Çocuk Odası Düzenleme için +5 Harika Fikir


Çocukların odalarını düzenli görmek neredeyse imkansız olsa da çocuk odası düzenleme için hazırladığım 5 harika fikir ile işinizi kolaylaştırmayı hedefliyorum. Çocuğu olanların en büyük sıkıntılarının başında gelen dağınıklıkla mücadele etmek kolay olmamakla birlikte imkansız da değil.


Düzenli bir odayı 5 dakika içinde dağıtma gücüne sahip çocukları durdurmak yerine onların odalarını daha kullanışlı hale getirmek daha mantıklı. Çocuğunuzun odasını toparlayacak ve düzenli hale getirecek çocuk odası düzenleme fikirlerini sizler için hazırladım:

Çocuk Odası Düzenleme

3 Çocuklu bir evde çocuk odası düzenini anlamak için aşağıdaki videoyu izlemenizi öneriyorum.


1.Dar çocuk odasında kompakt yatak kullanın!

Çocuk odaları genellikle metrekare olarak oldukça küçük düşünülüyor. İşte bu noktada yerleştireceğiniz yatağın ebatları belirli ölçüde olmak zorunda. Size tavsiyem daha kompakt yatak tercihinde bulunun ki çocuk odasında alandan tasarruf edin.

İlginizi Çekebilir: Çilek çocuk odası modelleri için bağlantıya tıklayın!


2.Kitap ve oyuncaklar için raflardan faydalanın!

Çocuk odasında duvarları kullanmak çocuk odası düzeni ve bir oda için çok önemli. Özellikle çocukların kitapları ve oyuncakları için depolama alanları oluşturan raflar, şimdilerde oldukça dekoratif oldukça kullanışlı.

3.Odayı dikine kullanın!

Bir odanın daha ferah ve geniş görünmesini istiyorsanız küçük çocuk odaları için yüksek yataklar kullanmalısınız. Bu yatağı konumlandırırken de odayı zekice kullanmak gerekiyor.


Özellikle odayı dikine kullanmanız oldukça rahat bir dekorasyon yapmanız için size fırsat verecektir.

İlginizi Çekebilir: Dünyanın en güzel çocuk odaları için tıklayın!


4.Meyve kasasını oyuncak kutusu yapın!

Kendin yap fikirlerinden tasarlayabileceğiniz çok hoş bir oyuncak kutusu. Ortalıkta gezinen oyuncakları meyve kasasından oyuncak kutusu fikri ile toplayın.

Kolaylıkla tasarlayabileceğiniz meyve kasasının alt kısmına yerleştireceğiz tekerlekle kullanışlı bir oyuncak kutusu haline getirebilirsiniz. Detaylar için tıklayın: https://www.dekordiyon.com/meyve-kasasindan-tasarim-fikirleri/


5.Duvarları değerlendirin, boş kalmasın!

Estetik bir alan oluşturmak ve çocuk odasında rengarenk bir görüntü ortaya çıkarmak için mekandaki duvarı değerlenmek gerekiyor. Duvara konumlandıracağınız dekoratif kutuları harika bir raf olarak kullanabilirsiniz.

Nereden bulacağım bu dekoratif kutuları demeyin, herhangi bir tahta kutuyu boyayarak kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Oyun odaları fikirleri için güzel fikirler bulabileceğiniz yazımı okumanızı öneririm.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x