Dekorasyonda Deniz Aksesuarları

10
beach-homes-decoration
beach-homes-decoration

Sizlere geçtiğimiz günlerde kaleme aldığım yalnız bir tarafının eksik kaldığına inandığım dekorasyonda deniz aksesuarları ile ilgili bilgiler sunmak istiyorum. Ev dekorasyonunu deniz temalı yapmaya karar verdiyseniz deniz ürünlerinden oluşan aksesuarları kullanmadan dekorasyonu tamamlayamazsınız. Hoş bana göre dekorasyon hiçbir zaman bitmez ancak yine de dekorasyonu tamamlayan deniz aksesuarlarını yerli yerinde kullanmanızda fayda görüyorum.

deniz-yildizi-yastiklar
Dekorasyonda Deniz Aksesuarları

Deniz aksesuarları için yer açın

Önceki yazılarımda da sıklıkla belirttiğim bir konu var: dekorasyonda önce büyük eşya ya da objeler sonra da küçükleri yerleştirmelisiniz. Çünkü büyükler yerleşmeden küçüklere yer yoktur. O nedenle eğer deniz rengi mobilyalarınızı konumlandırdıysanız ve diğer mobilyalarınızla da desteklediyseniz sıra geldi deniz aksesuarlarına demektir.

Dekorasyonda Deniz Aksesuarları
Dekorasyonda Deniz Aksesuarları

Hoşunuza gidecek deniz aksesuarları

Evinize bir hareket bana göre bir de bereket katacak olan bu dekorasyon nimetlerinden yararlanmanız da fayda görüyorum. Evinizin ihtiyacına ve zevkinize göre bu aksesuarlardan tercih edebilirsiniz. Şimdi sizleri deniz temalı ev dekorasyonu için derlediğim deniz aksesuarları galerisiyle baş başa bırakıyorum. Sonraki yazımda görüşmek üzere. Tatlı deniz esintileri… 🙂

*Farklı tarzda deniz dekorasyon aksesuarları için tıklayın.

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here