İçinizi Isıtacak Çift Kişilik Battaniye Modelleri

0
606

Havalar iyiden iyiye soğudu. Sonbaharın en çetin şartlarını yaşıyor hatta kışı iliklerimizde hissediyoruz artık. Bu noktada sizlere içinizi ısıtacak çift kişilik battaniye modelleri konusunu hazırladım.

Home Sweet Home çift kişilik battaniye modelleri

Gece rahat bir uyku uyumak için üstümüzü kalın battaniyelerle örtmek gerekiyor.

blank
Çift kişilik battaniye modelleri

Tek kişilik yerine genellikle çift kişilik battaniyeler daha çok revaçta dolayısıyla ben de sizler için en iyi çift kişilik battaniye modelleri ile ilgili bir araştırma yaptım.

Çift kişilik battaniyeler için söyleyeceklerim arasında işlevinin yanı sıra evinize inanılmaz dekoratif keyif katması da var.

Hakikaten sizler için hazırladığım çift kişilik battaniye modelleri ne şöyle bir göz attığınızda birbirinden farklı renk ve motiflerden oluşan oldukça şık dekoratif battaniye modellerinin olduğunu görebilirsiniz.

Battaniye modelleri için birçok markanın birçok ürünü mevcut ancak ben seçici davranmak istedim.

Hem kullanılan malzeme kalitesi hem de ev dekorasyonu için dekoratif bir farklılık kazandıracak model ve markaları inceledim.

Bu noktada renk ve desenlerini beğendiğim üstelik kalitesiyle kendisini ispatlamış Home Sweet Home firmasının battaniye modellerini incelemeye aldım. Bakalım neler bulmuşuz:

1) Trinity battaniye modelleri

blank
Home Sweet Home çift kişilik battaniye modelleri

Desen ve görünüşüyle en sevdiğim battaniye modellerinden diyebilirim. Polar özelliği ile yumuşaklık hissi veren bir yapısı var. Çiçek baskılı deseni zaten çok şık duruyor değil mi?

Günlük kullanım için oldukça ideal. Çift kişilik bu battaniye modelinin ölçüleri ise  220x240cm uzunluğunda.

Kış aylarına özgü kışlık dekoratif örgü fikirleri için yazımı okuyabilirsiniz.

2) Rachalle 4 mevsim battaniye modelleri

blank
Home Sweet Home çift kişilik battaniye modelleri

Rachalle 4 mevsim battaniye modeli de oldukça zarif bir görünüme sahip. Yine polar özellikli yapısıyla oldukça yumuşak. Günlük kullanmak isteyenler tercih edebilir. Ürün ölçüleri 175×130 cm şeklinde. Ürün fiyatı en aşağı 150TL’den başlamaktadır.

3) Mirsa dantel işlemeli battaniye modelleri

blank
Home Sweet Home çift kişilik battaniye modelleri

Mirsa çift kişilik battaniyeler özellikle yatak örtüsü şeklinde de kullanmak isteyen ve ağır, zarif ve ihtişamlı bir battaniye arayanlar için çok ideal bir ürün. Polar özelliği sayesinde yumuşak bir yapısı var. Ölçü olarak 220×240 cm.

Oturma odasında televizyon karşısında soğuk kış akşamlarında size eşlik edecek örtüler için koltuk şalları yazıma bir göz atabilirsiniz.

Zengin duruşuyla ben etkilendim ya siz?

Sizlere daha birçok battaniye modeli göstermek istiyorum. Bunun için hazırladığım çift kişilik battaniye modelleri galerisini ziyaret edebilir, alternatif battaniye modellerini inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here