perde siparişi
Ana Sayfa Ev Dekorasyonu Banyoyu Yenilemek İsteyenlere 4 Farklı Banyo Dolabı Önerisi

Banyoyu Yenilemek İsteyenlere 4 Farklı Banyo Dolabı Önerisi

0

Hayat tarzınız ve yaşam biçiminiz aslında ev dekorasyonuna fazlasıyla yansır. Stilinizi yansıtacak birbirinden harika 4 farklı banyo dolabı önerisi ile karşınızdayım. Ayrıca bu yazıda banyo dolapları için açıklamalar ile birlikte banyo dolabı fiyatları hakkında da bilgiler bulacaksınız.

1. Lüks yaşamayı sevenlere lüks banyo dolabı önerisi

Eğer banyo dekorasyonuna lüks bir görünüm kazandırmak gibi bir gayeniz varsa kesinlikle siyah ve beyaz renkleri kullanmalısınız. Siyahın ihtişamlı duruşu ve beyazın temizliği birleştiğinde harika bir mekan ortaya çıkıyor.banyo-dolabi-fiyatlari

Üst kısımda görseli gördüğünüz lüks banyo dolapları içerisinde kendisine yer etmiş harika bir model. Bu örnek dolap çanak lavabo ve cam tezgahtan oluşuyor. Modern çizgileri ve özel CNC işlemeleri ile tam bir lüks banyo dolabı özelliği taşıyor.

Bu tarz banyo dolabı fiyatları aklınızda çok uçuk bir rakam gibi gelse de size önerdiğim banyo dolabının fiyatı 700TL.

2. Ahşap tutkusundan vazgeçemeyenler için dolap önerisi

Dekorasyonda ahşap renkleri kullanmak hakikaten hem sade hem de şık bir görünüm yaratabiliyor. İşte sade yaşamı seven ve biraz modern bir görünüm yakalamak isteyenler için önerebileceğim bir dolap daha.

banyo-dolap-modelleri

Üst kısımda görselini incelediğiniz armoni banyo dolabı farklı renk seçenekleri ile sunulsa da en güzel bu renkte kendini göstermiş bir dolap. Üstelik böyle bir ürünün fiyatı, 650TL civarı.

3. Sadelik ve ihtişamın birleştiği banyo dolapları

Sadeliği sevdiğiniz kadar ihtişamı da seviyorsanız aşağıda önereceğim dolap tarzı tam size göre. Zengin bir görünüm kazandıran altın sarısı tonları beyaz ile oldukça harika bir görünüm kazandırmış durumda.

banyo-dolaplari

Böyle bir banyo dekorasyonu için led aydınlatmalardan yararlanmayı unutmayın. Ayrıca sıcak ve canlı bir mekan yaratmanıza imkan kazandıracak canlı bitkiler kullanmak oldukça güzel bir fikir olabilir.

Böyle bir dolabın fiyatını sorduğunuzu duyar gibiyim. Araştırmalarımda bu banyo dolabı fiyatları için tam bir fiyat bulamadığım için tahmini bir fiyat vermem doğru olmaz.

4. Geniş banyo alanına sahip olanlar için banyo dolap önerisi

Eğer geniş aileye sahipseniz ve evdekilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir dolap arıyorsanız size önerebileceğim banyo dolaplarından biri.

banyo-dolabi

Bu tarz banyo dolapları en az 5-6 kişilik aile için rahatlıkla yetecek depolama alanına sahip.

Sizlere banyo dekorasyonunda kullanabileceğiniz birbirinden farklı 4 farklı banyo dolapları sundum. Eğer bu dolaplardan birini beğendiyseniz www.dekoset.com web sitesini gezmenizi öneriyorum. Birçok banyo dolabı fiyatları ile birlikte sunuluyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here