Bosch Yetkili Servis Bilgileri

3
193

Beyaz eşyalarınız ile ilgili sorunları çözebilmek için mutlaka yetkili servisleri kullanmanız gerekir. Bosch yetkili servisleri de Bocsh beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı ve onarımı için oldukça verimli sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Bosch yetkili servis bilgilerini bir telefon ile de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bosch yetkili servis hizmetlerini alabilmek için öncelikle bosch çağrı merkezi aranarak randevu almak gerekir. Bunun için Türkiye’nin her yerinden yapacağınız müşteri hizmetleri 444 6 333 numaralı telefon görüşmesi gerekecektir.

Bu görüşmede alacağınız randevu ile bosch beyaz eşya müşteri hizmetleri sizin için gerekli servisi adresinize yönlendirecektir.

Bosch çağrı merkezi ile yaptığınız görüşmelerde adresinize yakın yetkili servislerin doluluk oranına göre bir planlama yapılmaktadır.

blank
Bosch yaşam için teknoloji

Bu planlamaya göre mesai saatleri içerisinde randevu verilmekte ve belirtilen saatte yetkili servis elamanları tarafından eviniz ziyaret edilmektedir.

Bosch yetkili servis İstanbul için olduğu gibi Türkiye’nin her ilindeki yetkinlik belgesine sahip çalışanları ile hızlı çözüm kalitesi sunmaktadır.

Bu çözüm için gerekli bilgileri bosch beyaz eşya müşteri hizmetleri yetkilisine vermeniz gereklidir. Bu bilgilerden bazıları adres, telefon ve ad soyadı içerirken bazıları da ürününüz ile ilgili problemleri içermektedir.

Bosch yetkili servis personelinin gerekli hazırlığı ve malzemeleri yanında getirebilmeleri için arıza kaydında açıklama bölümünün doldurulması gereklidir.

Bu bölümdeki beyaz eşyanın niteliği, beyaz eşya ile ilgili şikayet, alanında uzman personel tarafından değerlendirilerek muhtemel arıza tespiti yapılmaktadır. Gerekli olan alet, parça vb. ihtiyaçlar eve gelinmeden önce temin edilir.

Bosch yetkili servis randevuları belirli bir ücret karşılığında gerçekleşmektedir. Evinize gelecek servis elemanları arıza tespiti için müşteri hizmetlerinin size daha önceden ifade ettiği ücreti talep edebilir.

Bu ücretin dışında genellikle arızanın giderilmesi için parça ve işçilik ücretleri de talep edilmektedir. Eğer beyaz eşyanızın onarımını isterseniz arıza tespit ücreti genellikle istenmemektedir. Sadece işçilik ve malzeme ücreti talep edilmektedir.

Buzdolabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri burada anlattım. Satın almadan önce okumanızı öneriyorum.

Kaliteli Bosch Yetkili Servis Hizmetleri

Bosch beyaz eşya onarımının da garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple verilen faturayı saklamanızda fayda vardır. Genellikle elektronik sisteme kayıt edilen arızaların tekrarı halinde ücretsiz onarım imkânı sunulmaktadır.

blank
Bosch yetkili servisleri

Uzman bosch yetkili servis ekipleri, Bosch marka küçük ev aletleri, ocak ve fırınları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, buzdolapları ve derin dondurucuları hızlı ve ihtiyaç duyduğunuz şekilde onarımını gerçekleştirir. Bu onarımlarda orijinal parça kullanması ürünün aynı yerden arıza verme ihtimalini de oldukça azaltmaktadır.

Bosch yetkili servis hizmetlerine bosch müşteri hizmetleri numarası ile ulaşabileceğiniz gibi online servis kaydı hizmeti ile de ulaşmanız mümkündür. İnternetten yapacağınız bu kayıtlarda gerekli kısımların doldurulması halinde istediğiniz iki saat aralığında randevu alma şansınız vardır.

Ürününüz ile ilgili yetkili servis elamanlarının değerlendirmesi için bilgi vermeniz gerekecektir. Bu bilgiler genellikle ürünlerin kapaklarında ya da arka bölümlerinde yer almaktadır.

Müşteri hizmetleri ile irtibat kurmadan önce onarımı istenen ürünün kodunu belirleyip hazır hale getirmeniz, işlerinizin hızlı yürümesi için oldukça önemlidir.

blank
Bosch yetkili servis bilgileri

Eğer ürününüzün model numarasını ve üretim numarasını tespit edemezseniz Bosch’un internet sayfasından gireceğiniz kategori bilgileri ile numaraların beyaz eşyanın neresinde olduğunu bulabilirsiniz.

Bosch yetkili servis hizmetlerinin avantajlarından biri de randevuyu gün içerisindeki sizin belirlediğiniz bir saate alma imkânınızın olmasıdır. Bu sayede özellikle çalışanlar için uygun servis zamanı tanımlanabilir.

Bosch çağrı merkezlerinin aranması için günün herhangi bir saatini tercih edebilirsiniz. Bu anlamda 7 gün 24 saat anlayışı ile hizmet verilmektedir. Firmanın müşteri hizmetlerine telefonla ulaşım imkanını tüm güne yayması kaliteli hizmet anlayışının bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Beyaz eşyalarda tasarruf yöntemleri yazımı okuyarak beyaz eşyaları daha doğru kullanabilir, enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here