Çatal-Kaşık ile El Yapımı Dekoratif Eşyalar

0
805
catal-bicak-dekorasyon-fikirleri
catal-bicak-dekorasyon-fikirleri

Bugün takipçilerim ile paylaşacağım konu oldukça eğlenceli. Artık yemek yerken kullanmadığınız eskimiş çatal-kaşık ile el yapımı dekoratif eşyalar yapmaya hazır olun. Evet yanlış duymadınız, eski çatal veya kaşıklarınızı asla atmayın, onları geri dönüşüme kazandırmak için kolları sıvayın.

cataldan-fotograf-cercevesi
cataldan-fotograf-cercevesi

Bu ürünün çatal olduğuna inanmıyor musunuz? Lütfen yazımızı okumaya devam edin! 🙂

Eski Çataldan el yapımı dekoratif eşyalar

catal-kasik-aksesuar-yapimi
Çataldan el yapımı askılık

Yemek çatalı deyip geçmeyin. İnsanın hayal dünyası oldukça geniş. Eskimiş yemek çatalından askılık ya da fotoğraf çerçevesi yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü?

catal-kasik-ile-avize-yapimi
catal-kasik-ile-avize-yapimi

Çatal ve kaşıkların güzel uyumu ile avize yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hakikaten benim kaşık ve çataldan yapılmış en çok beğendiğim el yapımı dekoratif eşyalar arasında.

catal-ile-dekoratif-objeler
catal-ile-dekoratif-objeler

Yaratıcı dekoratif eşyalardan biri ile karşı karşıyayız. Çatal ile inanılmaz süs eşyalar yapılmış. Müzik aletleri çalan bir müzisyen çatal ile tasarlanmış, ne diyeyim tek kelimeyle harika 😉

cataldan-mumluk
cataldan-mumluk

Basit ancak bir o kadar da yaratıcı bulduğum çataldan mumluk fikrini de sizlerle paylaşmak istedim. Elektrikler gittiğinde epey yardımcı olacağa benziyor.

Eski Kaşıktan el yapımı dekoratif eşyalar

catal-bicak-kasiktan-anahtarlik-yapimi
catal-bicak-kasiktan-anahtarlik-yapimi

Çatallardan olduğu gibi kaşıklardan da askılık ya da anahtarlık yapabilirsiniz, yeter ki hayal edin ve uygulamaya geçin 🙂

kasiktan-dekoratif-objeler
kasiktan-dekoratif-objeler

Bu kaşıklar ne yapıyor diyebilirsiniz. Kaşıktan insan görünümü verilecek dekoratif eşya tasarlanmış. Evin oturma odasında tv ünitesine ya da kitaplığına koyulabilir.

catal-ile-fotograf-cercevesi-yapimi
catal-ile-fotograf-cercevesi-yapimi

Bir fotoğraf çerçevesi daha. Eski bir kaşıkla neler yapabileceğinizi görüyor musunuz?

Sizlere bugün eski çatal ve kaşık ile el yapımı dekoratif eşyalar konusunu aktardım. Umarım hayal dünyanızı genişletmiş, yeni dekorasyon fikirleri üretme noktasında sizlere yardımcı olabilmişimdir. Bu yazımın yorum alanına sizlerde aklınıza gelen fikirleri paylaşabilir. Farklı fikir ve görüleri tartışabilirsiniz. Keyifli ve yaratıcı dekorasyonlar 🙂

El yapımı dekoratif eşyalar galerisi

Galerimizi oldukça geniş tuttum ancak Google görseller daha farklı çatal-kaşık ile el yapımı dekoratif eşyalar bulunabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here