perde siparişi

Dekoratif Renkli Saksı Modelleri 2021Evimizin odalarına, balkonumuza ya da bahçemize renk renk çiçekler için tasarlanmış dekoratif renkli saksı modelleri ile güzel bir bahar günü karşınıza yazı ile çıkmak istedim.Kullanacağınız oda ya balkon tarzına göre değişik özellikler gösteren bu harika tasarımlı saksılar odanızın ve sizlerin içini açacak muhteşem bir ferahlık, canlılık katacaktır diye düşünüyorum.

Örneğin çocuk odasında düşündüğünüz bir bitki varsa çocuk tasarımlı saksıları tercih edebilirsiniz ya da balkonunuz için balkon demirliğine montajını yapabileceğiniz bu harika modelleri de düşünebilirsiniz.

Dekoratif renkli saksı

Bahçenizde de farklı hayallerle çiçeklerinize ve bahçenize renk katabilirsiniz, nasıl mı? Örneğin eskimiş bir lastikte harika bir saksı tasarlayabilirsiniz.Önce lastiği güzel bir renkle boyamalısınız. Akabinde alt kısmını mdfden yararlanarak kapatabilirsiniz, sonrasında kapattığınız lastiğin iç kısmını toprak ile doldurup çiçeğinizi dikme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşte tamamen eski işe yaramaz bir lastikten ürettiğiniz tamamen sizin eseriniz renkli dekoratif saksınız…

İlginizi Çekebilir: Balkon demirine takılan süsler için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dekoratif renkli saksı

Daha bunun gibi nice düşüncelerle tasarlayabileceğiniz birçok eşya olduğunu unutmayın. Tamamen sizin hayal dünyanıza bağlı tasarımları sizlerden de bekliyoruz.

MUTLAKA OKUYUN:  Ev Süsleme Fikirleri için Bilmeniz Gereken +7 Bilgi


Dekoratif renkli saksı

Sizlere daha farklı dekoratif saksı modelleri sunmak için resim galerisi hazırladım. Aşağıdaki resim galerisini gezerek eviniz, bahçeniz ya da balkonunuz için çok harika ve oldukça ilginç saksı modellerini inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Balkon ve bahçeniz için farklı tarz bahçe mobilyaları arıyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dekoratif renkli saksı modelleri

Dekoratif, renkli ve ilginç saksı modellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.
renkli-dekoratif-saksi-modelleri-ilginc-saksilar
renkli-dekoratif-saksi-modelleri-ilginc-saksilarAbone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


4
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x