Dekoratif Renkli Saksı Modelleri ve Fikirleri

3
1973

Evimizin odalarına, balkonumuza ya da bahçemize renk renk çiçekler için tasarlanmış dekoratif renkli saksı modelleri ile güzel bir bahar günü karşınıza yazı ile çıkmak istedim.

dekoratif renkli saksı
Dekoratif renkli saksı

Kullanacağınız oda ya balkon tarzına göre değişik özellikler gösteren bu harika tasarımlı saksılar odanızın ve sizlerin içini açacak muhteşem bir ferahlık, canlılık katacaktır diye düşünüyorum.

dekoratif renkli saksı
dekoratif renkli saksı

Örneğin çocuk odasında düşündüğünüz bir bitki varsa çocuk tasarımlı saksıları tercih edebilirsiniz ya da balkonunuz için balkon demirliğine montajını yapabileceğiniz bu harika modelleri de düşünebilirsiniz.

Bahçenizde de farklı hayallerle çiçeklerinize ve bahçenize renk katabilirsiniz, nasıl mı? Örneğin eskimiş bir lastikte harika bir saksı tasarlayabilirsiniz.

dekoratif renkli saksı
dekoratif renkli saksı

Önce lastiği güzel bir renkle boyamalısınız. Akabinde alt kısmını mdfden yararlanarak kapatabilirsiniz, sonrasında kapattığınız lastiğin iç kısmını toprak ile doldurup çiçeğinizi dikme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşte tamamen eski işe yaramaz bir lastikten ürettiğiniz tamamen sizin eseriniz renkli dekoratif saksınız…

dekoratif renkli saksı
dekoratif renkli saksı

Daha bunun gibi nice düşüncelerle tasarlayabileceğiniz birçok eşya olduğunu unutmayın. Tamamen sizin hayal dünyanıza bağlı tasarımları sizlerden de bekliyoruz.

Sizlere daha farklı dekoratif saksı modelleri sunmak için resim galerisi hazırladım. Aşağıdaki resim galerisini gezerek eviniz, bahçeniz ya da balkonunuz için çok harika ve oldukça ilginç saksı modellerini inceleyebilirsiniz.

Balkon ve bahçeniz için farklı tarz dekoratif bahçe ürünleri arıyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

[affiliate_news2 id=”2946″]

Dekoratif renkli saksı modelleri

Dekoratif, renkli ve ilginç saksı modellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here