan “Retro” kültürüne atıfta bulunan bu mobilya grubunu da tercih edenlerin sayısı oldukça fazla. Geçmişin izlerini günlük hayatta hissetmek isteyenlere…

Doğtaş ravenna yemek odası

Ravenna yemek odası takımı klasik çizgileriyle modernizmi yansıtan yapısı ile oldukça şık bir takım. Salon dekorasyonunda dikkat çekmek isteyenlerin tercihleri arasına alabileceği bu modeli de Doğtaş’tan inceleyebilirsiniz.

Genellikle konsol içine yerleştirilen yemek takımlarının nasıl yerleştirilmesi gerektiği konusunda bilgi verdiğim yemek takımı konsola nasıl yerleştirilir içeriğine göz atabilirsiniz.Doğtaş palermo yemek odası

Ceviz renginin en güzel hali diyebileceğimiz oldukça doğal bir yapı sunan palermo yemek odası takımı evinizin doğaya açılan kapısı olabilecek nitelik ve güzellikte.

Doğtaş noble yemek odası takımı

Kare oyma tasarımı ile evinde farklı olmak isteyenlerin tercih edebileceği oldukça şık ve tarz bir yemek odası takımı daha.

Doğtaş mayer yemek odası takımı

Mayer oturma odası takımı salon dekorasyonunda harika bir ortam yaratmak isteyenler için ideal tercihlerden biri. Açık renk tonlarının kullanıldığı bu takımı salonda birçok renkler kombin edebileceğinizi unutmayın.

Doğtaş madilyn yemek odası

Madilyn yemek odası, konsolların kapak tasarımı ile sıra dışı olmak isteyenler için premium bir hava katıyor. Yeşil renk ile inanılmaz bir uyum yakalayabilecek bu modeli de incelemenizde fayda var.

Doğtaş gold yemek odası takımı

Açılır kapanır yemek masası özelliği ile kalabalık aileler için geniş ortamlar sunan bu takımın da oldukça kullanışlı bir model olduğunu söyleyebiliriz.

Doğtaş floria yemek odası takımı

Konsolun tarzı ve rengi ile oldukça farklı bir dizayna sahip olan floria yemek takımı, evlerde fark yaratacak bir tasarıma sahip. Geniş bir salona sahip olanların tercih etmesinde fayda gördüğümüz bu modeli Doğtaş Showroom’larından detaylı inceleyebilirsiniz.

Küçük salonda yemek masası nereye konmalı içeriği ile geniş salonu olmayanların yemek odası takımını nereye konumlandırması gerektiğini anlatıyoruz.

Doğtaş clarissa yemek odası

Sadelik ve doğallığın birleşimi olan soft renklerin kullanıldığı özel bir tasarıma sahip clarissa yemek takımı oldukça şık bir görünüme sahip.Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x