Çok Kullanışlı 15 Dekoratif Bilgisayar Masası

1
477

Bilgisayar günümüzde en çok kullandığımız elektronik cihazdır desek yalan olmaz. Her ne kadar cep telefonlarımız da birer bilgisayara dönüştüyse de birçok işi yine de masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda yapmak zorunda kalıyoruz. Bilgisayar ile birlikte dekoratif bilgisayar masası fikri de akla geliyor.

Bu nedenle iyi bir bilgisayar seçiminin yanında şık ve dekoratif bilgisayar masası seçimi de önemli hale geliyor. Bugün sizin için alternatif fikir oluşturacak birbirinden kullanışlı ve dekoratif bilgisayar masası fikirlerini sunacağım.

1. Ahşap dekoratif bilgisayar masası

dekoratif bilgisayar masası
dekoratif bilgisayar masası

Kayın ağacından tasarlanmış bu model dekoratif ve modern çizgilere sahip. Bu çizgi ve kesimler oldukça sağlam bir masa görünümü kazanmasını sağlamış diyebiliriz.

Bir de rengi ile oldukça şık duruyor. Günümüzdeki çalışma masaları genellikle geniş tercih ediliyor. Bu ahşap dekoratif bilgisayar masası oldukça yeterli bir kullanım alanı sunuyor diyebilirim.

2. Duvara montajlı çalışma masası

dekoratif bilgisayar masası
dekoratif bilgisayar masası

Günümüzde farklı tarz çalışma ve bilgisayar masaları mevcut. Gördüğünüz bilgisayar masasının ayakları yok. Bu nedenle duvara monte edilmiş bir model. Beyaz rengi ile sadelik izlenimi vermiş. Beyaz ve turkuazın uyumu harika.

3. Pratik masa arayanlara

dekoratif bilgisayar masası
dekoratif bilgisayar masası

Daha pratik günlük hayatın dağınıklığını örtecek cinsten bilgisayar masası arayanlar için ideal bir ürün. Özellikle yazıcıyı gizlemek isteyenlere önerebilirim. Çalışırken sürekli yer değiştirenler için tercih edilebilir. Koltuğunuzda oturduğunuz yerden çalışabilirsiniz.

Çalışma masası dağınıklığına son vermek için çalışma masası düzenleyicileri yazımı okuyabilirsiniz.

4. Modern çalışma alanı

dekoratif bilgisayar masası
dekoratif bilgisayar masası

Evinizde yeteri kadar çalışma alanı yok ve kendinize alternatif oluşturma gibi bir niyetiniz varsa duvara monte edilebilir masalardan yararlanabilirsiniz. Özellikle modern kesimli ahşap malzemelerle oldukça şık ve dekoratif bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

5. Konsept ürün arayanlar için

dekoratif bilgisayar masası
dekoratif bilgisayar masası

Yerden tasarruf etmenin yanında çok daha farklı konsept ürünlerden arayanlar için oldukça enteresan tasarlanmış bir ürün. Hem bilgisayar masası hem de kitaplık birleşiminden oluşan bu ürün için belirli bir köşeye ihtiyacınız var.

Bilgisayar ekranının arka kısmının kapalı olması, olası dikkat dağınıklığını engelleyerek çalışma verimliliğinizi artırabilir. Ancak kendinizi internet kafedeymiş gibi hissetmeniz oldukça muhtemel. 🙂

Çalışma masası dekorasyonu için yazımı okumanızı öneririm.

Sizler için hazırladığım galeri de daha farklı çalışma ortamları için farklı modeller mevcut. İncelemek isterseniz galerideki resimlerin üzerine tıklayabilir, ileri geri butonlarını kullanabilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar dilerim.

Pratik ve dekoratif bilgisayar masaları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here