hamak-kuvet-fikri-banyo-dekorasyonu
hamak-kuvet-fikri-banyo-dekorasyonu

Siz de benim gibi banyo keyfine düşkünseniz banyoda hamak küvet fikri tam size göre diyebilirim.

Splinter Works firmasının tasarladığı hamak küvet fikri araştırmamı sizler için kaleme aldım.

hamak küvet
hamak küvet

Hamak ile küveti bir araya getirmek dahiyane bir fikir bence. Çünkü özellikle yaz aylarında dinlenmeye doyamadığımız ve piknikteki ya da bahçedeki en büyük keyif olan hamak artık banyoda.

Hamakta nasıl rahat ediyor, keyif alıyor ve dinleniyorsak işte bu rahatlığı banyoda da yaşamak çok harika bir duygu olsa gerek.

hamak küvet
hamak küvet

İnsanlar banyo yaparken de suyun verdiği enerji ile oldukça rahatlarlar ve büyük bir keyif alırlar. Splinter Works firması sanırım hamak ve banyo keyfini bu şekilde birleştirerek kullanıcılarına muhteşem bir rahatlık sunmak istemişler.

Hamak küvet özellikleri

Splinter Works firması tarafından üretilen hamak küvetin geçtiğimiz günlerde piyasaya sunuldu. Banyo dekorasyonu için harika bir tasarıma sahip olan bu küvetin dikkat çekici özelliklerinden bahsetmek istiyorum:

hamak küvet
hamak küvet

Öncelikle küvet karbon fiber malzemeden üretiliyor. Uzunluğu 2 metre 70 santimetre uzunluğunda olan küvetin montajı iki duvar arasına yapılıyor. İki duvarın arasına sabitlenerek yere değmesi engelleniyor ve havada kalması sağlanıyor.

Küvete temiz su akışı yerden yükselen bir musluktan sağlanıyor. Kirli su ise küvetin orta kısmında yer alan tahliye kısmından drenaj sayesinde yapılıyor.

hamak küvet
hamak küvet

Hamak küvetin birçok renk seçeneği de mümkün. Banyo dekorasyonuna en çok yakışan renk olan siyah ise bu ürünün en olması gereken rengi bana göre. Tam bir hamağa benzeyen yapısı ve tasarımıyla banyo dekorasyonu için harika bir fikir. Eğer yeterli bir alana sahipseniz klasik bir küvet almak yerine böyle bir küvet tercih etmek doğru olabilir.

Siyah beyaz banyo dekorasyonu hakkında bilgilendirici bir yazımı okumanızı öneriyorum.

Görselleri incelediğiniz de bu hamak küvette olmak isteyeceğinizi düşünüyorum. Yorumlarınızı eksik etmeyin. Keyifli ve yaratıcı dekorasyonlar dilerim. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Splinter Works sitesi için tıklayın.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here