Dantel Örgüler ile Ev Dekorasyonu

6

Bugünkü yazımızı el emeği göz nuru el işlerinden dantel örgüler üzerine yazma gereksinimi duyduk. Çünkü ev dekorasyonuna büyük katkı sağladığına inanıyoruz. Evinize canlılık getirmek isteyenler yazımızın devamını mutlaka okusun, görsellerden yararlanarak kendi evinize de uygulayacağınız fikirler elde edebilirsiniz.

dantel-orgulu-yastiklar

Yastıklarınızı süsleyin!

Dekorasyonda kullandığınız yastıklarınızı şimdi daha görkemli hale getirebilir, eş ve dostunuzun dikkatini çekebilirsiniz. Dantel işlemeli örgü modeli uygulanan yastıkların örgü renkleri yastıkla kontrast oluşturmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle çok daha ön plana çıkan bir yastık tasarımına ulaşabilirsiniz.

dantel-orguleriyle-saksilar

Saksıların sıkıcılıklarından kurtulun!

Örgü dantelleri evinizin dekorasyonunda kullanacağınız alanlar neredeyse sınırsız. Size tavsiyemiz saksıların klasik renklerinden kurtularak çok daha canlı bir saksı modelini oluşturmanızdır. Bu noktada dantel örgüler saksılarınıza ve evinize can katacak. Görselden de anlaşılacağı üzere dantel örgünüzü saksının tamamına entegre edeceğiniz gibi belirli bir alanını da kapsayabilir.

orgu-modelleri

Fotoğraf çerçeveleri hayat buldu!

Ev dekorasyonunda bir diğer yapılabilecek örgü işlemi resim çerçevelerine uygun dantel işlemeli örgü modelleriyle kaplamak olacaktır. Marifetli bayanların elinde canlı hale gelecek fotoğraf çerçevelerini örgü işlemeli dantellerle canlandıracak, çerçeve ve ev dekorasyonuna muazzam bir görünüm kazandırabileceksiniz.

dekorasyon-orgu-aksesuar-vazo

Ev dekorasyonunda el emeklerinden dantel örgüler konusunu sizlerle paylaştık. Yastıkları, saksıları ve fotoğraf çerçevelerini nasıl güzelleştirebileceğinizi, onlara evinizin dekorasyonuna nasıl katabileceğinizi birlikte öğrenmiş olduk. Umarız bu küçük dekorasyon fikirlerini kullanarak sizler de evinizde harikalar yaratacaksınız. Keyifli dekorasyonlar dileriz.

dantel-vazolar

6 YORUMLAR

  1. Dantel örgüler ev hanımlarının geleneksel ei işlerindendi .Bu güzel örgüleri ev dekarasyonunda güne uyarlamışsınız güzel olmuş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here