perde siparişi


Çocuk Odası Düzenleme için +5 Harika Fikir

Çocukların odalarını düzenli görmek neredeyse imkansız olsa da çocuk odası düzenleme için hazırladığım 5 harika fikir ile işinizi kolaylaştırmayı hedefliyorum. Çocuğu olanların en büyük sıkıntılarının başında gelen dağınıklıkla mücadele etmek kolay olmamakla birlikte imkansız da değil.Düzenli bir odayı 5 dakika içinde dağıtma gücüne sahip çocukları durdurmak yerine onların odalarını daha kullanışlı hale getirmek daha mantıklı. Çocuğunuzun odasını toparlayacak ve düzenli hale getirecek çocuk odası düzenleme fikirlerini sizler için hazırladım:

3 Çocuklu bir evde çocuk odası düzenini anlamak için aşağıdaki videoyu izlemenizi öneriyorum.

Neler Okuyacaksınız?

1.Dar çocuk odasında kompakt yatak kullanın!

derli toplu çocuk odası

Çocuk odaları genellikle metrekare olarak oldukça küçük düşünülüyor. İşte bu noktada yerleştireceğiniz yatağın ebatları belirli ölçüde olmak zorunda. Size tavsiyem daha kompakt yatak tercihinde bulunun ki çocuk odasında alandan tasarruf edin.

2.Kitap ve oyuncaklar için raflardan faydalanın!

derli toplu çocuk odası

Çocuk odasında duvarları kullanmak çocuk odası düzeni ve bir oda için çok önemli. Özellikle çocukların kitapları ve oyuncakları için depolama alanları oluşturan raflar, şimdilerde oldukça dekoratif oldukça kullanışlı.Çocuk odaları için farklı çözümler üreten IKEA çocuk odası fikirlerine bir göz atmanızı öneririm.

3.Odayı dikine kullanın!

derli toplu çocuk odası

Bir odanın daha ferah ve geniş görünmesini istiyorsanız küçük çocuk odaları için yüksek yataklar kullanmalısınız. Bu yatağı konumlandırırken de odayı zekice kullanmak gerekiyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Oyun Odası Dekorasyonu: Ayaz'ın Odası!

Özellikle odayı dikine kullanmanız oldukça rahat bir dekorasyon yapmanız için size fırsat verecektir.

4.Meyve kasasını oyuncak kutusu yapın!

derli toplu çocuk odası

Kendin yap fikirlerinden tasarlayabileceğiniz çok hoş bir oyuncak kutusu. Ortalıkta gezinen oyuncakları meyve kasasından oyuncak kutusu fikri ile toplayın.

Kolaylıkla tasarlayabileceğiniz meyve kasasının alt kısmına yerleştireceğiz tekerlekle kullanışlı bir oyuncak kutusu haline getirebilirsiniz.5.Duvarları değerlendirin, boş kalmasın!

derli toplu çocuk odası

Estetik bir alan oluşturmak ve çocuk odasında rengarenk bir görüntü ortaya çıkarmak için mekandaki duvarı değerlenmek gerekiyor. Duvara konumlandıracağınız dekoratif kutuları harika bir raf olarak kullanabilirsiniz.

Nereden bulacağım bu dekoratif kutuları demeyin, herhangi bir tahta kutuyu boyayarak kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Oyun odaları fikirleri için güzel fikirler bulabileceğiniz yazımı okumanızı öneririm.

MUTLAKA OKUYUN:  Pratik Ev Dekorasyonu için +20 Fikir(Videolu)Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x