chester-koltuk-takimi-modeli

Chester koltuk kullananlar mobilyalarının hem klasik hem de modern çizgileri barındırması sebebiyle tarzlarının hiç eskimemesinden mutlu olurlar. Chester koltuk takımı ile siz de kaliteli ve farklı çizgileri olan mobilyalara sahip olabilirsiniz. Peki, chester koltuk neden farklı?

Chester koltuk nedir?

Orijinali Amerika’da ortaya çıkan ve yaklaşık 200 yıllık bir geleneğin ürünü olan mobilya çeşidine Chester adı verilmektedir. bu mobilyaların temel özelliği hemen her sene klasik ve modern çizgilerle donatılarak trend olabilmesidir.

Chester koltuk takımı nedir

Kapitoneli koltuk kumaşları sayesinde farklı desenlerin kullanılabilmesi mümkündür. Ayrıca çok farklı renk alternatiflerinin olması da bu koltukların tercih edilmesindeki sebeplerden biridir.

Türk kullanıcıları için bu koltukların hatları biraz daha yuvarlatılarak ve deri dışında farklı kumaş çeşitleri de eklenerek üretilmektedir.

Chester köşe takımları da var. Köşe takımı alırken dikkat edilecek 7 nokta için yazımı okumanızı öneririm.

Chester koltuk kullananlar

Chester koltuk takımı kullananların genel olarak tarza önem veren insanlardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu koltuk takımlarında tarzın oluşturulabilmesi için ise yoğun emek kullanımının olması gerekir.

Bu emek içerisinde iskeletin oluşturulması, döşemenin istenilen malzemelerle ve kaliteli bir işçilikle tamamlanması, kumaş ya da deri kaplama ile koltukların renklerinin belirlenmesi söz konusudur.

Chester koltuk takımları

Chester koltuğu farklı kılan özelliklerden olan döşeme raptiyesi ya da düğme gibi malzemelerin de titizlikle uygulanması gerekir. Bu uygulamalarda yapılacak hatalar, zayıf işçilik ve malzeme kalitesindeki düşüklük, koltukların kullanım ömrünü ve görünümünü doğrudan etkileyecektir.

Chester koltukların kullanılmasındaki önemli etkenlerden biri de farklı kumaş ve renk seçeneklerine ait üretimin yapılabiliyor olmasıdır. Koltuk alırken renk, kumaş cinsi ve deseni önemli bir ölçüdür.

Koltuklarınızın diğer eşyalar ve mobilyalar ile uyumunu belirleyen ana etkenlerden olan bu özelliklerin geniş bir yelpaze ile sunulması sayesinde chester koltuk tercihi daha kolay hale gelebilmektedir.

Chester koltuk takımı fiyatları

Chester koltuk takımı sahibi olmak istiyorsanız ortalama olarak 9 bin lira ile 3 bin lira arasında değişen fiyatları gözden çıkarmanız gerekir.

Chester koltuk takımı fiyatları

Bu fiyatın oluşmasındaki ana belirleyici etkenler işçilik süresi, iskeleti oluşturan ahşap kalitesi, kullanılan kumaşın cinsi ve kalitesidir.

Chester koltuk takımı örnekleri

İşte sizler için araştırdığımız birbirinden cazip renkleri ve desenleri ile chester koltuk takımı örnekleri…

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here