Bigotti Milano Saatlerinde Taşların Etkisi

2
160

Zarafet ve ihtişamlı bir gösteriş sunan Bigotti Milano bayan saatleri kullanıcılarına sunduğu özel tasarım ve kalitelisiyle memnuniyetleri üzerinde toplamayı başarmıştır.

Genel olarak bayan saat modellerinde kullanılan taşlar ise kadınların ilgisini ve beğenisini daha çok kazanmaktadır. Bunun sebebinin bu taşlardan hoşlanan kadınların sayısının fazla olması ayrıca elbiselerle uyumunu kolaylaştırmış olmasıdır.

Taşların işlendiği saat modelleri genel olarak çelik kordonlu saatler olduğundan dolayı ve bu saat seçimini yapanların bu saatleri elbiselerine uyumunu sağlamalarının kolay olmasıdır.

blank
Bigotti Milano taşlı bayan saati

Küçük bir ayrıntı fakat oldukça fazla şıklık ve estetiklik kazandıran bu taşlar kadınların en çok beğenileri arasına girmektedir.

Taş işlemeli Bigotti Milano saatleri

Kadınlar işlemeli, taşlı eşyaları çok fazla beğenirler, bu taşları kadınların, ayakkabılarında, telefon kaplarında, elbiselerinde, parmaklarında hatta saçlarında bile bulmak mümkün.

Hal böyle olunca saat üreticileri hanımların bu beğenilerini karşılıksız bırakmayarak saat modellerine de bu taşları saat modellerine eklemişlerdir.

Daniel Klein de kadınların bu beğeni ve ilgi alanı olan taşları birçok saat modellerine eklemiş birçok seçenek sunarak hanımların beğenisine saat modellerini sunmuştur.

Saatlerin çerçevesinde kenarlara işlenen bu küçük taşlar ayrıca zarafet ve şıklık kazandırdığı saat modelleri ile kadınlara hitap ederken erkeklerde taş işleme saat modellerinde görülmemektedir.

blank
Bigotti Milano saatleri

Erkeklerin ilgisini çekmediği gibi doğalarına da aykırı olan bu taşların erkek saatlerine uygulanması satış oranını tamamen düşüreceğinden bu taşlar sadece kadınlara özel bir tasarımdır.

Erkek saatleri ve kadın saatleri tasarım farkı bu noktada da ayrılmaktadır. Kadınların daha zarif ve küçük çaplı olduğu saatlerinin aksine erkek saatleri daha büyük çaplı ve daha kalabalık kadrana sahiptir.

Taşların etkisinin kadınlar üzerinde olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiş ve bu durum saat modelleri üzerinde tasarım farkını göstermiştir. Alışveriş için https://www.modalarda.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here