Dikey Süpürge Tavsiyesi için +5 Marka


Mutfak süpürgesi, şüphesiz ki bir evde olmazsa olmaz elektronik aletlerden birisidir. Temizlik, sağlıklı ve konforlu bir yaşam için her evde şarttır. Hele de sürekli yemek yapılan ve yemek yapılan mutfak gibi alanlarda süpürme işi iki kat önemli olmaktadır. Bu yazımızda mutfak için dikey süpürge tavsiyesi ile kullanışlı ve dayanıklı mutfak süpürge modellerini bulabilirsiniz.


Dikey süpürge tavsiyesi için piyasada oldukça çeşitli marka ve model var. Ancak her birinin özellikleri farklıdır. Dolayısıyla da kolay kullanımlı, beklentilerinizi karşılayacak teknik özelliklere sahip ve güçlü bir model bulmak da zor hale gelebilmektedir. Bu yazımızda en kullanışlı, en güçlü ve ergonomik tasarıma sahip 5 marka önerisini bulabilirsiniz.

1.Arnica Merlin Pro Dik Süpürge

Dikey Süpürge Tavsiyesi için +5 Marka
https://www.youtube.com/watch?v=EQdNfQ23s0Y

A enerji sınıfı Arnica Merlin Pro dik süpürge, 850W güçlük yüksek performansı ile en ulaşılmaz noktalardaki tozları bile tek seferde çekmektedir. Uzatma borusu, şık ve ergonomik tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sunan bu model, toz hazneli olmasıyla da pratik kullanımı iki kat arttırmaktadır.


2000W gücüne denk gelen yüksek emiş gücü, dik durma özelliği ve 7 metreye kadar erişim alanı özellikleri ile temizliğinizde bir numaralı yardımcınız olacaktır. Dar uçlu borucu, perde borucu ve koltuk aparatı sayesinde evinizin dört bir yanını pratik bir şekilde süpürüp temizleme imkanını ayağınıza getirir.

2.Rowenta RH5119 Dik Süpürge

Dikey Süpürge Tavsiyesi için +5 Marka

Mutfak elektrikli süpürge modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisidir. Yüksek performanslı entegre el süpürgesi, aynı zamanda 2000W değerindeki 750W gücüyle hiçbir tozu çekmeden bırakmıyor. Size de temiz evin keyfini sürmek kalıyor.


A sınıfı performansı ve ergonomik başlık tasarımı ile dip köşe her yere girebilen Rowenta RH5119 dik süpürge, isterseniz halı üzerinde isterseniz laminat gibi sert yüzeylerde ayarlanan güç özelliği ile tüm iş yükünü üzerinizden alıyor. Ayrıca tutma sapı tasarımı ile kavramayı kolay hale getirerek temizlikte yorulma dönemine son veren bir üründür.

İlginizi Çekebilir: Sessiz vantilatör tavsiyesi için tıklayın!


3.Fantom P1200 Pratic Dik Süpürge

Dikey Süpürge Tavsiyesi için +5 Marka

Elektrikli süpürge tavsiyesi arayanlar için isabetli bir karar olacak modeldir. Ergonomik ve şık tasarımlı olmasının yanı sıra toz torbalı oluşu da kullanımı iki kat kolay hale getirmektedir.

500W güç performansı sunan bu model, günlük temizliğini yapabileceğiniz, kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarınızın dahi tüylerini tek seferde çekecek güçlü ve kullanışlı bir süpürgedir. Eğer hem ergonomik tasarımlı, hem fonksiyonel, hem güçlü hem de kolay temizlenebilen mutfak süpürgesi arıyorsanız bu ürün tercihiniz olmalıdır.


İlginizi Çekebilir: En iyi kıyma makinesi tavsiyesi için tıklayın!

4.Xiaomi Deerma Handheld Vacuum Süpürge

Dikey Süpürge Tavsiyesi için +5 Marka

Taşınabilir, kablosuz, şık tasarımı ile temizlik işini son derece kolay ve pratik hale getiren tasarım harikası bir üründür. 100W pil performansı ile standart ayarda 30 dakika, güçlü emiş modunda ise 18 dakika kesintisiz temizlik imkanı sunar.


Hızlı ve güçlü emiş gücü sayesinde kısa sürede temizliğinizi bitirmenize yardımcı olur. Ayrıca farklı başlıkları sayesinde el girmeyecek her noktayı kolaylıkla süpürebilir, dik konumu sayesinde kolaylıkla kullanıp işiniz bittiğinde muhafaza edebilirsiniz.

5.Arzum AR4045 Hera Comfort Süpürge

Dikey Süpürge Tavsiyesi için +5 Marka

Yüksek emiş gücü ile evinizde en büyük yardımcınız olacak bir modeldir. 800W gücü, sessiz çalışma performansı ve ergonomik kullanımı ile kendisine hayran bırakmaktadır. Teleskopik borucu ve üçgen süpürgesi vardır. Bu sayede elinizin ulaşamadığı tüm alanlarda tam temizlik imkanı sunmaktadır.

Dikey konumlanabilen Arzum Comfort süpürge üzerinde bulunan mandallar sayesinde kabloyu kolaylıkla sarabilir ve süpürgenizi yer kaplamadan muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca çıkardığı en yüksek ses en fazla 78 desibeldir. Sessiz çalışma prensibi sayesinde sınıfının en sessiz modellerinin başında gelmektedir.

Dikey süpürge tavsiyesi için belirlediğimiz bu modellerin dışında sizin kullanıp memnun kaldığınız modeller için aşağıdaki yorum alanın tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x