Kitaplar, bir evin hem dekoratif eşyası hem de evde yaşayanların zenginliğini yansıtan eşyasıdır. Okunan bir kitabın saklanması için kitaplık kullanılmaktadır. Bu kitaplıkların seçimi ev dekorasyonu açısından oldukça önemli yer tutuyor. Piyasada dekoratif ve yaratıcı kitaplık tasarımlarına rastlamak mümkün. Biz de sizler için en güzel kitaplıkları seçmeye karar verdik.

renkli-kitaplık-modeli

Kitaplar, insanın vazgeçilmez dostlarıdır. Bu dostları muhafaza etmek çok çok önemlidir. İşte sizler için dekoratif ve yaratıcı kitaplıklar ve nasıl dekorasyon yapılacağı hakkında birkaç tüyo.

Evinizin genel dekorasyonu sadeyse ve kitaplık alarak canlandırmak istiyorsanız, farklı tasarımlı dekoratif kitaplıklar tam size göre. Evinizin odasında ölü alanları ya da küçük bölgeleri değerlendirmek isteyenler için kitaplıklar tam biçilmiş kaftan. Görsel olarak harika tasarımlara sahip olan bazı kitaplık modellerini bu alanlarda kullanarak değerlendirebilir, evinizi kullanışlı hale getirebilirsiniz.

modern-kitaplik-modelleri

Günümüzde ince tasarımlı televizyonların yer alması TV ünitelerini de değiştirmiş durumda. Artık TV üniteleri sadece televizyonlar için değil, dekoratif eşya ve kitaplarınız için de kullanabilirsiniz.

Temizlik problemi yaşayanlar için kapalı kitaplık modellerini tercih etmek doğru bir adım olacaktır. Böylelikle kitaplarınızın tozlanmasının önüne geçebilir, daha steril bir ortam oluşturabilirsiniz.

yaratici-kitaplik-modelleri

Mutfaklarda da dekoratif kitaplık modelleri kullanmanız mümkündür. Özellikle yemek kitaplarınızdan oluşturacağınız kitaplığınızı mutfak tasarımına uygun bir kitaplık modeliyle kullanmanız mutfak dekorasyonu açısından da oldukça güzel bir görüntü oluşturacaktır.

Kitaplıkta kullandığınız kitapların renk durumlarına göre dekoratif bir hava vermeniz çok kolay. Ayrıca kitaplarınızın sonunda ve başında kullanacağınız dekoratif eşyalarla kitaplığınızı daha yaratıcı hale getirebilirsiniz.

farkli-kitapliklar

Son olarak kitaplıklarınızı muhafaza etmek için sadece kitaplık modellerine odaklanmak yanlış. Küçük ve dar ev tasarımlarında kullanacağınız dekoratif raflar size kitaplarınızı depolama alanı sunarken oldukça şık bir tasarıma da sahip olan kitaplık alanları elde edebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda çok şık dekoratif ve yaratıcı kitaplık modelleri konusundan bahsettik. Galerimizdeki görselleri inceleyerek birçok alternatif oluşturabilirsiniz. İnternetteki ev dekorasyon alışveriş sitelerinden yararlanabilir, kendi zevkinize uygun kitaplık siparişlerinde bulunabilirsiniz. Sipariş vermeden önce kitaplık boyutlarını gözden geçirmeyi unutmayın. İyi dekorasyonlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here