perde siparişi

Hamak Küvet Tasarımı ile Banyo Keyfini Katlayın!Banyo keyfine düşkünler için tasarımcılar boş durmuyor. Banyoda hamak küvet tasarımı ile oldukça şık bir banyoya sahip olabilirsiniz. Splinter Works firmasının tasarladığı hamak küvet fikrini sizlere paylaşıyoruz. Banyoda keyif mi olur diyenler olabilir ancak keyfine düşkün insanların banyo keyfi yaptığını biliyoruz. Peki, banyo keyfini artıracak şu hamak banyo fikrine yakından bakalım ne dersiniz?Hamak Küvet Tanıtım Videosu

Bahçe Hamaklarından Esinlenildi!

hamak küvet

Hamak ile küveti bir araya getirmek dahiyane bir fikir bence. Çünkü özellikle yaz aylarında dinlenmeye doyamadığımız ve piknikteki ya da bahçedeki en büyük keyif olan hamak artık banyoda. Hamakta nasıl rahat ediyor, keyif alıyor ve dinleniyorsak işte bu rahatlığı banyoda da yaşamak çok harika bir duygu olsa gerek.

hamak küvet

İnsanlar banyo yaparken de suyun verdiği enerji ile oldukça rahatlarlar ve büyük bir keyif alırlar. Splinter Works firması sanırım hamak ve banyo keyfini bu şekilde birleştirerek kullanıcılarına muhteşem bir rahatlık sunmak istemişler. Benim banyom küçük dekorasyonunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:

MUTLAKA OKUYUN:  En İyi Yatak Odası Asma Tavan Modelleri
https://www.dekordiyon.com/kucuk-banyo-dekorasyonu-icin-21-pratik-oneri/

Hamak küvet özellikleri

Splinter Works firması tarafından üretilen hamak küvetin geçtiğimiz günlerde piyasaya sunuldu. Banyo dekorasyonu için harika bir tasarıma sahip olan bu küvetin dikkat çekici özelliklerinden bahsetmek istiyorum:hamak küvet

Öncelikle küvet karbon fiber malzemeden üretiliyor. Uzunluğu 2 metre 70 santimetre uzunluğunda olan küvetin montajı iki duvar arasına yapılıyor. İki duvarın arasına sabitlenerek yere değmesi engelleniyor ve havada kalması sağlanıyor.

Küvete temiz su akışı yerden yükselen bir musluktan sağlanıyor. Kirli su ise küvetin orta kısmında yer alan tahliye kısmından drenaj sayesinde yapılıyor.

hamak küvet

Hamak küvetin birçok renk seçeneği de mümkün. Banyo dekorasyonuna en çok yakışan renk olan siyah ise bu ürünün en olması gereken rengi bana göre. Tam bir hamağa benzeyen yapısı ve tasarımıyla banyo dekorasyonu için harika bir fikir. Eğer yeterli bir alana sahipseniz klasik bir küvet almak yerine böyle bir küvet tercih etmek doğru olabilir.Siyah ve beyazın asil renkler olduğu düşünüyoruz. Peki, banyo dekorasyonunda siyah ve beyaz renk kullanmak nasıl olur? Merak edenler aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilir:

MUTLAKA OKUYUN:  Messi'nin Evi Görenleri Hayrete Düşürüyor!

Görselleri incelediğiniz de bu hamak küvette olmayı hemen hemen herkes ister. Sizler de yorumlarınızla bu içeriği arkadaşlarınızla paylaşabilir. Böyle bir tasarımı görmeyen herkesle paylaşabilirsiniz. Teşekkürler!


Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x