Dekoratif Yastıklar ile Ev Dekorasyonu

8
Dekoratif Yastıklar

Evinizde görsel bütünlüğü bazen aksesuarlarla bazen de ev tekstil ürünleriyle tamamlarız. İşte sizlere fikir verebilmek adına ev tekstil ürünlerinden olan dekoratif yastıklar konusunu sunacağım.

Dekoratif yastık modellerini tercih etmeniz için birçok sebebiniz olabilir, ancak bence en güzel sebep görünümün ve konfordur. Çünkü dekoratif yastıkların renk tonlarıyla elde edeceğiniz dekorasyon size her gün keyif verecektir.

baykus-figurlu-yastiklar
baykus-figurlu-yastiklar

Ben kendi yastığımı kendim tasarlarım diyenlerdenseniz  yuvarlak pullu ombre yastık yapımı yazımı incelemenizi öneririm.

Dekoratif yastıklar nereye konulur?

Dekoratif yastıklar genellikle oturma odasında görmeye alıştığımız tekstil ürünüdür ancak balkon dekorasyonunda da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Size tavsiyem, oturma odanızı eğer ilkbahar ve yaz renkleri ile dekore ettiyseniz bu yazımızda bahsettiğimiz dekoratif  yastıklar da kullanarak dekorasyonunu daha da güzel hale getirin.

renkli-oturma-odasi-yastiklari
renkli-oturma-odasi-yastiklari

Sadece oturma odası için değil tabii ki, salonda da kullanabileceğiniz klasik çizgilerle yastıklar mevcut. Hardal sarısı, krem ve kahve tonlarında kullanacağınız dekoratif yastıklar salon dekorasyonuna ayrı bir karakter kazandıracaktır.

Dekoratif yastıklar kanepeler üzerinde ek olarak şık bir görüntü verirken yatak odalarında yatağın hemen üzerinde de kullanılabilmektedir.

Dekorasyon çalışmalarınızda mutlaka dekoratif yastıkları kullanmanızı öneriyorum. Çünkü hem düşük maliyetli olması hem de evinize güzel, şık bir görünüm kazandırması tercih etmek için yeterli diye düşünüyorum. Ayrıca yaşam alanlarınızı renklendirmek size daha büyük keyif ve moral verecektir.

el-isi-yastik-modelleri
el-isi-yastik-modelleri

Balkon dekorasyonu için ideal olan dekoratif yastıklar doğru yerleştirildiğinde harika ve işlevsel bir ortam yaratır. Sevdiklerinizle çayınızı kahvenizi içeceğiniz renkli ve sevimli ortamlar yaratmak için kullanabileceğiniz en ideal ürün dekoratif yastıklardır.

yatak-odasinda-yastik
yatak-odasinda-yastik

İnternette çok sayıda markanın oluşturduğu kataloglarda bulabileceğiniz dekoratif yastık modelleri, çeşit çeşit olması bakımından seçimi zorlaştırabiliyor. Ben sizlere evinizde kullanabileceğiniz ideal olan dekoratif yastık örneklerini galeri de sunuyorum.

Galeriyi inceleyerek en ideal yastık modelinizi bulabilir internetten sipariş verebilirsiniz. Son olarak dekoratif yastıklarınızı, uygun fiyatlı olarak kabul edilebilecek bu siteden sipariş verebilirsiniz.

Yastıklarınıza daha farklı renkler verebileceğiniz English Home kırlent modelleri fikrini de değerlendirmeyi unutmayın.

Galerimizi inceledikten sonra yorum alanından görüş ve önerilerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilir, değişik fikirler sunabilirsiniz. Renkli fikirler, renkli dekorasyonlar… 🙂

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here