perde siparişi

Modern Orta Sehpa Modelleri 2021(Videolu)Salon dekorasyonunda önemli tamamlayıcı dekorasyon malzemelerinden biri olan modern orta sehpa modelleri sayesinde sadece dekoratif bir duruş sergilenmez aynı zamanda fonksiyonel bir kullanım imkanı da ortaya çıkmış olur. Orta sehpa kullanımı bu sebeple çok tercih edilen dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Ucuz orta sehpa modelleri her ne kadar malzeme kalitesi problemi olsa da dekorasyon açısından zaman zaman doğru uygulamalara da sahip olabiliyor.Orta Sehpa Markaları

Orta sehpa hepsiburada ve benzeri sitelerde sıklıkla model çeşitliliğine sahip olarak satılmaktadır. Sizin için uygun olanın tercih edilmesi için mutlaka salon takımınıza uygun renk ve sitil alternatifleri ortaya koymalısınız.

Orta sehpa markaları

Bu sitelerden alışveriş yaparken mümkünse markanın şubesinde canlı olarak orta sehpa modellerini görmelisiniz.

Site alışverişlerinde her ne kadar iade şansınız olsa da hacimli bir ürünün iadesi için birtakım sıkıntıların ve prosedürlerin olduğunu da unutmayın.Orta sehpa Gittigidiyor

Orta sehpa gittigidiyor alış veriş sitesinde de önemli çeşitlere sahip olarak satılmaktadır. Farklı firmaların buluştuğu bu alış veriş sitesindeki ürün açıklamalarını ve ürünün sizin için uygun ebatlara sahip olup olmadığını mutlaka sorgulamalısınız. Aksi halde size gelen ürün hayalinizdeki gibi olmayabilir.

İlginizi Çekebilir: Alüminyum yan sehpa nasıl yapılır merak edenler için!

Orta sehpa Evidea

Orta sehpa evidea internet sitesinde farklı modelleri ile listenizde olması gereken ürün yelpazesine sahiptir. Seçiminizde aynı marka ve modelin uygun fiyatlı olanlarını tercih etmenizde fayda var.

MUTLAKA OKUYUN:  Yatak Yorgan için Yüklük Dolap Modelleri


Orta sehpa çeşitlerinde çok farklı ana malzemeler tercih edilebiliyor. Bu malzemelerin salon uyumuna dikkat etmek tüketicinin kontrolünde olmalıdır.

Bir başka şık tasarımların sergilendiği alan, orta sehpa ikea modellerinin olduğu alış veriş sitesidir. Bu sitede de yeni model orta sehpa örneklerinin olduğunu görüyoruz.

Orta sehpa İstikbal

Mobilya sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan istikbal orta sehpa ile de kullanıcılara alternatif çeşitler sunmaktadır.
Bu çeşitleri tercih etmeden önce yakınınızdaki İstikbal mağazasına uğrayıp fiyat ve model kontrolü yapmanızda fayda vardır.

İlginizi Çekebilir: Paletten orta sehpa modelleri için daha önce kaleme aldığım yazımı okuyabilirsiniz. Ayrıca palet orta sehpa yapımı yazımı okuyarak kendin yap fikirleri ile güzel bir orta sehpa tasarlayabilirsiniz.

Modern Orta Sehpa

Modern orta sehpa modellerinde genellikle ahşap, cam, metal birlikte kullanılmaktadır. Bu kullanım sırasında doğru yapılmayan birleştirmeler dekoratif yönü zayıf ürünlerin ortaya çıkmasına neden olur.

Doğru terkipler sayesinde orta sehpa çeşitlerinin de bağımsız olarak çok güzel dekorasyon niteliklerine sahip olduklarını ifade edebiliriz.

Seçim yaparken orta sehpa modellerinin büyüsüne kapılarak tek başına değerlendirme yapmanız doğru olmayacaktır.

Dekoratif orta sehpa modelleri

Salonunuzun mobilya takımı, duvar renkleri diğer dekorasyon ürünleri bu seçimde oldukça etkili olmalıdır. Tek başına çok güzel bir duruşa sahip olan orta sehpalar salon kullanımında sönük kalabilmektedir.

MUTLAKA OKUYUN:  Kaydıraklı Ranza Modelleri 2021 Rehberi

Salonunuz modern çizgilere sahip mobilya takımı ile dekore edilmişse seçeceğiniz orta sehpa modeli de modern çizgilere sahip olmalıdır.

Bu anlamda yumuşak hat geçişlerine sahip, camın profesyonelce kullanıldığı, rengi ile salon dekorasyonunu tamamlayan orta sehpalar salonunuzda odak noktası haline gelebilir.

Yuvarlak Orta Sehpa

Modern orta sehpa araştırmalarınızda salonunuzun geometrik yapısına da uygun olacak yuvarlak orta sehpa modellerinin de olduğunu ifade etmeliyiz.

Bu modellerin seçiminde koltuk takımınızın yerden yüksekliğine bağlı olarak ayaklı yuvarlak orta sehpa modellerini seçebilirsiniz. Ayakların uzunlukları da farklılık göstermektedir.

Yuvarlak orta sehpaların tek parçadan oluşan modelleri olduğu gibi çevresinde konumlandırılmış ayrılabilen sehpalara sahip modelleri de vardır.

Modern yuvarlak orta sehpa

Bu modeller, ayrıca sehpa gerektirmeden orta sehpa ve zigon sehpa modelini birleştirmesi sebebiyle dar salonlar için güzel bir alternatif sunmaktadır.

Salonunuz klasik çizgilerle dekore edilmişse kullanacağınız orta sehpa modelini de ahşap ağırlıklı seçmenizde fayda vardır. Ahşap oyma işçiliğine sahip bir orta sehpa modeli, salonunuza oldukça şık bir görünüm de katacaktır.

İlginizi Çekebilir: Paletten sehpa yapımı videolu anlatım için tıklayınız.

Visense Modern Orta Sehpa Modelleri

Visense firmasının ve diğer orta sehpa üreticilerinin orta sehpa modellerini aşağıdaki galeriden incelemenizi öneriyoruz.

MUTLAKA OKUYUN:  Kitaplık Modelleri için +10 Dekoratif Öneri

Tabi yeni bir sehpa modeli almak oldukça kolay. Onun yerine eski sehpaları boyayarak yenilemek de çok iyi bir fikir olabilir.

İlginizi Çekebilir: Eski sehpanızı değiştirmek yerine boyama teknikleri ile yenilemek isterseniz sehpa boyama yazımı okumanızı öneririm.

İstikbal: “Şıklık ayrıntıda gizlidir.”

İstikbal orta sehpa

İstikbal sloganlarından olan “Şıklık ayrıntıda gizlidir.” sözü tam da sehpa modelleri için söylenmiş olsa gerek.

Çünkü hakikaten tasarlanan sehpalara baktığımız çok ince detaylar ve çizgiler oldukça dikkat çekici. Oturma odası ya da salon dekorasyonu için biçilmiş kaftan modeller galerimizde sizleri bekliyor.

Sehpa modeli seçerken ayrıntılara gerçekten dikkat etmek gerekiyor. Örneğin, çabuk çizilen bir model tercih etmek ileri bir zamanda canınızı sıkabilir.

Bir de aklınızda bir renk kombinasyonu varsa bunu çok iyi düşünüp karar vermenizi öneririm. Çünkü yine ilerleyen zamanlarda belirlediğiniz renkten sıkılma ihtimalinizi önceden öngörmeniz gerekiyor.

İstikbal sehpa fiyatları

istikbal-viva-sehpa
İstikbal viva sehpa

Şunu belirtmem gerekiyor IKEA ya da KOÇTAŞ gibi firmaların sundukları fiyatları İstikbal’den beklemek oldukça yanlış.

Çünkü İstikbal sunduğu fiyatlarla “Bana alım gücü yüksek müşteri gelsin.” mesajı veriyor. O yüzden İstikbal’den orta sehpa, zigon sehpa ya da yan sehpa alacaklar şimdiden seçtikleri modele göre en az 750TL’yi gözden çıkarmalı.Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x