perde siparişi

Paletten Minik Ev Kolayca Nasıl Yapılır?Merhaba, bu yazımda çocuklarınıza sürpriz olarak yapabileceğiniz paletten minik ev konusuna değineceğim. Yapılışı oldukça basit ve çok da masraflı olmayan minik evi çocuklarınıza yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Tamamen tahta paletler kullanılarak tasarlanan bu proje ile çocuklarınızın odasında harikalar yaratabilirsiniz.Neden paletten minik ev yapmalısınız?

Çocuklar küçük yaşlarda kulübe, ev, çadır gibi saklanacak ve oyun oynayacak ayrı alanlara bayılır. Bilirsiniz, Amerikan filmlerinde de bahçede ahşap kulübe evine çok rastlarız. İşte siz de çocuklarınıza paletten oyun evi yapımı ile onların bu ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Emin olun çocuklarınız kendisini çok daha özgür çok daha kendine güvenli hissedecektir. Oldukça keyifli bu projeye hazır mısınız?

Paletten ev nasıl yapılır?

Paletten minik ev yerine size yine en kolay şekilde fikir verecek paletten köpek kulübesini örnek video olarak ekledim. Detayları inceleyebilirsiniz.

Paletten minik ev için gerekli olan malzemeler, marangoz aletler, menteşe, paletler ve boyamak istediğiniz renk sprey boya.  Odanızın şekline göre ya da çocuğunuzun hayalinde odayı yapmak için kolları sıvayın ve nasıl bir ev yapmak istediğinizi öncelikli olarak düşünün. Aklınızdaki projeyi hayata geçirmek için odanızın boyutlarına dikkat etmeyi unutmayın. Unutmayın çocuğunuz oda içinde bir ev yaşantısı arıyor ve ona göre kesip biçme işlemlerini yapmalısınız.

MUTLAKA OKUYUN:  Geri Dönüşüm Projeleri için +20 Muhteşem Fikir


Paletten daha başka neler yapılır merak edenler aşağıdaki içeriklere göz atabilir:

Adım adım paletten oyun evi yapımı

Palet evin içine çocuğunuzun yatağını ya da okuduğu kitapları yerleştirebilirsiniz.

Paletten minik ev için pencere yapmayı unutmayın. Menteşelerden yararlanabilirsiniz. 🙂Kullanışlı bir pencere. Çok beğendim.

Kız ve erkek çocuğunuz çocuk odasını birlikte kullanıyorsa kızlar ve erkekler için renk ayrımına dikkat edebilirsiniz.

Çocuğunuz böyle bir ortamdan inanılmaz keyif alacak ve eğlenecektir.
Palet minik ev için farklı bir görünüm daha…

Tam bir kır evi oldu desenize… 🙂

Palet minik ev ölçüleri odanıza ve elinizdeki malzemeye göre yapabilirsiniz.

Bu köşe yaz köşesi bu köşe kış köşesi gibi kız ve erkek çocuklarınıza farklı bölümler yapabilirsiniz.

Palet yerine kartonlardan da yararlanabilirsiniz. Sizlere fikir veren videolu bir başka içeriğimiz olan karton kutudan ev yapımı detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilir, detayları inceleyebilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar!Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x