Çocuk odalarının olmazsa olmazlarından biri de ranzalardır. Birden fazla çocuğa sahip olan ebeveynler çocuklarının kullanışlı ve rahat bir odaya sahip olmasını arzu eder. İşte bu noktada sizlere sunacağım birbirinden güzel ranza modelleri fikir vermeye çalışacağım.

birbirinden güzel ranza modelleri

Teknolojinin ilerlemesi ranza ve yatak teknolojisini de değiştirdi. Artık akıllı dönüşebilen yataklar kullanılıyor.

Hem oldukça az yer kaplıyor hem de inanılmaz bir pratiklik kazandırıyor.

Ranza tercih etmek için illaki birden fazla çocuğunuzun olmasına gerek yok.

Artık üst kısmı ranza yatak alt kısmı ise çalışma masası olan ranza modelleri mevcut.

birbirinden güzel ranza modelleri
Birbirinden güzel ranza modelleri

Yukarıdaki çocuk odasına bir göz attığımızda sade bir ranza modeliyle karşılaşıyoruz. Yatay bir doğruda tasarlanmış. Üst kısımda bir kişi çaprazında bir kişi olmak üzere iki kişi için tasarlanmış bir ranza.

Ranzanın dikkat çekici tarafı alt kısmında dolap ve çekmecelerin bol miktarda yer alması. Oldukça kullanışlı bir görünüme sahip olması beğenmemi sağladı diyebilirim.

birbirinden güzel ranza modelleri
birbirinden güzel ranza modelleri

Çocuk sayısı dört ve çocuk odası geniş ise çocuklarınız için 4’lü ranza modelini düşünebilirsiniz. Beyaz renkle oldukça sade düşünülmüş bu ranza modeli benim çok hoşuma gitti. Özellikle merdiven tasarımı farklı bir görünüm kazandırmış.

birbirinden güzel ranza modelleri
birbirinden güzel ranza modelleri

Tam bir ranza modeli olmasa da yerden yüksek bir tasarıma sahip olması ve dekoratif amaçlı merdiven koyulması ranza modeliymiş izlenimini bizlere veriyor.

Gördüğünüz gibi ranzanın alt kısmını oyuncak bölümü gibi yapılandırmışlar. Üst kısmı ise yatak olarak düşünülmüş. Şirin bir görünümü var, ben beğendim, ya siz?

Bu ve benzer ürünlerin ranza fiyatları oldukça ekonomik. Arama motorundan ranza fiyatları araması ile harika ürünlere ulaşmak mümkün.

Aslında yukarıdaki model yüksek yataklı kardeş odası dekorasyonu yazımda anlattığım modellere giriyor. Bilmiyorum ama yüksek yataklı modeller, çocuk odasını daha da hareketlendiriyor.

birbirinden güzel ranza modelleri
birbirinden güzel ranza modelleri

Klasik bir ranza modeli aslında ancak beyazın ihtaşımı bu odaya da yansımış. Ranza olduğundan daha şık görünmüş. Ranzanın baş kısmında dolabın onun altında da çekmecelerin olması oldukça harika düşünülmüş.

Çocuğunuzun yatacağı alanı düşünürken eşya ve kıyafetlerini de kolaylıkla yerleştirebileceğiniz alanları da düşünmenizde fayda var.

birbirinden güzel ranza modelleri
birbirinden güzel ranza modelleri

Buradaki çocuk odası ranza modeli ise üç çocuklu aileler için tasarlanmış. Gördüğünüz gibi rengarenk hoş bir hava katmış oda bu ranza modeli. Oyuncak depolama alanı ve çekmeceler ile kullanışlı bir yapısı var.

Sizlere bu yazımda birbirinden güzel ranza modellerinden bahsettim.

Bu ve benzeri daha birçok ranza modeline Plato Mobilya’nın sitesine bu linke tıklayarak ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz. Sitenin linki ise şöyle: https://www.platomobilya.com/ranza-modelleri-ve-fiyatlari/

Daha farklı ranza modelleri için ise bir galeri hazırladım. Galeriyi ziyaret ederek diğer ranza modellerini görebilirsiniz.

En güzel ranza modelleri

Yukarıdaki ranza modellerini İkea, İstikbal ve Çilek mağazalarında bulabilirsiniz. Online dekorasyon siteleri ile farklı fikirler geliştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here