Bebek Odası için 25 Keçe Kapı Süsü Örneği

1
kece-kapi-susleri
kece-kapi-susleri

Hobi işi ile uğraşan hanımlar bilir, keçe ile ev dekorasyonu adına birçok ürün ortaya çıkarabilirsiniz. Mesela, bebek odası için keçe kapı süsü yapabileceğiniz gibi keçeden amerikan servis bile yapabiliyorsunuz.

İnternette hobi işi ile uğraşan birçok bayan keçe ile ilgileniyor. Hatta el emeği göz nuru hazırladıkları ürünleri satanlar bile var. Özellikle bebek odası için keçe kapı süsü oldukça fazla ilgi görüyor.

keçe kapı süsü

Ben de bugün sizlere bebeğiniz dünyaya gelmeden yaptığınız hazırlıkları renklendirecek bebek odası için keçeden yapılmış kapı süsü örnekleri ile karşınızdayım.

Genellikle bebek odalarının kapısına asılan keçe kapı süsleri, görüntü olarak bebeğiniz için özenle hazırladığınız bebek odası dekorasyonu için oldukça renk katacak ve keyif verecektir.

 

keçe kapı süsü
keçe kapı süsü

Bebeğe özel tasarımlarda bebek isminin de farklı font ve karakterlerle yazılması keçe kapı süsünü daha özel ve anlamlı hale getirmektedir.

İnternetten satın almak yerine kendiniz de keçeden kapı süsü yapabilirsiniz. Çok zahmetli keçe kapı süsü örnekleri de mevcut ama kendiniz ürün ortaya koymak isterseniz oldukça basit keçe kapı süsleri de var.

keçe kapı süsü
keçe kapı süsü

İşte sizlere fikir verebilmek için küçük bir resim galerisi oluşturdum. Resim galerisini ziyaret ederek keçe kapı süsleri hakkında örnek modellere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Aklıma gelmişken sadece kendi bebeğiniz için değil, yakınlarınızın bebekleri için de keçe kapı süslerinden faydalanabilir, onlara çok beğenecekleri güzel bir hediye verebilirsiniz.

keçe kapı süsü
keçe kapı süsü

Keçe kapı süsleri genellikle bebek odası kapı süsü ve hastane odası kapı süsü olarak kullanılıyor.

Keçenin en önemli özelliği çok doğal ve güzel bir görünüme sahip olmasıdır. Tasarlanacak renkli karakter ve yazılarla oldukça güzel kapı süsleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Sizler için hazırladığım keçeden kapı süsü örnekleri için galerimizi ziyaret ediniz.
Sadece bebek odası için değil ev dekorasyonu için evinizde olmasını isteyeceğiniz kapı süsleri konumu inceleyebilirsiniz.

Örnek keçe kapı süsleri

Keçe kapı süsü nasıl yapılır?

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here