Bernardo Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları 2023


Bernardo yemek takımı modelleri ve fiyatları almak isteyenler için şahane öneriler sıraladık. Aynı zamanda Bernardo yemek takımı 12 kişilik gibi geniş masa özelliklerine de değindik. Birbirinden özel desene sahip masalar içerisinden beğeneceğiniz pek çok modeli bulabilirsiniz. En çok satanlar arasında bulunan Bernardo bellini yemek takımı gibi seçenekler hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede çok severek kullanabileceğiniz Bernardo yemek takımı modelleri ile mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.


YouTube video

Bernardo Yemek Takımı Modelleri

Bernardo yemek takımı modelleri seçkin özellikleri ile kullanıcı beğenisi kazanıyor. Farklı desenleri ile şık sofraların kurulmasına imkân tanıyan Bernardo yemek takımı 6 kişilik seçenekleri fazlasıyla tercih ediliyor.


Bernardo Bellini yemek takımı

Bernardo Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları 2023
Bernardo Bellini yemek takımı

Bernardo Bellini yemek takımı, klasik yemek takımı tercih etmek isteyenler için güzel bir ürün. Zarif dizaynı, farklı desenleri ile uzun süre severek kullanılabilecek bir modelden oluşmaktadır. Altın varaklı ya da gümüş varaklı detayları ile asil sofralara kurabilirsiniz. Bernardo Bellini yemek takımı fiyatı 2.990₺’dir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Dekoratif Çerçeveler Hakkında +5 Bilgi

Bernardo Cordy yemek takımı

Bernardo Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları 2023
Bernardo Cordy yemek takımı

Bernardo Cordy yemek takımı, cıvıl cıvıl desenlere sahip seçeneklerden oluşuyor. Canlı renkleri içine alan ve hareketli tasarımı ile neşe dolu sofralar kurabilmeniz için oldukça ideal. Romantik bir tarzı oluşturan detayları ile yuvarlak ya da kare Bernardo 6 kişilik Cordy yemek takımı fiyatı; 900₺’dir.


Bernardo Lace yemek takımı

Bernardo Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları 2023
Bernardo Lace yemek takımı

Bernardo Lace yemek takımı, asil tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Klasik desenleri özel bir sanatla vurgulayan bu özel tasarımlar oldukça gösterişli. Kare tasarımı ile spor ve klasik duruşu aynı anda ortaya çıkarıyor. Bernardo Lace yemek takımı fiyatı 12 kişilik için 5.299₺’dir.

Bernardo Paris Antique yemek takımı

Bernardo Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları 2023
Bernardo Paris Antique yemek takımı

Bernardo Paris Antique yemek takımı, asaletli bir görünümü beraberinde getiriyor. Beyaz ağırlıklı tasarımı ile şık bir görünüşü de ortaya çıkarıyor. Kare özellikli dizaynı ile masa şıklığınızı arttırıyor. Sade ve altın varak detayları ile Bernardo Paris Antique yemek takımı fiyatı 5.999₺ olarak satışa sunuluyor.


Bernardo Bone China yemek takımı

Bernardo Yemek Takımı Modelleri ve Fiyatları 2023
Bernardo Bone China yemek takımı

Bernardo Bone China yemek takımı, 12 kişilik ürün detayları ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor. Oldukça sade renklerden oluşan tasarım, krem renginin asilliğini fazlasıyla vurguluyor. Çorba kasesinden salata ve tatlı servislerine varıncaya değin her birini içine alıyor. Bernardo Bone China yemek takımı 12 kişilik fiyatı; 9.999₺’den oluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Düş Kapanı Nedir? Düş Kapanı Nasıl Yapılır?

Bernardo Yemek Takımı Yorumları

Bernardo Yemek Takımı Yorumları olarak Bernardo 6 kişilik yemek takımı ya da Bernardo 24 parça yemek takımı kullanan kişilerin kullanıcı deneyimini içine alıyor.


Birkaç Bernardo çiçekli yemek takımı yorumuna göz atarsak;

“Her evlenen bayanın çeyizinde mutlaka ama mutlaka olması gereken bir detaydır bana göre Bernardo takımları. Bende çeyizinde almıştım ve şimdi de büyük bir keyifle kullanıyorum. “


“Enfes bir yemek takımı aldım hanımlar. Görünce sizde bayılacaksanız ve inanılmaz bir indirim ile aldım. Bernardo bellini yemek takımı Forum AVM de kampanyalı fiyattan satılıyor haberiniz olsun.”

Bernardo Yemek Takımı Fiyatları

Bernardo Yemek Takımı Fiyatları sahip olduğu detaylara ve kişi sayısına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bernardo güllü yemek takımı modelleri gibi sade yemek takımları da fiyat anlamında değişikliğe sahiptir.

Bernardo Yemek Takımı Fiyatları genel olarak 900₺’den başlayarak 10.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. Yemek takımlarında fiyatları belirleyen en büyük etken; Bernardo 6 kişilik, 12 kişilik ve 24 kişilik gibi detaylardır. Güncel çeyiz listesi için bağlantıya tıklayın!

Bernardo Yemek Takımı ModelleriFiyatları
Bernardo Bellini yemek takımı 2.990₺
Bernardo Cordy yemek takımı 900₺
Bernardo Lace yemek takımı 5.299₺
Bernardo Paris Antique yemek takımı 5.999₺
Bernardo Bone China yemek takımı9.999₺

Güncel fiyatlara göz atmak için bağlantıya tıklayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Bernardo yemek takımı fiyatları ne kadar?

Bernardo yemek takımı fiyatları ortalama olarak 1.000₺’den başlayıp 10.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. Seçilen takımın 12’li ya da 24’lü olması, malzeme kalitesi ve üzerindeki deseni fiyatlarda değişkenlik yaratmaktadır.

Bernardo hangi ülke markası?

Bernardo isminin yabancı olması yabancı bir marka algısı yaratsa da Bernardo markası %100 yerli ve milli sermaye ile oluşturulmuş bir Türk markasıdır.

Bernardo yemek takımı çeyiz için yeterli mi?

Bernardo markasında birçok yemek takımı bulunuyor. İhtiyaçlarınıza göre istediğiniz yemek takımını çeyiz için seçebilirsiniz. Markanın herkese hitap eden yemek takımları bulunuyor. Son derece yeterli ve kalitelidir, güvenle satın alabilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x