perde siparişi

Kitaplık Modelleri için +10 Dekoratif ÖneriEvinizin çehresini değiştiren kitaplık modelleri ile karşınızdayım. Kitaplar, bizim en sadık dostumuzdur, onları muhafaza etmek de bizim öncelikle görevimizdir. Bu noktada hem evinizin dekoruna yakışacak hem de kitaplarınızı saklayabileceğiniz kitaplık modellerini incelemeniz gerektiğine inanıyorum. Sizin için derlediğim kitaplık modelleri ev dekorasyonuna katkı sağlayacak, geometrik şekillerin hakim olduğu kitaplık modelleri galerisini mutlaka inceleyin. Yuvarlak kitaplık, merdiven kitaplık, duvara monte kitaplık ve sade kitaplık modellerini bulabileceğiniz bir liste! Listeye geçmeden önce izlemenizi istediğim videoyu da aşağıya ekliyorum. Yorumlarınızı bekliyorum 🙂Türlerine göre dekoratif kitaplık

Kitaplarınızın hepsini alabilecek, türlerine göre düzenleyebileceğiniz bölmeleri olan kitaplıklar bulabilmek kitapseverlerin en çok istediği şeylerdendir. Bir de tabii ki evin dekorasyonuna uygun olacak renk, büyüklük ve tarz da kitaplık seçiminde önemli yer teşkil etmektedir.

Merdiven şeklinde dekoratif kitaplık modeli

Kitapseverlerin gözde köşelerinden olan kitaplıklar, hem kitaplarınızı hem de aksesuarlarını sergileyebileceğiniz en değerli yerlerden biri. Günümüzde dekorasyonun önemli hale gelmesiyle birlikte firmaların çıkardıkları kitap modellerinde de hem tasarım hem kullanılan materyaller hem de farklı kullanıcıların isteklerine cevap verme yönünden değişiklikler görmekteyiz.

Ağaç figürlü dekoratif kitaplık modelleri

Modüler mobilyaların da son yıllarda firmalar tarafından kullanıcılara sunulduğunu da hesaba katacak olursak her ihtiyacı karşılayacak kitaplıklar bulmak mümkündür.

MUTLAKA OKUYUN:  Modüler Mobilya Nedir? | Hareketli Modüler Mobilyalar!


Evinize farklılık katın!

Evinizde göstermek istediğiniz çok fazla kitabınız bulunmuyorsa dekoratif aksesuar ve küçük biblolarla güzel bir köşe yapmanız iyi bir fikir olabilir. Böyle bir köşe size evinizin içinde atmak istemediğiniz parçaları toplamanıza da fırsat sunacaktır.

Duvara monte edilebilen kitaplık modelleri

Kimine göre kitaplık seçimi evin oturma ve yemek grubuna uygun olarak seçilmesi gereken bir eşya olarak görülürken kimine göre de farklı bir stille tasarlanmış evin ruhunu hareketlendirecek bir tarzda olabilir şeklinde görüşler var.

Ben bunlar içerisinde ikincisine katılıyorum. Her şey tekdüze aynı renk, ton ve tarzda olmasına karşıyım, evin muhtevasına aykırı olmayacak şekilde değişik stiller tercih edilebilir.Kitaplık modelleri

Evinizde dekoratif kitaplık seçiminde bir başka nokta da kitaplarınızı ve çalışma masanızı koyabileceğiniz ayrı bir oda tasarlamanızdır. Hem çalışma hem de okuma odası olarak düşünülebilir. Bu size ayrı bir odayı değerlendirmenize yol açacaktır ancak tabii ki eviniz yeterli oda sayısına sahipse.

Kitaplık ile dekorasyon fikirleri

Eviniz yeterli büyüklüğe sahip değilse de üzülmeyin oturma odası ya da salonunuzun belirli bir köşesini kitaplarınıza ayırmayız ev dekorasyonu bakımından da evinize bir artı olacaktır.

Beyaz renk kitaplık fikirleri

Beyaz rengin evin her odasına ve evin her eşyasına ne kadar çok yakıştığını herkes bilir. İşte beyaz kitaplık fikri ile evinizi yeniden düzenleyin. Yanına yerleştireceğiniz salıncak ve sallanan koltuk fikri ile harika bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Ucuz Düğün Paketleri: İnegöl Mobilya'dan +5 Fikir1.Yuvarlak ve içe doğru kıvrılarak küçülen geometrik kitaplık modeli

Yuvarlak kitaplık modeli

Yuvarlak formda hazırlanmış kitaplar için ayrı bir havası olan kitaplık modeli. Yuvarlak kitaplık modeli her yerde görebileceğiniz bir model olmaması nedeniyle oldukça farklı bir model olarak dikkat çekiyor.

2.Kitaplarla birlikle rengarenk bir hal alan kitaplık modelleri

Renkli kitaplık modelleri

Kitaplar ile birlikte rengarenk bir hal alan kitaplık modeli. Beğenenler yoruma yazsın 🙂

3.Geometrik uyum içinde oluşturulmuş kitaplık modeli

Zik zak kitaplık modeli

Sıra dışı bir kitaplık modeli arayışında olanlar için biçilmiş kaftan.

4.Fincan tasarımlı kitaplık modeli

Fincan tasarımlı kitaplık modeli

Kahve fincanı tasarımlı kitaplık modeli. Hem kahvenizi için hem de kitabınızı alın, keyfinize bakın… 🙂

5.Kitaplık modelleri içerisinde düz ancak sade bir tasarım

Dikdörtgen duvara monteli kitaplık modeli

Duvara monte edilebilen bir kitaplık modeli. Sade ve kullanışlı bir model arayanlar için ideal.

6.Çeşitli kitaplardan oluşturulmuş enteresan bir kitaplık modeli

Kitap tasarımlı kitaplık modeli

IKEA’da bulabileceğiniz oldukça tarz bir kitaplık modeli.

7.Yuvarlak ve bölmeli kitaplık modeli

Yuvarlak kitaplık modeli

Duvara monte edilebilen yapısıyla oldukça güzel görünen yuvarlak şekilli bir kitaplık modeli.

8.Ev dekorasyonu ile uyumlu farklı tasarımlı kitaplık modeli

Merdiven şekilli kitaplık modeli

Dekorasyona katkı sağlayacak oldukça yaratıcı bir kitaplık modeli. Merdiven şekilli kitaplık çok zekice tasarlanmış, katılıyor musunuz?

MUTLAKA OKUYUN:  Doğtaş Genç Odaları için Fikirler 2021

9.Geometrik çizgilere sahip kitaplık modeli

Geometrik çizgili kitaplık modeli

Zik zak yapısı oldukça tarz bir kitaplık modeli.

10.Teker kıvamında kitaplık modeli

Teker modelli kitaplık modeli

Tekerlekten esinlenerek ortaya çıkarılan harika ve yaratıcı bir kitaplık modeli.

Bu ve buna benzer birçok kitaplık modeli daha mevcut. Sizlere sıra dışı tasarımı ile çok beğeneceğiniz modelleri seçtik. Bir başka yazım olan kitap kurtları için dekoratif kitaplık modelleri için aşağıdaki bilgilere de göz atabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


4
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x