En Sık Yapılan Temizlik Hataları

İçinizi Isıtacak Çift Kişilik Battaniye Modelleri

İlham Veren 16 Oturma Odası Dekorasyonu

Akıl Sınırlarını Zorlayan Palet Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Eşyalarınıza Renkli Molalar

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Elektroniği 22 Nisan 2016

Beyaz eşyanıza renkli molalar verdirmek ister misiniz? Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen anlatalım. Günlük yaşantımızda beyaz eşyanın önemini en iyi ev hanımları bilir (beyaz eşya kullanan beyefendileri tebrik ediyoruz bu arada, bu yazımız herkese gelsin!).

Beyaz eşyanızı kullanarak etkili tasarımlara imza atmak ister misiniz?

Gelin hemen anlatalım. Eğer renk konusunda titiz ve seçici iseniz, evinize eşya alırken dikkat etmenizi tavsiye edeceğimiz teknikleri kullanmanızda fayda var.

Peki, nedir bu beyaz eşya alım teknikleri?

Renk kreasyonları, çoğu zaman hayatımıza etki eden ruhsal dengemize katkı sağlar (hatta her zaman). Bu yüzden, eşya alırken, mutfak duvarlarınızın rengi ile eşyalarınızın rengini uygun bir stile dahil edebilirsiniz.

Bu sayede hem kombin olarak farkınızı ortaya koyarsınız, hem de beğeninize seslenmenin en kestirme yolunu bulmuş olursunuz.

Siyah renkli mutfak eşyalarına ek olarak, kırmızı ve fıstık yeşili gibi renkler de artık piyasada sunulmaya başlanıyor.
Bunları kullanarak, sabit renklerin çerçevesinde sakin ve dingin bir ruh hali elde edebilirsiniz.

Eğer eşyalarınızı yeni alıyorsanız, siyah ve piyano renklerini kullanmanız oldukça farklılık katacaktır mutfağınıza. İyi de benim beyaz eşyam zaten var diyenlerdenseniz, beyaz eşyalar için kaplama malzemelerinden faydalanarak, kendi renk cümbüşünüzü oluşturabilirsiniz.

Mutfak bir evin belki de en çok ziyaret edilen ortamlarından olduğu için, her girdiğinizde içinizi sakinleştirecek tarzda tasarımları kullanmanız, sizin için de büyük mutluluk olacak.

Bu yüzden beyaz eşyanıza renkli molalar diyoruz ve sizleri hayal gücünüzle baş başa bırakıyoruz değerli okurlarımız.

Sizlere beyaz eşyanıza renkli mola vereceğiniz fikirleri gözünüzde canlandırmanız için bir galeri hazırladım. Aşağıdaki galeriyi ziyaret ederek siz de kendinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz.

Renkgarenk beyaz eşya kombinleri

Rengarenk beyaz eşyaları incelemek için görsellerin üzerine tıklayın.

Beyaz eşyalar satın almadan önce bilinmesi gerekenler için şu yazımızı okumanızı öneririm.(Tıklayın.)

Yapılan Yorumlar

1 Trackbacks/Pingbacks

  1. Pingback: 4 Moda Renk ile Dekorasyon Fikirleri - Ev Dekorasyon Fikirleri on 9 Nisan 2017

Yazıya 3 yorum yapılmış.

pakiteysis 12 Mayıs 2016

Beyaz eşyalardan sıkılanlar için ideal rengarenk beyaz eşyalar. Çamaşır makinesini kırmızı aldığım için kendimi şanslı hissediyorum 🙂

İlknur 1 Ekim 2016

Renkli beyaz eşyalara hep ön yargılı yaklaşılmıştır. Birkaç yıl sonra rengi sararır diye. Ama bundan sonraki tercihim mavi olacak.

Alperen Dernek 1 Ekim 2016

Aslında herkes sizin gibi düşünüyor, ama günümüzdeki teknoloji artık rengarenk beyaz eşya kullanımına uygun. Güzel tercih İlknur Hanım mavi renk… 🙂

Bunlar da var!