Minimalist Akıma Tepki Niteliğinde 20 Enteresan Dekorasyon

Buzdolabı Yanı Boşluğu Değerlendirmenin Pratik Yolu

Hoşunuza Gittiği Halde Yaptırmayacağınız 16 Duvar Dekorasyonu

Sizi Çalışmaya Teşvik Edecek 32 Farklı Çalışma Masası Dekorasyonu

Bebekleri Mutlu Eden 20 Ahşap Beşik Modeli

Yazar: Alperen Dernek Kategori: Ev Dekorasyonu 23 Şubat 2016

Anne adaylarının bebekleri için yapmış olduğu alışverişlerin en sonunda yer alan beşik alışverişi, anne ve babalar için oldukça yorucu bir telaşedir aynı zamanda. Şirin mi şirin harika ahşap beşik modeli arasında doğru seçimi yapmak gerçekten zor.

Bu noktada sizlere fikir vermek adına anne ve bebekleri mutlu eden 20 ahşap beşik modelini sizler için araştırdık. Araştırmamızda birçok harika modele ulaştık.

çekmeceli ahşap beşik modeli

Bebek alışverişlerinde en başta bebeğin odası hazırlanır. Ancak tecrübeli anneler bilir ki, yeni doğan bebeğin en az 3-4 ay kadar annenin yanında kalması gerekir. Hatta bu ihtiyaçtan yola çıkarak anne yatağının yanına monte edilebilen anne yanı beşikler tasarlanmıştır.

Anne yanı beşiklerin en büyük avantajlarından biri bebeğin anne ve babanın yanında huzurlu ve güvende olmasıdır. Bebek annenin sıcaklığını yanında hissederken anne ise aklı bebekte kalmayacak şekilde gece uykusu rahat uyuyabilmektedir.

karyola beyaz beşik modeli

karyola beyaz beşik modeli

Bebekler geceleri sık sık uyanır ve anneyi emer. Uyanmazsa bu sefer anne tedirgin olur. Deneyimli anneler böyle durumları yaşayacaklarını bildikleri için doğru beşik seçimi konusunda titiz davranırlar.

Uygun beşik bulmak gerçekten zor olsa da kız ya da erkek bebeğe özel tasarlanmış birçok model piyasada mevcut. Ancak doğru beşiği seçme konusunda size tavsiyem bir ihtiyaç listesi hazırlamanızdır. Unutmayın, her bebeğin ve annenin ihtiyaçları standart olsa da bebek ve annenin durumuna göre de ihtiyaçlar değişebiliyor.

beyaz fransuz ahşap beşik modeli

beyaz fransuz ahşap beşik modeli

Doğru beşik seçimi nasıl olmalıdır?

Uygun bir beşik bulmak için piyasadaki seçenekleri göz önünde bulundurmak gerekir. Doğru beşiği bulmanızı sağlayacak soru listesine bir göz atın.

1. Beşik sadece odada mı duracak? Geceleri yatak odasında, gündüzleri oturma odasında mı duracak?

2. Hem bütçeniz için hem de eşya kalabalıklığı için iki beşik almak mantıksız değil mi?

3. Seyahatlere götürebileceğiniz beşik mi almalıyım?

4. 6 ya da 1 sene sonra işlevi bittiğinde dönüşebilen mi yoksa kolayca ortadan yok edilebilen bir model mi?

5. Sallanma özelliği olan mı yoksa sabit mi?

beyaz ahşap sepet beşik modeli

beyaz ahşap sepet beşik modeli

Bütün bu sorular annelerin aklını karıştırsa da size annelerin genel tercihini aktarayım. Anneler bebekleri geceleri nasıl yanında görmek istiyorlarsa gündüzleri de oturma odasında ya da mutfakta da yanında görmek istiyorlar. Bu noktada tekerlekli ve kolayca odadan odaya taşınabilen portatif modelleri seçiyorlar.

Bazen dekoratif özelliği yüksek çok harika görünen sepet beşikler de oldukça doğru bir seçim olabiliyor. Mesela anne, güzel görünsün ama ben ürünü 1 yıl kadar kullanacağım derseniz, size tartışmasız sepet beşik modelini öneririm.

karyola ahşap beşik modeli

karyola ahşap beşik modeli

Cibinlikle ne kadar harika görünüyor değil mi?

Bebek beşiği kadar doğru beşik uyku seti seçmek de çok önemli. Erkek ve kız bebekler için ayrı ayrı düşünülmüş birçok ürün mevcut. Beşik modeline göre nevresim takımını seçmeyi unutmayın.

bebek uyku seti takımı

bebek uyku seti takımı

Çok beğeneceğiniz 20 ahşap beşik modeli

Sizler için bir beşik galerisi hazırladım. Bu galeri de birbirinden şık, dekoratif ve pratik ürünler mevcut. İncelemenizi öneririm.

Sizlere tüm bu modellerini görebileceğiniz bir web sitesi önerisinde bulunmak istiyorum: Site ismi, www.showbebek.com

Siteyi incelediğimde sizler için derlediğim karyola beşiklerden sepet beşiklere, anne yanı beşiklerden uyku setlerine kadar hemen hemen birçok ihtiyacı karşılayacak ürünleri stoklarında bulundurduklarını gördüm.

Üstelik piyasa fiyatlarının neredeyse yarısı fiyatına diyebilirim. Sizler de bebeğiniz için doğru modeli siteyi inceleyerek uygun fiyata bulabilirsiniz. Bebeğinizle birlikte mutlu günler dilerim.

Alperen Dernek

Türkçe öğretmeni, evli ve bir çocuk babasıyım. Hobi olarak ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri ile ilgileniyorum. Dergilerden, sosyal medyadan ve yabancı sitelerden öğrendiğim yeni fikirleri siz değerli takipçilerim ile paylaşıyorum. Sitemi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bana destek olabilirsiniz. 🙂

Yapılan Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

web tasarım 23 Nisan 2016

Araştırdığım bir çok konuda sitenizi buluyorum çok teşekkür ederim

firma seo 16 Mayıs 2016

Araştırdığım bir çok konuda makalelerinizi buluyorum sağolun

yelda sever 17 Mayıs 2016

Tek kelimeyle bayıldım beşiklere…Hemen bir tane sipariş verdim bakalım nasıl bir şey gelecek. Hayırlısı… 🙂

İlginizi Çekebilir
Hızlı Boya

350 Profesyonel Boyacı İle 1 Günde Boya - Hizliboya.com

Bunlar da var!
Balkonda Şenlik Zamanı

Balkonda Şenlik Zamanı

26 Mayıs 2015