En Uygun Boya Badana Fiyatları Nasıl Olmalı?

Çok Kullanışlı 15 Dekoratif Bilgisayar Masası

Bebek Beşiği Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Kediler Dekorasyondan Ne Bekler?

Dekorasyonda Taş Duvar Kaplama

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Tasarım Fikirleri 18 Ağustos 2015

Sizi bilmem ama ev dekorasyonunda taşlar, bana hep kış ayını ya da sonbaharı hatırlatır. Taş duvar kaplama her ne kadar kışı, sonbaharı, soğuk havayı temsil etse de yazlık evlerde de kullanılan bir malzeme. Ben bu yazımda ev dekorasyonunda kullanılan taş kaplama konusuna değinmek, sizlere örnek modeller sunmak istiyorum.

tas-kaplama-tas-duvar-dekorasyon

Taş Duvar Kaplama

Doğal taşlarla taş duvar ve taş kaplama  

Doğal taşlar iç mekanlarda da artık tercih ediliyor. Özellikle duvar kaplamasında sıklıkla kullanılıyor. Hatırlar mısınız bilmiyorum önceleri şömine arkasında ya da çevresinde görmeye alışkın olduğumuz doğal taşlar şimdilerde salonda TV ünitesi çevresinde, mutfak ve banyolarda kısacası evin tüm odalarında kullanılıyor.

somine-arkasi-tas-duvarlar

Taş Duvar Kaplama

Yazlık evlerde taş duvar kaplama

Taşların kışı temsil ettiğini belirttik ancak yazlık evlerde de ne kadar şık durduğunu görmelisiniz. Ayrıca evi serin tuttuğunu ve yaz havası yaşattığını da belirtmek gerekiyor. Günümüzde artık taş duvar kaplamalara sahip olmasak da taş duvar havası verecek duvar kağıtları mevcut. Uygun olanlardan tercih edebilir, evinize taş duvar yaptıramıyorsanız taş duvar motifli duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.

tas-kaplama-oturma-odasi

Taş Duvar Kaplama

Yeri gelmişken 3 boyutlu duvar kağıtları konumu inceleyerek duvar kağıtlarıyla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Lafı çok uzatmadan sizleri dekorasyonda taş duvar kaplama örnekleriyle baş başa bırakıyorum. He, bu arada Kıraç’tan Taş Duvarlar şarkısını dinlemeyi unutmayın. Musmutlu dekorasyonlar 🙂

Dekorasyonda taş duvar kaplama örnekleri

  • Taş duvar kaplama ile ilgili daha geniş bilgiler elde etmek için tıklayınız.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: Ev Duvar Kağıdı Modelleri - Ev Dekorasyon Fikirleri on 21 Mart 2017

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!