perde siparişi

Banyo Dekoru Püf Noktaları için +6 Öneri

Banyoları daha kullanışlı hale getirmek her zaman mümkün. Tüm ailenin kullandığı banyoyu daha işlevsel hale getirmek için sizlere 6 pratik çözüm önerisi hazırladık. Banyo dekoru için aşağıdaki önerilere kulak verin. Şık banyo dekorasyonu yapmak isteyenlerin en önemli sorunu küçük banyolara sahip olmaları. Peki, küçük banyolar için nasıl bir banyo dekoru yapılmalı? Ya da modern bir banyoya sahip olmak isteyenler nasıl bir banyo mobilyası kullanmalı? Aklınıza gelen bu soruların yanıtlarını aşağıdaki video ve önerilerimizde bulabilirsiniz.

1.Yeden tasarruf sağlayın!

Banyoyu daha düzenli hale getirmek için mutlaka yerden tasarruf sağlamak gerekiyor. Geniş bir görünüme sahip lavabo dolabının düzenini sağlarken çok hızlı kapaklı dolaplar yerine daha yavaş kapanan dolap kapakları tercih edilmelidir.

Banyo mobilyaları

Bununla birlikte kaloriferi üst duvar kısmına yerleştirmek zaten kısıtlı alanı olan banyoyu genişletmek için önemli bir adımdır.

2.Yeni depolama alanları belirleyin!

Çift kapaklı dolaplar mı kullanıyorsunuz? Aydınlatmalı dolaplı aynalar banyonuzda size eşyalarınızı saklamak için yer açıyor. Ayrıca banyonuzda farklı bir saklama alanı yaratıyor.

Banyo dolapları

Aydınlatmalı ve aynalı dolaplar sayesinde işinizi çok kolay görüyorsunuz. Aydınlatmalı dolaplar sayesinde kadınlara makyaj yapma konusunda, erkeklere de tıraş olma konusunda çok yardımcı oluyor.

3.Yıkanabilir diş fırçalık

Diş fırçanızın içi sürekli kirlendiği için sürekli yıkamak zorunda kalıyoruz. Ve buda bize sorun oluyor. Nasıl bulaşıkları yıkayan bir bulaşık makinesi varsa artık diş fırçanızı yıkayan bir fırçanın da bulaşık makinesi var.

Banyo çocuk basamağı

Bu sayede diş fırçanızı kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Böylece hem daha çok zaman kazanırsınız hem de hijyenik olabilirsiniz.

4.Rahat ulaşsın!

Lavabonuz yüksekte mi? Çocuğunuzun boyu lavaboya ulaşamıyor mu?

İşlevsel banyo fikirleri

Çok pratik bir yolu var. Çocuk basamakları var artık. Hem çocuğunuzun lavaboya rahat bir şekilde ulaşmasına hem de çocuğunuzun özel eşyalarını saklamasına yardımcı oluyor.

5.Deterjanlar ortadan kalksın!

Banyonuzu dağınık görmek istemiyorsanız, dağınık ortamı sevmiyorsanız artık duşa kabinin içerisinde gizli çekmeceler var.

Banyo saklama çözümleri

Bunlar size her türlü konuda yardımcı olacak. Özelikle de banyoda deterjanlarınızı kaldırmanıza yardımcı olacak. Ayrıca bu gizli çekmece çocuğunuzda her türü konuda yardımcı olacak.

6.Kirli ve temiz çamaşırlar ayrılıyor

Kirli ve temiz çamaşırları nereye koyacağım diye dert etmenize gerek yok. Artık lavobalarınızın altında koruyabileceğiniz tekerlekli kirliler ve temiz çamaşırlar için bir boy dolabı var.

Bu yazımda sizlere banyo dekoru püf noktaları konusunu paylaştım. Umarım sizlere faydalı fikirler sunabilmişimdir. Bir başka ev dekorasyon fikirleri içeriğinde görüşmek üzere…

Yorum yapın