Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!


Yaz aylarının vazgeçilmez mekanları şüphesiz bahçelerdir. Doğru adımlarla dekore edilmiş bir bahçe kavurucu yaz günlerince neredeyse vaktinizin tamamını geçireceğiniz, keyifli anlarınızın şahidi olabilir. Bahçenizde tercih edebileceğiniz bahçe mobilyaları ile bahçenizi güzelleştirmeye hazırlanın.


Bahçenizin büyüklüğüne göre mobilya tercihlerinizi rattan bahçe mobilyaları vb gibi mobilyalardan yana kullanabilirsiniz. Kusursuz bir bahçe dekorasyonu için kusursuz bir uyum yakalamanız şart. Dekorasyonunuzu ufak yardımcılarla desteklemek isterseniz bahçe mobilyaları minderleri ile dekorasyonu renkli ve hareketli hale getirebilirsiniz.

Puf modelleri bahçenizde rahatlığı ayağınıza getirecek

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
IKEA bahçe mobilyası bussan puf modeli

Bahçe dekorasyonunuzun hem şık hem rahat olmasını isteyenlerdenseniz spor bir bahçe dekorasyonu için bu kullanışlı puflar tam istediğiniz gibi olacak. Bir İkea bahçe mobilyası olan BUSSAN Puf, bahçenizde farklı şekillerde kullanabileceğiniz eşsiz bir ürün oluyor.


Katlayarak yüksek kullanabileceğiniz puf modelini dilerseniz açarak ayaklarınızı uzatacak konuma da getirebilirsiniz. Yıkanabilir kılıf özelliği ile bahçede kullanım için oldukça uygundur.

Bahçe oturma seti ile sevdiklerinizle konforu yakalayın

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Bahçe oturma seti

Bahçeniz çok küçük değilse, biraz da geniş bir aileniz varsa, sürekli misafirleriniz geliyorsa bahçe oturma seti tam sizlik tercih olabilir. Hasır modelli olan bahçe oturma setlerinin farklı model ve renklerini Koçtaş internet mağazasında bulabilirsiniz.


Renkli masalar ile bahçeniz renklensin

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Koçtaş bahçe mobilyası relax masa modeli

Klasik bir bahçe dekorasyonunun tam aksine renkli bir bahçe ortamı oluşturmak istiyorsanız Koçtaş’ın Relax renkli masalar kullanabilirsiniz. Ahşap olan farklı renklerdeki masalar bahçenize spor bir hava katacaktır.

Bahçenizde hem sandık hem bank olabilecek muhteşem bir seçenek

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Bahçe mobilyası için sandık

Bahçenizde kullanışlı bir dekorasyon yaparken işlevsel ürünler kullanmanız yararınıza olur. Minderler, saksılar ya da bahçe aletleri kullanılmadığı zaman saklanacak yer ararsanız APPLÖRE sandık tam da size göre.


İçini sandık olarak kullanabileceğiniz bu ürünü aynı zamanda oturmak için bir bank görevinde de kullanabilirsiniz.

Rattan köşe oturma takımı bahçenize çok yakışacak

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Koçtaş rattan köşe oturma takımı

Yaşam tarzınıza ayna tutacak bahçe mobilyaları koçtaş ürünü, konforlu minderleri ve her dekorasyona uyumluluğu ile dayanıklı ve kullanışlı bahçe mobilyasıdır. Metal gövdesi ile kullanışlılık seviyesi arttırılan Rattan köşe oturma takımı, dilerseniz puflarıyla daha geniş bir takım olabiliyor.


Dekoratif sehpa modelleri bahçenize çok yakışacak

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Rattan sehpa modeli bahçe mobilyası

Bahçede vakit geçirirken büyük masalar yerine küçük ve şık modeller düşünüyorsanız minik sehpalara yönelebilirsiniz. Rattan, plastik ya da metal bahçe sehpaları bahçe dekorasyonunda sportif dekorasyon bakışını yakalayacaktır.

Bahçe bankları ile bahçenizi güzelleştirin

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Koçtaş bahçe bankları

Farklı renk ve modellerdeki bahçe bankları bahçenizde farklı bakış açısı yaratacak bahçe mobilyaları oluyor. Dilediğiniz renkte ve modelde tüm ahşap bahçe banklarını Koçtaş mağazasından bulabilirsiniz. Dayanıklı bahçe bankları çam ve ladin gibi dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.


Bu şezlong modelleri bahçe mobilyaları arasında favori

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Bahçe mobilyası için şezlong modeli

Bahçenizde size özel havuzunuz varsa dekorasyonda şezlong detayını unutmamalısınız. Bahçe dekorasyonunuza uygun olarak minderli ahşap ya da kumaş şezlong tercih edebilirsiniz. Bahçenizde havuz başında tercih edebileceğiniz şezlong modellerine bahçe mobilyaları tekzen sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bahçenizdeki salıncakla dinlenmenin keyfine varın

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Bahçe mobilyası için salıncak

Geniş bir bahçe dekorasyonunda olmazsa olmaz bahçe mobilyaları arasında salıncak modelleri yer alır. Koçtaş, Tekzen ya da Pratiker gibi dekorasyon mağazalarında geniş bahçe salıncakları ürün yelpazelerine ulaşabilirsiniz.

Katlanabilir bez sandalyeler ile bahçenizde yer kaplamayacak

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Bahçe mobilyası için bez katlanabilir sandalye modeli

Bahçede yer kaplamayacak işlevsel bahçe mobilyaları tercih etmek istiyorsanız katlanabilir bez sandalye modellerine yönelebilirsiniz. Kolları ahşap olan sandalyeler, kullanmadığınız zaman katlanarak yer tasarrufu sağlayan mobilyalardır. İstediğiniz her renkte katlanabilir bahçe sandalyelerini Tekzen mağazalarından edinebilirsiniz.

Bahçe Mobilyası için +4 Büyük Marka

Bahçe sahibiyseniz kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Modern hayatın getirdiği betonlaşma sebebi ile insanlar doğadan uzaklaşmakta ve tabiatın sunduğu eşsiz rahatlama ve enerji hissini alamamaktadırlar. Bahçe mobilyası sayesinde doğanın bir parçası haline getirdiğiniz bahçeleri daha rahat kullanma imkanına sahip olursunuz. Bu sebeple doğru bahçe mobilyaları seçmek önem taşımaktadır. Bu yazımda size farklı markaların bahçe mobilyalarını tanıtmak istiyorum.

IKEA bahçe mobilyası

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
IKEA bahçe mobilyası

IKEA bahçe mobilyası fikrini mutlaka değerlendirmelisiniz. Bahçeniz genişse ve rahatınıza düşkünseniz İkea’nın kanepe kombinasyonlarını düşünebilirsiniz. Bu kombinasyonların fiyatları, kullanılan malzeme kalitesi, büyüklüğü gibi özelliklere göre 3.000₺ ile 10.000₺ arasında değişiklik göstermektedir. Bunların dışında ikili kanepe, tekli koltuk, köşe koltuk, sandıklı bank, tabure, sandalye, piknik masası, yer döşemeleri ve çocuk tabureleri de bahçe mobilyası kategorisinde sıklıkla tercih edilmektedir.

İstikbal bahçe mobilyaları

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
İstikbal bahçe mobilyası modelleri

İstikbal bahçe mobilyaları mini takımlar, masa takımları ve salıncaklar olarak üç ana gruba ayırmış. Bu ana grupların içerisinde mini takımlar kategorisinde beyaz ve eskitme renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı ve ahşap görünümün ön planda olduğu bahçe mobilyalarını görmekteyiz.

Masa takımlarında ise dört sandalyeli modellerden sekiz sandalyeli olanlarına kadar geniş bir tercih alanınız bulunuyor. Bahçe mobilyası için vazgeçilmez ürünlerden olan salıncaklar da İstikbal firmasının sunduğu ürün gamı içerisinde yer almaktadır.

Koçtaş bahçe mobilyaları

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Koçtaş bahçe mobilyası fikirleri

Koçtaş bahçe mobilyaları çok daha farklı ve fazla ürün portföyü ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Armut koltuklar, bahçe masaları, bahçe sandalyeleri, bahçe bankları, bahçe sehpaları, bahçe servis arabaları ve bahçe set ürünler olarak kategorize edilen bahçe mobilyalarında her bütçeye uygun fiyat avantajları da söz konusudur.

Tekzen rattan bahçe mobilyası

Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!
Rattan yazlık bahçe mobilyaları

Tekzen rattan bahçe mobilyaları temel özelliği kullanışlı olması, dayanıklı olması ve hafif olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde çok fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle bahçe sandalyeleri ve masa setleri müşteriler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Doğal rattan ürünlerin plastik alaşımla oluşturulmuş olanlardan çok daha pahalı olduğunu belirtmek isteriz. Doğal rattan mobilyalarda da yapay olanlarda da rattan olmasını sağlayan temel özellik, örgü şeklindeki dizaynıdır. Günümüzde doğal rattan ürünleri bulmak oldukça zordur. Bu sebeple genellikle plastik ve enjeksiyon rattan bahçe mobilyaları kullanılmaktadır.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x