Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021


Duvar Kağıdı

Burçlara ister inanın isterseniz inanmayın ancak burcunuza göre dekorasyon anlayışlarının değiştiğinden emin olabilirsiniz. Bu içerikte hem bu duruma vurgu yapmak hem de mutfak dekorasyonu konusunda özel bilgiler sunmak istedik. İşte burçlara göre mutfak dekorasyonu anlayışı…


Burçlara göre mutfak dekorasyonuna geçmeden evvel modern mutfak dekorasyonu için adım atmanız gereken bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

1.Koç Burcu: Kullanışlılık ve Konfor

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021
Balık Burcu: Sadelik

Hareket ve girişim öncüsü konumunda olan koç burcu dekorasyonda hareketliliği savunur. Mutfak dekorasyonu onun için temiz ve hızlı olmalıdır. Bununla birlikte verimlilik ön plandadır. Mutfakta mutlaka verimliliği artıracak kap kacak onun olmazsa olmazıdır. Bu nedenle konfordan ve pratiklikten vazgeçemezler. Sabırsız koç burcu hemen her şeyin çabuk ve hızlı olmasını, bir şeyin bir an önce bitirilmesini ister.

2.Boğa Burcu: Pratiklik

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Geleneksel bakış açısı ile lükse çok düşkün olan boğa burçları pratikliği çok sever. Yemek yeme ve yemek yaptıkları mutfak onalar için çok önemlidir. Boğalar yemek yapmayı çok sevdikleri gibi kaliteli yemek yemeği de severler. Mutfak dekorasyonu onlar için davetkar olmalıdır. Aynı zamanda rahatına da düşkün olan boğalar mutfakta sıcak bir ortam yakalamayı hedefler. Mutfakta çok hızlı olmayan boğalar mutfakta vakit geçirmeyi çok sever. Pratik ve kaliteli ürünler kullanarak hayatlarını kolaylaştırmak isterler.


3.İkizler Burcu: Sıra dışılık

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Değişimi ve çeşitliliği severek uygulayan ikizler burcu çok yönlüdür. Becerikli ve marifet onların içinde vardır. Onları diğer burçlardan ayıran en önemli özellikleri zevkleri ve stilleri birbirine karıştırmadan yansıtabilmeleridir. Farklı ve sıra dışı mutfak dekorasyonu onlar için önemlidir. Minimalist ancak bir o kadar da teknolojik dekorasyon onların ilgilerini çeker. İkizler burcu ağır yemekler yerine tost ve sandviç gibi pratik yemeklere düşkündür.

4.Yengeç Burcu: Güven

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Ev dekorasyonuna en meraklı burç belki de yengeç burcudur. Yaratıcı, kararlı ve güven duygusu hakimdir. Aile ve sevdiklerine aşırı düşkün olan yengeçler dekore ettikleri mutfaklarda vakit geçirmeye bayılırlar. Rahat ve samimi ortam yaratmakta mahirdirler. Sabahları çay ve kahvaltı sofraları vazgeçilmezleri arasındadır.

5.Aslan Burcu: Gösteriş

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Kendini göstermeyi seven en gösterişli burç aslan burcudur. O tam bir yönetmen tam bir organizasyoncudur. Aslan burçları mutfak dekorasyonunda her şeyi görmek isterler. Modernliği ön planda tutan aslanlar, modayı severler ve son moda ev eşyalarını kullanırlar. Büyük buzdolabı tercih etmek onların en büyük ihtiyacıdır. Aslan burcu saygıyı ön planda tutar ve sıcak-içten sohbetleri ile birlikte bol köpüklü kahveleri vardır.


6.Başak Burcu: Düzen Abidesi

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Başaklar düzenlemeyi çok severler. Çalışmak ve birine hizmet etmek onların hoşuna gider. Yemek yapmak istedikleri zaman temizlik, düzenlilik onların vazgeçilmezidir. Evlerini düşünürler ve her eşyanın mutlaka bir yerinin olduğunu düşünürler. Yaşam alanları mutlaka uyumlu olmalıdır. Planlamada çok mahir olan başaklar, ekonomiktir. Mutfakları her zaman temiz ve pırıl pırıl olmalıdır. Mutfak dekorasyonunda eşyaları oldukça pratik bir şekilde kullanmayı başaran başaklar için blender özel bir yere sahiptir.

7.Terazi Burcu: Aydınlık Alanlar

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Terazi burçları için denge çok önemlidir. Çok aşırı zevk sahibi olan teraziler, her şeyin en iyisini hak ettiklerini düşünürler. Her alana kendi zevkini katmaya çalışan terazi burcu, mutfakta biraz daha eğlenceyi tercih eder. Mutfakta zıtlık yaratan aydınlatma ile koyu renk mutfak dekorasyonu onların vazgeçilmezidir. Taş, tahta ve granitten oluşan mutfak tezgahlarına bayılırlar. Seçici oldukları için dekorasyonda stil ürünleri tercih ederler. Mesela, farklı musluk başlıkları gibi. Dengeyi önemseyen terazi burcu, mutfak terazisi ile her yemeği ölçülü yapabilir.

8.Yay Burcu: Çok Yönlülük

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Yay burçları doğuştan şanslıdır. Öğrenmek, gelişmek yay burçlarını temsil eder. Mutfak dekorasyonunda yay burçları; sıcak, rahat ve çok yönlü bir anlayışı benimser. Mutfaklarının geniş olmasını isteyen yay burçları, sosyalleşmeyi, yemek yapmayı ve filozofça konuşmayı çok severler. Mutfakta bir de geniş mutfak masaları olmazsa olmazlarıdır.


9.Akrep Burcu: Tarz Sahibi

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Netlik olmayan hiçbir şeyi sevmeyen akrep burcu, motive olan etkileyici ve beceriklidir. Stil sahibi olan akrepler yüksek zevklere sahiptir. Akrep burçlarının mutfakları sıcak, içten ve samimidir. Akrep burcu mutfakta koyu renk mermer tezgah, koyu renk granit tercih etmeyi severler. Koyu renk mutfak aletleri onlara güven verir ve özellikle etnik ev eşyalarına bayılırlar.

İlginizi Çekebilir: Ada mutfak dekorasyonu nasıl yapılır işte detaylar!

10.Oğlak Burcu: Planlı ve Çalışkan

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Konforlu yaşamayı seven ve hayata ciddi gözlerle bakan oğlak burcu, çalışkan ve planlıdır. Mutfak dekorasyonunda kalite ve kullanışlılık ön plandadır. Az ve öz eşyadan yana olan oğlak burcu, pratik ve ekonomik mutfak dekorasyonunu benimserler. Oğlak burçları tost makinesi ile harika şeyler yapabilir.

11.Kova Burcu: Teknoloji

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Farklı olmayı seven kova burçları, mutfakta teknolojiden yanadır. Modern ve trend tasarımları çok severler. Mutfakta çelik, metal ve cam hastasıdırlar. Mutfak ile salonun iç içe olmasını benimserler. Açık mutfak dekorasyonu onlar için önemlidir. Hayattan kopuk yaşayamayan kova burçları mutfakta her türlü teknolojik ev aletlerini görmek ister.

12.Balık Burcu: Sadelik

Burçlara Göre Mutfak Dekorasyonu 2021

Balık burçlarının mutfakları sıcak ve samimi oldukları kadar biraz da dağınıktır. Düzen bu burca göre değildir. Materyalist olmayan balık burçları dünyevilikten uzaktır. Mutfak dekorasyonunda basit şeylerden mutlu olmayı bilen balıklar, ihtiyaçlarını karşılayan basit ama kullanışlı mutfakları tercih ederler. Misafir ağırlamayı seven ve hoş sohbetli balık burçları, mutfakta çay ve kahve makinelerine özellikle yer verir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x