Büyülü Bir Salon Dekorasyonu için 5 Bulunmaz Fikir

Yerden Tasarruf Sağlayan 20 Duvar Dekorasyon Fikri

Mutfağınızı Renklendirecek Dekoratif Raflar

Sakallı ipten Paspas Yapımı Videolu Anlatım

Dekoratif Renkli Saksı Modelleri ve Fikirleri

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Aksesuarları 1 Mayıs 2015

Evimizin odalarına, balkonumuza ya da bahçemize renk renk çiçekler için tasarlanmış dekoratif renkli saksı modellerini bu yazımızda sizlerle buluşturmak istedim.

dekoratif renkli saksı

dekoratif renkli saksı

Kullanacağınız oda ya balkon tarzına göre değişik özellikler gösteren bu harika tasarımlı saksılar odanızın ve sizlerin içini açacak muhteşem bir ferahlık, canlılık katacaktır diye düşünüyorum.

dekoratif renkli saksı

dekoratif renkli saksı

Örneğin çocuk odasında düşündüğünüz bir bitki varsa çocuk tasarımlı saksıları tercih edebilirsiniz ya da balkonunuz için balkon demirliğine montajını yapabileceğiniz bu harika modelleri de düşünebilirsiniz.

Bahçenizde de farklı hayallerle çiçeklerinize ve bahçenize renk katabilirsiniz, nasıl mı? Örneğin eskimiş bir lastikte harika bir saksı tasarlayabilirsiniz.

dekoratif renkli saksı

dekoratif renkli saksı

Önce lastiği güzel bir renkle boyamalısınız. Akabinde alt kısmını mdfden yararlanarak kapatabilirsiniz, sonrasında kapattığınız lastiğin iç kısmını toprak ile doldurup çiçeğinizi dikme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşte tamamen eski işe yaramaz bir lastikten ürettiğiniz tamamen sizin eseriniz renkli dekoratif saksınız…

dekoratif renkli saksı

dekoratif renkli saksı

Daha bunun gibi nice düşüncelerle tasarlayabileceğiniz birçok eşya olduğunu unutmayın. Tamamen sizin hayal dünyanıza bağlı tasarımları sizlerden de bekliyoruz.

Sizlere daha farklı dekoratif saksı modelleri sunmak için resim galerisi hazırladım. Aşağıdaki resim galerisini gezerek eviniz, bahçeniz ya da balkonunuz için çok harika ve oldukça ilginç saksı modellerini inceleyebilirsiniz.

Balkon ve bahçeniz için farklı tarz dekoratif bahçe ürünleri arıyorsanız yazımı okuyabilirsiniz.

Dekoratif renkli saksı modelleri

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

hilalay 24 Ocak 2016

İlkbahar gelse de renkli saksılarla balkon dekorasyonu yapsak ne güzel olur… 🙂

keyifli anne 8 Nisan 2016

Evin her yeri renkli saksılarla dolu. Verdiğiniz fikirler harika… 😉

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Dekoratif Çerçeveler

Dekoratif Çerçeveler

10 Ağustos 2015
Bunlar da var!
Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

Ahşap Ev Dekorasyonu Stili

20 Ağustos 2015