banyonuzu-costuracak-banyo-klozet-takimlari
banyonuzu-costuracak-banyo-klozet-takimlari

Banyo dekorasyonunu çok daha zevkli hale getiren aksesuarlar arasında yer alan banyo klozet takımları son dönemde sıklıkla kullanılır hale geldi. Birçok model ve tasarımın bulunduğu bu aksesuarın banyo dekorasyonuna uygun seçilmesi oldukça önemlidir. Banyo dekorasyonu çok teferruatı olmayan bir yaşam alanı ancak yine de fayans ve dolap rengi ile uyum sağlayacak banyo klozet takımının kullanımı son derece gereklidir.

Bugün sizlere banyo dekorasyonunda bütünlüğü sağlayacak hem kullanışlı hem de banyonuzun görüşüne farklı bir hava katacak kısaca banyonuzu coşturacak 20 banyo klozet takımı konusunu sunmak istedim. Geçtiğimiz günlerde kaleme almış olduğum klozet takımı seçimi için 10 harika fikir yazımdan sonra böyle bir konu gerçekten ihtiyaç olmuştu. Lafı çok uzatmadan sizlere banyo klozet takımlarını görselleriyle birlikte tanıtayım.

 

1. Sade ve şık banyo klozet takımı

banyo-klozet-takimi-modelleri-2

Siz de benim gibi banyo ve tüm odaların dekorasyonunda sadelikten hoşlanıyorsanız böyle pudra renginden oluşan tek renk klozet takımı çok hoşunuza gidebilir. Özellikle fayans ve dolaplarda siyah ya da kapalı renkler kullanıldıysa bu banyo klozet takımı  işinizi görebilir.

2. Kimisi eğlenceli sever 🙂

banyo-klozet-takimi-modelleri-13

Bazılarımız monotonluktan yani sıradanlıktan pek de hoşlanmaz bu nedenle görseldeki klozet takımları bu tarz kişiler için güzel bir alternatif olabilir. Çünkü hemen hem hiçbir evde kolay göremeyeceğiniz bir tasarım. Oldukça şirin görünüyor değil mi? 🙂

3. Kahvenin ihtişamı ve zerafeti

banyo-klozet-takimi-modelleri-10

Kahverenginin her zamanki gibi ağır duruşu, banyo dekorasyonu için de geçerli olduğunu resimden nasıl da anlayabiliyoruz değil mi? Özellikle banyo dekorasyonunda açık renkler kullandıysanız bu kahve ve tonlarından oluşan banyo klozet takımı işinizi görebilir.

4. Desenlerden hoşlananlar içinbanyo-klozet-takimi-modelleri-8

Banyo dekorasyonunda farklılık görmek ve sıradanlıktan kurtulmaz istiyorsanız bu tam size göre. Olabildiğince figür kullanılan bu banyo klozet takımını tercih edecekler fayans renklerinin beyaz veya beyaza yakın olmasını önemsesinler. Çünkü kapalı renklerden oluşan fayansla güzel görünmeyecektir.

5. Beyazın temizliği ve kendini beğenmişliği 🙂

banyo-klozet-takimi-modelleri

Benim en çok hoşuma giden banyo klozet takımının bu olduğunu söyleyebilirim. Çünkü sadeliği seviyorum ve gerçekten görünüm ve kalitesiyle tam bir saray banyosu takımlarından…

Banyo dekorasyonu ile ilgileniyoruz ancak banyoda kullanmayı düşündüğünüz klozet takımı için hijyen araştırmasını yapmanız sizi önemli bir sorundan kurtaracaktır. Çünkü banyolar temiz ve hijyenik olmak zorundadır.

Yukarıdaki dipnotu da ilettikten sonra sizler için hazırladığım 15 klozet takımı modeli için galeriyi ziyaret edin!

Banyo klozet takımı

Banyo dekoru hakkında farklı fikirler elde etmek isteyenler tıklasın.

Sizler de banyo dekorasyonunu tamamladıysanız bizimle görsellerini paylaşabilirsiniz. Bir sonraki dekorasyon fikirlerinde görüşmek üzere…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here