perde siparişi


Dekorasyona Nereden Başlanır, Nelere Dikkat Edilir?

Ev dekora ederken dekor parçalarının ve bu parçaların nasıl kullanıldığının dışında dekorasyona nereden başlanır sorusu da önem taşımaktadır. Dekorasyona doğru yerden başlayarak doğru bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Ancak dekorasyona yanlış yerden başlamak dekorun tamamen yanlış olmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle iyi bir dekorasyonun başlangıç aşamasında nasıl bir yol izlememiz ve neleri doğru yapmamız gerektiği önemlidir. Bu nedenle iyi bir dekorasyon için dikkat edilmesi gereken noktaları aşağıda belirtilen şekilde belirlersek iyi olacaktır.Ev dekorasyonuna nereden başlanmalı ve nelere dikkat edilmeli?

Neler Okuyacaksınız?

İyi bir dekorasyon için önce perdeler!

İyi bir dekorasyon için önce perdeler

Dekorasyon yapılırken önce perde seçilmelidir. Duvar nasıl ki ilk boyanıyor, perde de duvarı kaplayacak bir parçadır ve ilk seçilmesi gereken üründür. Perdenizi hareketli ya da sade nasıl tercih etmek istiyorsanız o şekilde tercih etmelisiniz.

Uzun cam perde modelleri bağlantısına tıklayarak yeni model perdelere bir göz atabilirsiniz.

Dolaplar zevkli ve kullanışlı olmalı!

Dolaplar zevkli ve kullanışlı olmalı

İkinci tercih edilmesi gereken parçaysa dolaplardır. Dolaplarda evinizin büyük bir kısmını kaplayacak olan parçalardır. Bunun için de öncelik verilmesi gereken parçalardır. Dolapların rengi diğer eşyaların seçiminin yapılmasında önem taşımaktadır.Akrilik mutfak dolapları için inceleyebileceğiniz fikirler!

Koltuk, kanepe ve yataklara özgürlük!

Koltuk, kanepe ve yataklara özgürlük

Dolaplardan sonra ilk seçilecek parça ise koltuk, kanepe ve yataklardır. Doğru ve düzgün bir yerleşim ile dekorasyonunuz son derece güzel ve hoş olacaktır. Koltuk, kanepe ve yataklarınızın tercih edeceğiniz üçüncü parçalar olması ve halıdan önce tercih edilmesinin sebebi dileğinizce tercih edebiliyor olmanızdır. Halı seçimini önce yapmanız sizin seçim olanaklarınızı da engelleyecektir.

MUTLAKA OKUYUN:  Tava Nasıl Temizlenir? | En Pratik Tava Temizleme Yöntemi

Hardal sarısı koltuk modelleri için linke tıklayabilirsiniz.

Oturma grubuna uyumlu halı seçmek!

Oturma grubuna uyumlu halı seçmek

Halının en son seçilmesi sayesinde ev dekorasyonu daha kolay bir şekilde yapılacaktır. Eğer ki koltuk takımınız desenliyse daha sade bir halı tercihi yapmalısınız. Koltuk takımınız sadeyse, desenli bir halı tercihi yapmalısınız. Ayrıca tercih edebileceğiniz tüylü ve püsküllü halılar da evinizde çok samimi bir hava yaratacaktır.

English Home halı kilim modelleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.Aksesuar ile dekorasyonu tamamlayın!

Aksesuar ile dekorasyonu tamamlayın

Evinizi dekor ederken en sona aksesuarları bırakmalısınız. Aksesuarlar ile ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Evinizde kullanabileceğiniz büyük vazolar, çiçekler evinize renk ve canlılık katacaktır. Bunun yanı sıra evinizi fotoğraflarınız ile de süsleyebilirsiniz. Duvarınıza asacağınız güzel tablolar evinizde nostalji havası estirecek. Mumlar evinize ışık katacak olan ve evinizde hoş bir loşluk yaratacak olan nadide parçalardır.

MUTLAKA OKUYUN:  Maket Uçak Nasıl Yapılır?

Samimiyetin simgesi yastıklar ve daha fazlası!

Yastıkların samimiyetinden yararlanmayı unutmamalısınız. Kanepe ve koltukların üzerine koyacağınız renkli yastıklar evinize samimi ve hoş bir hava yaratacaktır. Bunun yanı sıra yere atacağınız minderlerde evinizi samimi bir havaya ulaştıracaktır. Tercih edeceğiniz yastıkları farklı renk ve farklı desenlerde tercih ederek daha canlı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Dekorasyona nereden başlanır, nelere dikkat edilmeli konusunda en ufak bir fikriniz dahi yoksa bu bilgiler size oldukça yardımcı olacaktır.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x