bayram-temizliklerinin-en-buyuk-yardimcisi-elektrikli-supurgeler
bayram-temizliklerinin-en-buyuk-yardimcisi-elektrikli-supurgeler

Bayram temizlikleri her zaman yorucu olmuştur. Yetişmeyeceğini düşünmekten girilen telaş da yanında cabası. Etrafta tek bir toz kalmamasını istemek tabi ki normal bir şey. Fakat toz almak, pencereleri silmek, yerleri paspaslamak işin görünen kısmı. Bir de görünmeyen noktalar var. Bunların başında da tüm tozu tutan halılarımız.

Halılar evlerimizi sıcak tutmaya yararken bir yandan da tozların etrafa fazla yayılmasını önlemek için idealler. Şık bir görünüm katarak da odanın ev dekorasyonuna da katkı sağlıyor. Bir halı uzaktan bakıldığı zaman ne kadar temiz görünürse görünsün içerisinde birçok tozu barındırır. İyi temizlenmediği zaman hastalıklara da yol açabilecek güçtedir. Peki, en iyi temizlik sonucunu almak için elektrikli süpürge tercihlerimizi hangi yönde yapmalıyız?

Arzum toz torbalı elektrikli süpürge

Toz torbalı elektrikli süpürgeler

Toz torbalı süpürge modelleri senelerdir evlerimizde kullandığımız ürünlerden biri. Pratik kullanımlarıyla evin temiz kalması için kolaylık sağlıyor ve size ferah bir ortam oluşturuyor. Üstelik yüksek kapasiteli hacimleri sayesinde her temizlik sonrasında torba değişimine de gerek kalmıyor. Değiştirilebilir torbalara sahip olmalarının yanında modelden modele farklılık gösteren, makineye ait torbalı ürünler de bulunmaktadır. Uzun süreli kullanım sağlayan arzum’un toz torbalı elektrikli süpürgeler turbo fırça özellikleriyle de zorlu alanların üstesinden geliyor. Ayrıca arzum’dan alacağınız elektrikli süpürge için torba ile istediğiniz verimi alabilirsiniz

Sadece halılarda değil parke zeminlerde de kaba tozu alarak paspas yaparken çamur oluşumlarını engelliyor. Yüksek motor güçleri uzun süre ayakta durmanı engellerken torba dolum göstergeleri de değişim zamanı geldiğinde seni uyarıyor.

Arzum toz torbasız süpürgeler

Toz torbasız elektrikli süpürge

Teknolojinin gelişmesiyle değişime uğrayan elektrik süpürgeleri toz torbasız modelleri ile temizliği keyifli bir hale getiriyor. En önemlisi de “Evde toz torbası var mıydı? Alacağım toz torbası makineme uyumlu mu?” gibi sorulardan da kurtarıyor. Pratik kullanımlarıyla da dikkat çeken Arzum’un toz torbasız süpürge modelleri oldukça geniş hazneye sahip. Bu sayede temizlik aşamasında haznesi doldukça emiş gücünden de bir şey kaybetmiyor. Yerinden kolaylıkla çıkarılabilen hazneleri boşaltım aşamasında da etrafa toz yayılmasını önlüyor. Toz torbasız elektrikli süpürgeler hijyenik ve sağlıklı temizlik imkânı sunuyor.

Arzum pratik dikey süpürge

Pratik dikey süpürge

Dikey süpürge modelleri pratik ve konforlu tasarımlarıyla temizlikleri kolaylaştırıyor. Hafifliği sayesinde kolay taşınabilirliği ve az yer kaplaması yerlerde oluşan ani kirlerin hemen temizlenmesini sağlıyor. Çocukların bile rahatlıkla kullanabileceği bu ürünler işlevselliklerinin yanında farklı renk tasarımlarıyla da eğlenceli bir görünüm oluşturuyor. Kablolu modelleri olduğu gibi şarjlı modelleriyle de her koşulda en büyük yardımcın. Arzum’un pratik dikey süpürgesi halı ve parke temizliğindeki kullanımı dışında koltuk ve perde yüzeylerini de etkin bir kullanım sunuyor. Günlük temizliklerin vazgeçilmezi olan şarjlı dikey süpürge modelleri, kedi ve köpek tüylerine karşı gösterdiği üstün emiş gücü sayesinde kullanışlı ürünler arasında yer almasını sağlıyor.

Elektrikli Süpürge Aksesuarları

Elektrikli süpürge aksesuarları her zaman gerekli ürünler arasındadır. Çünkü makinenizin filtreleri uzun kullanımlar sonucunda tıkanabilir. Bu durum kötü kokuların oluşması ve performans düşüklüğüne sebep olabilir. Su haznesi bulunan elektrikli süpürge modellerinde kireç filtresi en önemli aksesuarlar arasında yer alır. Elektrikli süpürgenin performansını iyileştirmek, düzenli ve doğru çalışmasını sağlamak için aksesuarlarının sağlamlığını kontrol etmeyi unutmamalısın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here