Bahçe Mobilyası Fikirleri için +4 Marka | Dekordiyon
perde siparişi


Bahçe Mobilyası Fikirleri için +4 Marka

Bahçe sahibiyseniz kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Modern hayatın getirdiği betonlaşma sebebi ile insanlar doğadan uzaklaşmakta ve tabiatın sunduğu eşsiz rahatlama ve enerji hissini alamamaktadırlar. Bahçe mobilyası sayesinde doğanın bir parçası haline getirdiğiniz bahçeleri daha rahat kullanma imkanına sahip olursunuz. Bu sebeple doğru bahçe mobilyaları seçmek önem taşımaktadır. Bu yazımda size farklı markaların bahçe mobilyalarını tanıtmak istiyorum.1.Ikea bahçe mobilyası

Bahçeniz genişse ve rahatınıza düşkünseniz İkea’nın kanepe kombinasyonlarını düşünebilirsiniz. Bu kombinasyonların fiyatları, kullanılan malzeme kalitesi, büyüklüğü gibi özelliklere göre 1500 TL ile 3800 TL arasında değişiklik göstermektedir.

IKEA bahçe mobilyası

Bunların dışında ikili kanepe, tekli koltuk, köşe koltuk, sandıklı bank, tabure, sandalye, piknik masası, yer döşemeleri ve çocuk tabureleri de bahçe mobilyası kategorisinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Bahçenizi havaya sokacak bahçe dekorasyonu fikirleri yazımı okumanızı öneririm.

2.İstikbal bahçe mobilyaları

İstikbal firması bahçe mobilyalarını mini takımlar, masa takımları ve salıncaklar olarak üç ana gruba ayırmış. Bu ana grupların içerisinde mini takımlar kategorisinde beyaz ve eskitme renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı ve ahşap görünümün ön planda olduğu bahçe mobilyalarını görmekteyiz.İstikbal bahçe mobilyası modelleri

Masa takımlarında ise dört sandalyeli modellerden sekiz sandalyeli olanlarına kadar geniş bir tercih alanınız bulunuyor. Bahçe mobilyası için vazgeçilmez ürünlerden olan salıncaklar da İstikbal firmasının sunduğu ürün gamı içerisinde yer almaktadır.

3.Koçtaş bahçe mobilyaları

Koçtaş’ta bahçe mobilyaları çok daha farklı ve fazla ürün portföyü ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Koçtaş bahçe mobilyası fikirleri

Armut koltuklar, bahçe masaları, bahçe sandalyeleri, bahçe bankları, bahçe sehpaları, bahçe servis arabaları ve bahçe set ürünler olarak kategorize edilen bahçe mobilyalarında her bütçeye uygun fiyat avantajları da söz konusudur.

4.Tekzen rattan bahçe mobilyası

Rattan bahçe mobilyalarının temel özelliği kullanışlı olması, dayanıklı olması ve hafif olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde çok fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle bahçe sandalyeleri ve masa setleri müşteriler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Rattan yazlık bahçe mobilyaları

Doğal rattan ürünlerin plastik alaşımla oluşturulmuş olanlardan çok daha pahalı olduğunu belirtmek isteriz. Doğal rattan mobilyalarda da yapay olanlarda da rattan olmasını sağlayan temel özellik, örgü şeklindeki dizaynıdır.Günümüzde doğal rattan ürünleri bulmak oldukça zordur. Bu sebeple genellikle plastik ve enjeksiyon rattan bahçe mobilyaları kullanılmaktadır.

Bahçe salıncakları ile bahçe dekorasyonu yapmak isteyenler için harika fikirler…Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x