tas-susleme-dekorasyon-yaratici-fikirler
tas-susleme-dekorasyon-yaratici-fikirler

Bugün sizlere oldukça ilginç bir konu olan ve kardeşim bu da olur mu diyeceğiniz 22 ilginç taş dekorasyonu konusunu sunacağım. Hakikaten doğal taşlarla tasarlanmış birbirinden enteresan taş dekorasyonu için yazımızı okumaya devam edin.

“Bir taş ile neler yapılabilir?” diye düşünmeniz oldukça mümkün ancak tamamen hayallerinizle sınırlı olan her şeyi taşlarla dekore etmeniz mümkün. Örneğin, taşlarla paspas fikri oldukça zekice. Ya da taşlarla tasarlanmış amerikan servise ne demeli?

Bu ve buna benzer birçok taş dekorasyonu fikirleri ile karşınızdayım. “Bir taş ile kuş katliamı” yapmaya hazırsanız başlayalım:

1) Renkli taşlar renkli dekorasyonlar!

tas-dekorasyonu-fikirleri-18
tas-dekorasyonu-fikirleri

Taş dekorasyonu dedik ya hayallerinizle sınırlı diye. Hakikaten öyle taşlarla sınırsız süslemenin bir örneğini görüyorsunuz. Balıklar ne kadar da sevimli duruyor değil mi?

2. Taş ile sanat icra etmek bu olsa gerek!

tas-dekorasyonu-fikirleri-13
tas-dekorasyonu-fikirleri

Taşları boyayarak böyle canlı bir 3 boyutlu tablo yapmanız mümkün. Oldukça güzel hazırlanmış bir tablo, şu evlerin şirinliğine bir bakın 🙂

3) Taş dekorasyonu ile amerikan servis

tas-dekorasyonu-fikirleri-19
tas-dekorasyonu-fikirleri

Son zamanlarda sıklıkla gördüğüm amerikan servislerin taş dekorasyonu ile yapılanlarından bir örnek. Doğal görünümü ile beni benden aldı diyebilirim. Ya siz, beğendiniz mi?

4) Taşlarla ilgili her türlü süsleme mümkün!

taslarla-susleme-ve-tas-dekorasyonu
taslarla-susleme-ve-tas-dekorasyonu

Taşları rengarenk boyamaktan taşlara dantel örmeye kadar birçok taş dekorasyonu fikrini barındıran bu görseli detaylı inceleyin. Sizi etkileyecek ev dekorasyonu için kullanabileceğiniz fikirler içeriyor olabilir.

5) Taş ile tablo çiçek dekorasyonu

tas-dekorasyonu-fikirleri-8
tas-dekorasyonu-fikirleri

Elinizdeki taşları boyayarak böyle canlı bir tablo yapmaya ne dersiniz? Beyaz ve sarı taşı nereden bulacağım demeyin. Tabii ki boyayarak istediğiniz taşa istediğiniz rengi verebilirsiniz.

6) Çocuk odası için alternatif bir fikir!

Taş Dekorasyonu Fikirleri
Taş Dekorasyonu Fikirleri

Çocuk odası için düşünülebilecek bir taş dekorasyonu fikri. Daha önce kaleme aldığım driftwood yelken fikri olarak tanıttığım bu dekorasyon fikrini taş ve odun parçası ile kolayca yapabilirsiniz.

Taş dekorasyonu fikirlerini daha detaylı inceleyebilmeniz için küçük bir galeri hazırladım. Alternatif dekorasyon fikirleri için mutlaka galeriyi ziyaret etmenizi öneriyorum. Taşlarla yapacağınız çok şey olduğunu bilmenizi isterim.

Taş dekorasyonu fikirleri

Yorum alanından siz de hazırladığınız taş dekorasyonu fikrini bizimle paylaşabilir, ziyaretçilerimize alternatif fikirler sunabilirsiniz. Doğal taşları temin edebileceğiniz bir yer. Taşlarla keyifli dekorasyonlar dilerim 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here