Dünyanın En Güzel Çocuk Odaları

Aspiratör Filtresi Temizliği Nasıl Yapılır?

Mutfak Dolabı Düzenleme Nasıl Yapılır?

En Güzel Duvar Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda Boy Aynaları

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Aksesuarları 16 Mart 2018

Bayanlar için vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan aynalar, ev dekorasyonunda da önemli bir yere sahiptir. Bayanların bu tutkusu, aynayı çantasına bile sokmuşken evlerde devasa büyüklükte boy aynalarının yer alması hiç de şaşırtıcı değildir. Evin en önemli odalarından olan yatak odasında bulunan boy aynaları konusunu sizler için inceledik. Sabahları iş öncesi kıyafet seçme telaşında bir nebze kolaylık sağlayan bu araçlar aynı zamanda evlerin antre kısmında da bulunabiliyor. Kıyafet kombinlerinizi test edeceğiniz boy aynalarının piyasada birçok modelleri yer alıyor.

antrede-boy-aynasi-dekorasyonu

Modern boy aynası modelleri

Boy aynası denildiğinde eğer aklınıza klasik çerçeveli düz ayna modelleri geliyorsa, yanılıyorsunuz. Çünkü son dönemlerde farklı detaylarla modernize edilmiş boy aynası modelleriyle karşılaşıyoruz. Ev dekorasyonunun gün geçtikçe önemini kavrayan aileler evin aksesuarlarına da bir başka önem veriyor, detaylı araştırmalar içerisine giriyor. İşte sizler için modern boy aynası modellerini galerimizde sunuyoruz ki seçim yaparken sizlere kolaylık sağlasın.

http://www.dekorasyonbilgisi.com

Evlerde olmazsa olmaz aksesuarlardan biri olan boy aynaları kişinin kendisini görebileceği bir araç olmasının yanında ev dekorasyonu açısından da çok önemli bir yeri vardır. Örneğin, boy aynasının asılı olduğu oda, olduğundan daha geniş görünür. Ayrıca odanın ışığını dengelemesi bakımından da oldukça önemlidir.

boy-aynasi-dekorasyonu

Boy aynası modelleri içerisinde kişilerin tercih edebileceği farklı modeller yer alıyor. Örneğin, ayaklı ve sürgülü modeller ön plana çıkıyor. Yer konusunda sıkıntı yaşayanlar için duvara monteliboy aynalarıdaha doğru bir seçim olacaktır. Bununla birlikte boy aynalarında sade ve klasik modellerle birlikte desenli ve gösterişli modeller de bulunuyor.

klasik-boy-aynasi

Bugünkü yazımızda boy ayna modelleri konusunu ele aldık. Boy aynalarının evin yatak odası ve giriş kısmında olması gerektiğini belirttik. Sizler de evinizin güzel alanlarına boy aynalarından tercih edebilir. Evinizin odasını daha ferah gösterebilirsiniz. İyi dekorasyonlar…

boy-aynalari

Yapılan Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Nesli 3 Temmuz 2014

Modellere bayıldım… Bu boy aynalarından nereden bulabilirim?

Mustafa 14 Mart 2018

Boy aynaları örnekleriniz az olmuş binlerçe çeşit var bunlarıda görmek isterdik.

cemile 16 Mart 2018

Mustafa bey boy ayna örneklerini az bulmuş.Halbuki yeterince örnek var.İyi bakmak lazım.

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Dekoratif Çerçeveler

Dekoratif Çerçeveler

10 Ağustos 2015
Bunlar da var!
Renkli Mutfak Masaları

Renkli Mutfak Masaları

28 Ağustos 2015