Dar Alanlar için Akıllı Mobilya

7
akilli-mobilya-sistemleri
akilli-mobilya-sistemleri

Bu yazımda sizlere teknolojinin dekorasyona yansıyan bir başka yönünü paylaşmak istedim. Dar alanlar için her gün onlarca soru alıyorum. Nasıl mobilya tercih etmeliyim, nasıl daha ferah bir oda tasarlayabilirim şeklinde onlarca soruyla karşılaştım. Ben de sizlere “Dar alanlar için akıllı mobilya” ile neler yapabileceğinizi göstermek için bu yazımı hazırladım.

acilir-kapanir-duvar-yataklari-2
Dar Alanlar için Akıllı Mobilya

Açılır kapanır duvar yatakları

Kendiniz için ya da çocuğunuz veyahut misafirleriniz için düşünülebilecek dar alanlara çözüm üretecek mobilya sistemleri olan açılır kapanır duvar yatakları işinizi son derece rahatlatacak bir mobilya sistemi. Çünkü yatağın büyük bir kısmının gizlenmesiyle oluşan ve çok az bir yer kaplayan bu sistem ile oldukça geniş ve ferah alanlar elde etmeniz mümkün. Özellikle genç odası veya çocuk odası için düşünülecek bu sistemlerle artık dar alanlar için üzülmenize gerek yok.

hareketli-duvar-yataklari-2

Hareketli mobilya fiyatları

Açılır kapanır duvar yatakları ya da hareketli mobilya gibi adlandırılan bu akıllı mobilya sistemlerinin fiyatları oldukça makul görünüyor. Özellikle sizin dar alan psikolojinizden çıkmanıza çözüm bulan bu sistemleri fiyatları yaklaşık 1.000TL’den başlıyor ve 6.000TL’ye kadar gidebiliyor. Bu fiyat aralıklarının değişmesinde tek kişilik duvar yatakları veya çift kişilik duvar yatakları olması fiyatı etkiliyor. Bir de çalışma masasının büyük ya da küçük olmasına göre de fiyatlar değişebilmektedir. Dar alanlar için akıllı mobilya sistemlerinin fiyatları ne olursa olsun çözüm odaklı olması beni sevindiriyor. Çünkü eskiden böyle sistemler yoktu. Yakında sıkça ev dekorasyonunda sıklıkla göreceğimiz mobilya sistemleri arasında yerini alacağa benziyor.

acilir-kapanir-duvar-yataklari

Akıllı mobilya oldukça işlevsel

Hareketli ya da akıllı olan bu mobilyalara baktığımızda dikkat çekici noktalardan biri de yatakların kanepe olması ve çalışma masasının bir anda gizlenmesi diyebiliriz. Çünkü misafirinizi ağırlamak istediğinizde 3 kişilik bir kanepe görünümünde olan bu sistemler, uyku vakti gelince bir anda yatak olması çok hoş bir özellik diye düşünüyorum.

hareketli-duvar-yataklari

Bu yazımda dar alanlar için akıllı mobilya sistemleri konusunu aktardım. Özellikle dar alanlar için çözüm arayanlar için faydalı olduğuna inandığım videoyu izlemenizi öneriyorum. Keyifli ve bol çözümlü dekorasyonlar dilerim 🙂

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here