Deniz Temalı Ev Dekorasyonu

10
beach-house-decoration
beach-house-decoration

Sizlere bugün çok farklı bir konuyla karşınıza çıkmak istedim. Yaz geldi, içimiz iyice kıpır kıpır oldu. Artık evinizin dekorunda irili ufaklı değişiklik zamanı diyorsanız işte bu yazım tam size göre. Çünkü deniz, kum ve güneş üçgeninin birleşimiyle oluşan yaz kokulu bu yazımda evinize deniz esintileri misafir oluyor… Deniz temalı ev dekorasyonu ile çok farklı bir hissedeceksiniz.

dogal-deniz-temali-evler
dogal-deniz-temali-evler

Evinizde deniz esintileri

Evinizin görünümünden şikayetçiyseniz ve küçük değişiklikler yapmak istiyorsanız evinizin temasını baştan aşağı değiştirmeniz gerekebilir. Sizlere daha önce yakın çevrenizde pek de görmediğiniz deniz temalı ev dekorasyonu üzerinde duracağım.

deniz-temali-ev-dekorasyonu-9

Evinizin bir odasını ya da tamamını deniz temasıyla donatabilirsiniz. Örneğin, açık mavi deniz rengini duvar boyası olarak tercih ederek evinize deniz esintilerinin kapısını açabilirsiniz. Açık mavi deniz rengine en iyi eşlik edecek renk ne diye soracak olursanız sizlere hemen beyaz rengini söylerim. Çünkü dinlendirici renk olan açık mavi ile uyum için olacak en sade renk beyazdır.

deniz-temali-ev

Evinizde duvar renginize karar verdiyseniz bundan sonraki iş mobilyanızın da deniz temalı olarak tercih edilmesidir. Aslında doğrudan doğruya böyle bir mobilya söz konusu değil ancak daha önce de belirttiğim gibi beyaz ve açık mavi rengiyle donatılmış mobilya tercihleri evinizde deniz esintileri için doğru bir hamle olacaktır.

deniz-temali-ev-dekorasyonu-7

Deniz aksesuarları

Denizi deniz yapan içinde canlı ve cansız varlıklardır aslında. İşte denizdeki bin bir çeşit varlıklardan olan deniz yıldızı, deniz atı ve deniz kabuğu gibi varlıklardan yapılan deniz aksesuarlarını mutlaka evinizin dekorasyonunda bulundurun. Bulundurun ki deniz temalı ev dekorasyonu evinizde tüm şekliyle yaşayın.

deniz-temali-ev-dekorasyonu-8

Deniz temalı ev dekorasyonu için aklınıza takılanları ya da bizlere söylemek istediklerinizi sitemizin yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz. Sizleri deniz ürünleriyle dekore edilmiş deniz temalı evler ile baş başa bırakıyorum. (Deniz temalı ev dekorasyonu hakkında daha farklı fikirler için beach homes decoration ile arama yapınız.) Keyifli dekorasyonlar…

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here