Dikişsiz Emoji Yastık Yapımı Videolu

Cam Aksesuarların Saf ve Doğal Enerjisinin Dekorasyona Etkisi

Yemek Odası Dekorasyonu için 5 Hassas Ayrıntı

Okumayı Sevdirecek Okul Kütüphane Tasarımları

Dekorasyonda Kullanabileceğiniz 21 Farklı Vazo Yerleşimi

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Aksesuarları 21 Ocak 2016

Ev dekorasyonunuzu büyük ölçüde tamamladınız ve artık ufak tefek süslemeler yapma aşamasındaydasınız dekorasyonda kullanabileceğiniz 21 farklı vazo yerleşimi fikirleri size ilham verebilir.

Evde doldurmak istediğiniz boşluklar ya da süslemek için bir şeylere ihtiyaç duyuyorsanız vazolardan yararlanabilirsiniz. Evde belirli bir alanı vurgulamak ya da gösterişli bir dekorasyon oluşturmak için zarif ve dekoratif vazolar bulunuyor.

vazo yerleşimi

vazo yerleşimi

Bazı vazolar geniş ve büyük olmakla birlikte göz alıcı bir görünüme sahip olabiliyor. Bazılarının renkleri ise o kadar ihtişamlı ki gözlerinizi vazodan alamıyorsunuz. Ben en çok büyük formlu olanları beğendim.

Dekorasyonda süs eşyalarından yararlanmak oldukça önemli ancak doğru vazoyu doğru alana konumlandırmak da bir o kadar önemli. Mesela zemin renklerine ve ortamda kullanılan genel renklere uyumlu bir vazo kullanmak gerekir.

Odanızda boş bir alan varsa devasa vazo fikirlerinden yararlanmanızı öneririm. Sizlere fikir vermek için birkaç vazo yerleşim fikrini detaylandırmak istiyorum:

1. Dekorasyonda üçlü vazo etkisi

vazo yerleşimi

vazo yerleşimi

Hem duvardaki panolar hem de üçlü vazo seti oldukça harika bir uyum yakalamış. Özellikle vazoların çift renge sahip olması renk algısını daha da artırmış.

2. Tek renk vazo kullanımı

vazo yerleşimi

vazo yerleşimi

Tek ve kapalı renklerden oluşan vazolar da oldukça zarif bir duruşa sahip. Hele bir de için de canlı bir renge sahip bitki varsa.

3. Örgü vazo kombini

vazo yerleşimi

vazo yerleşimi

Vazo kullanımına farklı bir yorum getiren örgü vazolar özellikle kış dekorasyonu için ideal bir görünüme ve zevke sahip.

4. Toprak rengi vazolar

vazo yerleşimi

vazo yerleşimi

Toprak rengi benim özellikle salon dekorasyonu için en çok beğendiğim renk fikirlerinden. Vazo için de kullanılabilecek birçok toprak tonları mevcut.

5. Canlı sarı renkli vazo

vazo yerleşimi

vazo yerleşimi

Vazo renklerinde sınır yok. Yaz renklerinden olan sarı renk çiçeklerle bu şık vazo dekorasyonu harika tamamlamış ve can katmış öyle değil mi?

Evinizi süslemeye devam edin ve daha önce kaleme aldığım evinizde olmasını isteyeceğiniz 24 kapı süsü örneği yazımı okuyun.

Vazo yerleşimi fikirleri

Sizlere örnek olması bakımından özenle hazırladığım 21 farklı vazo yerleşim fikri için galeri resimlerini sunuyorum. Görsellerin üzerine tıklayarak örnek vazo yerleşimi görebilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar dilerim.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Fikirleriniz benim için önemli. Yazı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Dekoratif Çerçeveler

Dekoratif Çerçeveler

10 Ağustos 2015
Bunlar da var!
Zebra Perde Modelleri

Zebra Perde Modelleri

30 Haziran 2015