İlham Verici Kardeş Odaları Dekorasyon Fikirleri

Muhteşem Ev Dekorasyon Fikirleri

Yağlı Boya Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Yüksek Yataklı Kardeş Odası Dekorasyonu

Çatal-Kaşık ile El Yapımı Dekoratif Eşyalar

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Tasarım Fikirleri 24 Ağustos 2015

Bugün takipçilerim ile paylaşacağım konu oldukça eğlenceli. Artık yemek yerken kullanmadığınız eskimiş çatal-kaşık ile el yapımı dekoratif eşyalar yapmaya hazır olun. Evet yanlış duymadınız, eski çatal veya kaşıklarınızı asla atmayın, onları geri dönüşüme kazandırmak için kolları sıvayın.

cataldan-fotograf-cercevesi

cataldan-fotograf-cercevesi

Bu ürünün çatal olduğuna inanmıyor musunuz? Lütfen yazımızı okumaya devam edin! 🙂

Eski Çataldan el yapımı dekoratif eşyalar

catal-kasik-aksesuar-yapimi

Çataldan el yapımı askılık

Yemek çatalı deyip geçmeyin. İnsanın hayal dünyası oldukça geniş. Eskimiş yemek çatalından askılık ya da fotoğraf çerçevesi yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü?

catal-kasik-ile-avize-yapimi

catal-kasik-ile-avize-yapimi

Çatal ve kaşıkların güzel uyumu ile avize yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hakikaten benim kaşık ve çataldan yapılmış en çok beğendiğim el yapımı dekoratif eşyalar arasında.

catal-ile-dekoratif-objeler

catal-ile-dekoratif-objeler

Yaratıcı dekoratif eşyalardan biri ile karşı karşıyayız. Çatal ile inanılmaz süs eşyalar yapılmış. Müzik aletleri çalan bir müzisyen çatal ile tasarlanmış, ne diyeyim tek kelimeyle harika 😉

cataldan-mumluk

cataldan-mumluk

Basit ancak bir o kadar da yaratıcı bulduğum çataldan mumluk fikrini de sizlerle paylaşmak istedim. Elektrikler gittiğinde epey yardımcı olacağa benziyor.

Eski Kaşıktan el yapımı dekoratif eşyalar

catal-bicak-kasiktan-anahtarlik-yapimi

catal-bicak-kasiktan-anahtarlik-yapimi

Çatallardan olduğu gibi kaşıklardan da askılık ya da anahtarlık yapabilirsiniz, yeter ki hayal edin ve uygulamaya geçin 🙂

kasiktan-dekoratif-objeler

kasiktan-dekoratif-objeler

Bu kaşıklar ne yapıyor diyebilirsiniz. Kaşıktan insan görünümü verilecek dekoratif eşya tasarlanmış. Evin oturma odasında tv ünitesine ya da kitaplığına koyulabilir.

catal-ile-fotograf-cercevesi-yapimi

catal-ile-fotograf-cercevesi-yapimi

Bir fotoğraf çerçevesi daha. Eski bir kaşıkla neler yapabileceğinizi görüyor musunuz?

Sizlere bugün eski çatal ve kaşık ile el yapımı dekoratif eşyalar konusunu aktardım. Umarım hayal dünyanızı genişletmiş, yeni dekorasyon fikirleri üretme noktasında sizlere yardımcı olabilmişimdir. Bu yazımın yorum alanına sizlerde aklınıza gelen fikirleri paylaşabilir. Farklı fikir ve görüleri tartışabilirsiniz. Keyifli ve yaratıcı dekorasyonlar 🙂

El yapımı dekoratif eşyalar galerisi

Galerimizi oldukça geniş tuttum ancak Google görseller daha farklı çatal-kaşık ile el yapımı dekoratif eşyalar bulunabilir.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Fikirleriniz benim için önemli. Yazı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!