baza-yatak-baslik-ornekleri

Bellona baza yatak başlık çeşitleri her yatak odası takımının şık aksesuar tamamlayıcıları olarak göz alıcı yatak odası modelleri tasarlamanıza yardımcı olacaktır.

Bellona baza yatak başlık çeşitleri ile gerek Bellona çift kişilik yatak serilerinde gerekse Bellona tek kişilik yatak modellerinde istediğiniz yatak odası dekoratif tarzı için pozitif sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yatak başlığının da düşünüldüğü bu dekorasyon fikirlerinde Bellona yatak fiyatları size cazip avantajları ile oldukça geniş seçim imkanı da sunmaktadır.

Bellona baza yatak başlık modelleri

Yapacağınız yatak odası tasarımı sadece dekoratif özelliği ile cezbedici bir dizayna sahip olmamalı. Dekorasyon mutlaka önemlidir ancak dekorasyon kalitesinin içinde ürünün kullanışlı, pratik ve sağlıklı olması da önem arz eder.

Bu anlamda Bellona çift kişilik yatak modelleri de Bellona tek kişilik yatak modelleri de oldukça profesyonel bir ekip tarafından hazırlanarak müşteri beğenisine sunulmaktadır. Bellona baza yatak başlık fiyatlarının hakkını veren kaliteye sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Üretim aşamasındaki teknoloji kullanımı, bahsettiğimiz kullanışlı ve sağlıklı olma özelliğinin en önemli sebebini oluşturmaktadır.

Teknolojiye dayalı üretimde makine ölçümlerinin hassas sonuçlandırılması sayesinde kişinin beden yapısına uygun Bellona baza yatak başlık modelleri üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Son zamanlarda şıkça görülen avangard yatak odası fikirleri için daha önce yazmış olduğum yazıya bir göz atmanızı öneririm.

Bellona baza fiyatları

Bellona yatak baza başlık modeli

Bellona baza seçimi öncesinde yatağınızın ölçüsüne uygun bir tercihte bulunmanız gerektiğini hatırlatalım. Sadece Bellona tek kişilik yatak ya da Bellona çift kişilik yatak olarak ayrım yapmak yerine yatakların boyutları da baza seçiminizi etkileyecek ve fiyatlandırma da bu seçime göre ortaya çıkacaktır.

Tek kişilik Bellona baza yatak başlık modelleri ortalama olarak 500 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bu fiyatlar baza ve başlık özelliklerine göre artabilmektedir. Sizin için uygun olan özellikler belirlendikten sonra yapacağınız seçim çok daha isabetli olacaktır.

Bellona baza modelleri arasında çift kişilik olanları ise 1000 TL lik bir rakamla satın alınabilmektedir. Bellona yatak başlıkları fiyatlarının 200 – 300 TL arasında değiştiğini ve bu değişimde baza ölçülerinin etkili olduğunu da belirtmek isteriz.

Bellona ortapedik yatak fiyatları

Bellona baza modeli

Bellona baza yatak başlık seçimini bir bütün olarak değerlendirmek hem dekorasyon adına hem de ürün verimliliği açısından çok daha uygun olacaktır.

Bu anlamda Bellona tek kişilik yatak modelleri ve Bellona çift kişilik yatak modelleri de baza ve başlık modelleri ile birlikte alınırsa hem fiyat avantajı hem de dizayn kolaylığı sağlamış olacaksınız.

Bellona tek kişilik yatak fiyatları ortalama 1000 – 1500 TL aralığında değişkenlik gösterirken Bellona çift kişilik yatak fiyatları ise 1300-2500 bandında seyretmektedir.

Fiyat farklılığını ortaya çıkaran ana etkenin kullanılan malzemeler olduğunu da belirtmek isteriz. Ayrıca fiyatlarda zaman zaman kampanya ya da zamlara göre dalgalanmaların yaşanması da mümkündür.

Bellona yatak yorumları

Bellona yatak modeli

Bakın bellona yatak kullananlar yataklar için nasıl yorumda bulunmuşlar:

“istikbalin ortopedik yatakları süper.”

“valla ben çift ped li aldım cok iyi.”

“2 yıl olcak baya memnunum.”

“Yatak odasinda en iyi tercih Bellona mobilya. İki sene önce ben de Bellonadan aldım. çok çok memnunum. İyi ki bellona var diyorum.”

“Bellonanın her ürünü çok kaliteli oluyor.”

Bellona dışında İstikbal yatak odası takımları ile de yatak odasını döşeyebilirsiniz.

Bellona yatak başlıkları

Bellona başlık modelleri

Bellona baza yatak başlık  modellerinde çok farklı seçim imkanınız vardır. Bu tercih için genel olarak uygulamanız gereken kural yatak odası mobilya takımı ile yatak, baza uyumu göz etmenizdir. Bu tip uyumlar takım olarak alınmamış Bellona baza yatak başlık grubu için oldukça fazla önem arz eder.

Bellona başlık modellerinde başlığın ana geometrik modelinin yumuşak ya da keskin hatlara sahip olması yatak odası dekorasyon uygulamasında dikkat çeken bir yapıdadır.

Bu geometrik kesime dikkat ettikten sonra diğer önemli noktanın kumaş çeşidi ve rengi olduğunu da belirtelim. Çok farklı kumaş alternatifleriniz ve renk seçimine sahip olmanız sebebiyle tercih yapmakta zorlanacağınızı bilmelisiniz.

Bellona baza, Bellona yatak, Bellona başlık örnek modelleri

Sizin için seçtiğimiz ve beğeneceğinizi umduğumuz birbirinde şık ve dekoratif Bellona baza yatak başlık modelleri ile siz de evinize şıklık katabilirsiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here