Çok Beğenilecek 23 Ahşap Merdiven Dekorasyon Fikirleri

18 Dar Balkon için Pratik Masa Çözümleri

Balkon Dekorasyonu Önerileri

Modern ve Ferah Salon Dekorasyon Fikirleri ve Örnek Modeller

Deniz Temalı Ev Dekorasyonu

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 25 Haziran 2015
5.589

Sizlere bugün çok farklı bir konuyla karşınıza çıkmak istedim. Yaz geldi, içimiz iyice kıpır kıpır oldu. Artık evinizin dekorunda irili ufaklı değişiklik zamanı diyorsanız işte bu yazım tam size göre. Çünkü deniz, kum ve güneş üçgeninin birleşimiyle oluşan yaz kokulu bu yazımda evinize deniz esintileri misafir oluyor… Deniz temalı ev dekorasyonu ile çok farklı bir hissedeceksiniz.

dogal-deniz-temali-evler

dogal-deniz-temali-evler

Evinizde deniz esintileri

Evinizin görünümünden şikayetçiyseniz ve küçük değişiklikler yapmak istiyorsanız evinizin temasını baştan aşağı değiştirmeniz gerekebilir. Sizlere daha önce yakın çevrenizde pek de görmediğiniz deniz temalı ev dekorasyonu üzerinde duracağım.

deniz-temali-ev-dekorasyonu-9

Evinizin bir odasını ya da tamamını deniz temasıyla donatabilirsiniz. Örneğin, açık mavi deniz rengini duvar boyası olarak tercih ederek evinize deniz esintilerinin kapısını açabilirsiniz. Açık mavi deniz rengine en iyi eşlik edecek renk ne diye soracak olursanız sizlere hemen beyaz rengini söylerim. Çünkü dinlendirici renk olan açık mavi ile uyum için olacak en sade renk beyazdır.

deniz-temali-ev

Evinizde duvar renginize karar verdiyseniz bundan sonraki iş mobilyanızın da deniz temalı olarak tercih edilmesidir. Aslında doğrudan doğruya böyle bir mobilya söz konusu değil ancak daha önce de belirttiğim gibi beyaz ve açık mavi rengiyle donatılmış mobilya tercihleri evinizde deniz esintileri için doğru bir hamle olacaktır.

deniz-temali-ev-dekorasyonu-7

Deniz aksesuarları

Denizi deniz yapan içinde canlı ve cansız varlıklardır aslında. İşte denizdeki bin bir çeşit varlıklardan olan deniz yıldızı, deniz atı ve deniz kabuğu gibi varlıklardan yapılan deniz aksesuarlarını mutlaka evinizin dekorasyonunda bulundurun. Bulundurun ki deniz temalı ev dekorasyonu evinizde tüm şekliyle yaşayın.

deniz-temali-ev-dekorasyonu-8

Deniz temalı ev dekorasyonu için aklınıza takılanları ya da bizlere söylemek istediklerinizi sitemizin yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz. Sizleri deniz ürünleriyle dekore edilmiş deniz temalı evler ile baş başa bırakıyorum. (Deniz temalı ev dekorasyonu hakkında daha farklı fikirler için beach homes decoration ile arama yapınız.) Keyifli dekorasyonlar…

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz.
Yapılan Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Deniz_Ogut 22 Şubat 2016

Bayıldım…Eve deniz havasını getirdiniz, tebrikler 😉

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Deniz Temalı Ev Dekorasyonu

Deniz Temalı Ev Dekorasyonu

25 Haziran 2015
5.589
Kolay Mutfak Yenileme Fikirleri

Kolay Mutfak Yenileme Fikirleri

14 Ağustos 2017
571
Kız Çocuk Odası Dekorasyonu

Kız Çocuk Odası Dekorasyonu

10 Temmuz 2015
2.559
Güzel Kokan Evler için Öneriler

Güzel Kokan Evler için Öneriler

22 Mayıs 2015
2.704
Zebra Perde Modelleri

Zebra Perde Modelleri

30 Haziran 2015
2.633
Dar Alanlar için Akıllı Mobilya

Dar Alanlar için Akıllı Mobilya

22 Haziran 2015
10.142
Rustik Yemek Odası Fikirleri

Rustik Yemek Odası Fikirleri

1 Mart 2016
1.787