Dekorasyon’da Evinizin Sesini Dinleyin!

1
309
Dekorasyonda evinizin sesini dinleyin

“Her ev istediği dekorasyon fikrini size fısıldar, önemli olan onu duymak” tır, aslında. Hakikaten doğru bir söz olduğunu düşünüyorum. Çünkü uzun zamandır uygulamak istediğiniz tarz, almayı düşündüğünüz mobilyalar, ne istediğini bilen mekânın yüksek sesine asla karşı koyamaz.

Rengarenk ev dekorasyonu

Siz bu noktada istediğiniz kadar tanıdığınızın evinde, dergilerde ve mağazalarda gördüklerinizi uygulamaya çalışın.

Küçük oturma odası dekorasyonu için fikir almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Olmuyor, yakışmıyor, uygun durmuyor!

“Böyle evlere hemen bir takım eşyalar koyamazsınız. Kartonpiyer, tavan yüksekliği ne isterse öyle olur, ancak onlar size yol gösterebilir.” Bu konuya değinmişken aklıma hemen evinin alçak tavan olmasına rağmen ısrarlı bir şekilde merdivenli kitaplık isteyen ve dekorasyon konusunda iç mimarıyla tartışan ev sahibi geliyor.

En iyi dekorasyon fikirleri

Merdivenli kitaplığın en yüksek rafına bir taburenin yetişebildiğini göremiyor ve anlamsız bir istek diye düşünüyor insan. Esasen bu kısa boylu ve kilolu hanımların ısrarla tayt giymek istemelerine benziyor aslında. Olmuyor, yakışmıyor ve uygun durmuyor ancak onlar kendilerini bir başka hissediyorlar o kıyafetin içinde.

Çok beğeneceğiniz büyülü bir salon dekorasyonu için 5 fikir için bağlantıya tıklayın.

Mekanların dilleri var!

İnanır mısınız bilmiyorum çoğu zaman kendilerine hiç yakışmayan kıyafetleri giyen bu insanların evlerinde boy aynası olmadığını ve evden çıkarken genel olarak kendilerine baştan aşağıya bakamadıklarını düşünüyorum artık. Eve yakışan şeyleri doğru tespit edip bulabilmek için de boy aynasına ihtiyaç var aslında.

Home office ev dekorasyon fikirleri

İşte bu noktada ülkemizde yetişmiş ve kendini ispat etmiş iç mimar ve dekoratörler giriyor devreye. Mekânların dillerini onlardan daha iyi bilen ve anlayan birileri olamaz. Her işin bir ustası olduğuna inanıyorum.

Çalışma masası dekorasyonu hakkında fikir sahibi olmak için bağlantıya tıklayın.

Bir Bilene Danışın!

Evlerinizi dekorasyon işlemine tabi tutmadan önce derim ki bir bilene yani iç mimara veya dekoratörlere danışın. Çünkü bu iş; çok boyutlu, bilinmeyen detayların ve tekniklerin olduğu uzun soluklu ve keyifli bir hikâye aslında.

En iyi banyo tasarımları

Bu hikâyede başkahraman belki siz değilsiniz ancak, isteklerinizi yerine getirecek evinizde keyfinize keyif katacak bir dekoratör size uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yaşam alanını en iyi şekilde sunacak ve sizi memnun edecektir diye düşünüyorum.

Beyaz mutfak dekorasyonu

Bu uzun soluklu çalışmanızda evinizin sesini en iyi şekilde dinleyeceğinize eminim. Sizlere dekorasyon konusunda düşüncelerimi ulaştırmaya ve size farklı bakış açıları kazandırmaya devam edeceğim.

Mutfak dekorasyonu hakkında geniş bilgiler sunduğum mutfak dekorasyonu fikirleri yazımı okumanızı öneriyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here