Doğtaş Genç Odaları ile Ferah Yaşam Alanları

3
884

Çocuğunuz büyüdüğünde ilk aklınıza gelen odasının dizaynını ve mobilyalarını değiştirmek oluyor. Doğtaş genç odaları ile yapacağınız seçimin daha kolay olacağını ifade etmeliyim. Birbirinden şık ve kullanışlı genç odalarını sizler için inceledik.

Country Genç Odası Takımı

blank
Doğtaş country genç odaları

Sadeliği seven bir genç için country genç odası takımı mükemmel bir seçim olacaktır.

blank
Doğtaş genç odası

Doğtaş genç odaları arasında halı, yatak başlığı ve sandalye kumaşlarında kullanılan desenler sayesinde ortaya konulan ahenk sayesinde dikkat çekici özelliğe sahip olan takımda şifonyer ve şifonyer aynasının bulunması da artı bir özellik olarak dikkatleri çekiyor.

blank
Doğtaş genç odası baza başlık

Country genç odası takımında yer alan köşeli ürünler üzerindeki derinlik detaylı desenler sayesinde takımın sert görüntüsünün yumuşadığını da belirtmek isterim.

blank
Doğtaş genç odası çalışma masası

Farklı kumaş renkleri seçeneklerinin de olduğu takım için seçilen kirli beyaz rengin tonları ürünlerde kullanılan derinlik algılı desenler sayesinde farklı bir görünüm oluşturuyor.

Daha önce kaleme aldığım IKEA çalışma masası yazıma da bir göz atmanızı öneriyorum.

Flamingo Genç Odası Takımı

blank
Doğtaş flamingo genç odaları

Genç kızlar için sadeliğin ve zarafetin göstergesi olan flamingo genç odası takımı, doğtaş genç odaları içinde pembe ve beyaz rengin uyumu ile göz kamaştırıcı bir etkiye sahiptir.

blank
Doğtaş genç odaları

Bu genç odası takımını dilerseniz parçaları seçerek de kendi isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenleyebilirsiniz.

blank
Doğtaş flamingo genç odası

Özellikle pembe tonların yumuşak kumaşlarla kombinlenmesi ile soft bir görünüm yakalanmaya çalışılmış. Dekoratif açıdan tercih edilebilecek masa lambası, puf ve halı ayrıntıları da takımın görünümünü pozitif anlamda etkilemiş görünüyor.

Mare Genç Odası Takımı

Doğtaş genç odaları arasında sadeliğin ve geometrik şekilli ürünlerin ön planda olduğu bu takımda capitone kumaşlı yatak başlığı takıma ayrı bir hava katmış.

blank
Doğtaş mare genç odası takımı

Tek gözlü ve derin çekmeceli kullanışlı komodini sayesinde küçük özel eşyalarınızın odanızı dağınık göstermesine mani olabilirsiniz.

Kızların da ve erkeklerin de kullanabileceği renk tonlarına sahip Mare genç odası takımı içinde dilerseniz tavan aydınlatması, sandalye, masa aydınlatması ürün opsiyonlarını da kullanabilirsiniz.

Rahat bir yataktan kalkarak güne başlamak için yatak tavsiyesi yazımı okuyabilirsiniz.

Pasifica Genç Odası Takımı

blank
Doğtaş genç odaları

Klasik tarzdan ve ahşabın sıcaklığından hoşlanan gençler için özel olarak tasarlanmış Pasific genç odası ile Doğtaş genç odaları takımları oldukça kaliteli bir dekorasyon anlayışı yakalamış görünüyor.

blank
Doğtaş pasifica genç odası takımı

Minimalist bir anlayışa yakın dizayn şekli sayesinde takım içindeki ürünlerin kullanışlılık seviyesi artırılırken görünümlerindeki sadelik ön planda tutulmaya çalışılmıştır.

blank
Doğtaş genç odaları

Sky Genç Odası Takımı

blank
Doğtaş sky genç odası takımı

Farklı tarzlardan ve çizgilerden hoşlanıyorsanız Doğtaş genç odaları arasındaki bu takımı mutlaka görmelisiniz. Geometrik şekillerin farklı kullanım örneklerini gördüğümüz takımın her bir parçası tarz oluşturabilecek niteliklere sahip.

blank
Doğtaş sky genç odası çalışma masası

Karyola başlığının alışılmışın dışındaki şekli, çalışma masasının ayak ve raf kombinasyonu, kitaplığın ve dolapların farklı renklerle harmanlanmış halleri ile ürünlerin kulplarındaki farklı konumlandırma özellikleri Sky genç odası takımı için dikkat çeken nitelikler arasındadır.

blank
Doğtaş genç odaları

Bu genç odası takımında üç çekmeceli şifonyerin yanında konumlandırılan iki gözlü rafın da takıma ayrı bir şıklık kattığını belirtmek isterim. İsterseniz aydınlatma ünitelerinden olan tavan ve masa aydınlatmasını da takım ile uyumlu şekilde olarak kullanabilirsiniz.

Biraz daha sıra dışı genç odası fikirleri edinmek için ilginç genç odaları yazımı okumanızı öneriyorum.

Smart Genç Odası Takımı

Fonksiyonelliğin ve dekoratif dizaynın bir arada düşünüldüğü Smart genç odası takımı için dinamizm doğru bir tanımlama olacaktır.

Özellikle kitaplıkta sunulan arkasız yan raflar sayesinde genç odası takımının dinamizmi oldukça artmış görünüyor. İsterseniz Smart ranza seçeneği sayesinde iki kişilik bir oda tasarımı da düşünebilirsiniz.

blank
Doğtaş smart genç odası takımı

Bu ranzanın da opsiyonel olarak satıldığını ifade edelim. Kahverenginin bej renk ile seyreltildiği takımda kare kulplar da tasarıma heyecan katmaktadır.

Dilerseniz şifonyer ve komodin sayısını da artırabilir ve iki kişinin kalabileceği şık bir oda dizaynı oluşturabilirsiniz.

blank
Doğtaş genç odaları

İncelediğimiz Doğtaş genç odaları arasından seçeceğiniz bir takım, mutlaka sizin zevkinize uygun olacaktır. Takımların parçalarını dilerseniz seçenekli olarak da artırabileceğinizi unutmayın. İyi seçimler.

3 YORUMLAR

  1. Doğtaş mobilyadan aldığım genç odası dolabın kapağı doğru düzgün açılıp kapanmıyor acıyorum verdiğim paraya . Daha iki senelik eşyalar sinir bozucu olan…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here