Dekorasyonda Taş Duvar Kaplama

0
452

Sizi bilmem ama ev dekorasyonunda taşlar, bana hep kış ayını ya da sonbaharı hatırlatır. Taş duvar kaplama her ne kadar kışı, sonbaharı, soğuk havayı temsil etse de yazlık evlerde de kullanılan bir malzeme. Ben bu yazımda ev dekorasyonunda kullanılan taş kaplama konusuna değinmek, sizlere örnek modeller sunmak istiyorum.

tas-kaplama-tas-duvar-dekorasyon
Taş Duvar Kaplama

Doğal taşlarla taş duvar ve taş kaplama  

Doğal taşlar iç mekanlarda da artık tercih ediliyor. Özellikle duvar kaplamasında sıklıkla kullanılıyor. Hatırlar mısınız bilmiyorum önceleri şömine arkasında ya da çevresinde görmeye alışkın olduğumuz doğal taşlar şimdilerde salonda TV ünitesi çevresinde, mutfak ve banyolarda kısacası evin tüm odalarında kullanılıyor.

somine-arkasi-tas-duvarlar
Taş Duvar Kaplama

Yazlık evlerde taş duvar kaplama

Taşların kışı temsil ettiğini belirttik ancak yazlık evlerde de ne kadar şık durduğunu görmelisiniz. Ayrıca evi serin tuttuğunu ve yaz havası yaşattığını da belirtmek gerekiyor. Günümüzde artık taş duvar kaplamalara sahip olmasak da taş duvar havası verecek duvar kağıtları mevcut. Uygun olanlardan tercih edebilir, evinize taş duvar yaptıramıyorsanız taş duvar motifli duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.

tas-kaplama-oturma-odasi
Taş Duvar Kaplama

Yeri gelmişken 3 boyutlu duvar kağıtları konumu inceleyerek duvar kağıtlarıyla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Lafı çok uzatmadan sizleri dekorasyonda taş duvar kaplama örnekleriyle baş başa bırakıyorum. He, bu arada Kıraç’tan Taş Duvarlar şarkısını dinlemeyi unutmayın. Musmutlu dekorasyonlar 🙂

Dekorasyonda taş duvar kaplama örnekleri

  • Taş duvar kaplama ile ilgili daha geniş bilgiler elde etmek için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here