dekoratif-cerceve-modelleri
dekoratif-cerceve-modelleri

Bu yazımda sizlere dekorasyonda mutlaka kullanılması gerektiğine inandığım, dekoratif çerçeveler konusunu aktaracağım. Sizler için iki markayı mercek altına aldım. Bu markalar English Home ve Madame Coco. Bu iki marka da ev dekorasyonu konusunda trendleri takip eden ve farklı model dekoratif çerçeveler sunan iki firma.

ferforje-cerceve-modeli
Dekoratif Çerçeveler

Neden dekoratif çerçeveler?

Ev dekorasyonu ne kadar iyi olursa olsun evde sevdiklerinizle birlikte huzur içinde olmadığınız zaman çok da bir şey ifade etmiyor. Hayat şartları itibariyle de sevdiklerimizle aynı evi paylaşmamız da mümkün olmuyor ancak bütün bunlar bazı şeylere engel değil.

cervece-modelleri
cervece-modelleri

Mesela ev dekorasyonu içerisinde ailenize de yer ayırmak onları da evinize katmak anlamına geliyor. Peki, ya nasıl aile ev dekorunun içine katılır? Tabii ki cevap son derece basit dekoratif çerçeveler ile. Dekoratif çerçeveler ile dekorasyon fikirleriniz varsa işte doğru konudasınız.

Nasıl bir fotoğraf çerçevesi seçmeliyim?

madame-coco-dekoratif-cerceveler-7
madame-coco-dekoratif-cerceveler-7

Bu soru tamamen sizin zevkinize ve ev de genel dekorasyonda neler yaptığınıza bağlı olarak değişir. Mesela, evinizde modern mi yoksa klasik bir dekorasyonu mu tercih ettiniz? Sonra, kullandığınız renkler ve tonları neler? Bütün bu detaylar fotoğraf çerçevesi seçiminizi etkileyen başlıca faktörler. Bence bu sorulara cevap verdikten sonra dekoratif çerçeveler ile ilgili araştırma yapmalısınız. Bir de evinizin hangi duvarına dekoratif çerçeve düşündüğünüzü de işin içine katmanız yararınıza diye düşünüyorum.

English Home dekoratif çerçeveler

english-home-cerceve
english-home-cerceve

English Home markasını duymanınız yoktur. Biz hanımların içine girdiğimiz zaman içinden çıkamayacağımız kadar güzel ürünlerle dolu bir marka. İşte böyle bir markanın dekoratif çerçeveler konusunda da bizlere fikir verebileceğini düşünerek sizler için yazı ve alışveriş listeme ekledim. Sizler de English Home dekoratif çerçeveler hakkında fikir sahibi olmak isterseniz galerimizi inceleyebilirsiniz.

Madame Coco dekoratif çerçeveler

madame-coco-dekoratif-cerceveler-4
madame-coco-dekoratif-cerceveler-4

Benim favori markalarımdan bir diğeri Madame Coco. Hanımları yin ilgiyle takip ettiği bir marka. Madame Coco dekoratif çerçeveler konusunda alternatif olabilecek farklı sunumları söz konusu. İşte sizler için derlediğim dekoratif çerçeveler…

Dekoratif aksesuar konularıma da göz atabilirsiniz:

Ev dekorasyonunuza renk katacak harika dekoratif aksesuarlar konusunu inceleyin.

Evde deniz esintileri isteyenlere dekorasyonda deniz aksesuarları konusunu öneririm.

Evinde ferforje kullanmak isteyenlere ferforje çiçeklik modelleri konunu tavsiye ediyorum.

En güzel dekoratif çerçeveler

Daha farklı dekoratif çerçeveler bulmak isterseniz English Home ve Madame Coco sitelerini inceleyebilirsiniz.

English Home için tıklayınız. 
Madame Coco için tıklayınız.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here