Bahçe Mobilyaları İçin Kullanabileceğiniz +10 Fikir

2
856

Yaz aylarının vazgeçilmez mekanları şüphesiz bahçelerdir. Doğru adımlarla dekore edilmiş bir bahçe kavurucu yaz günlerince neredeyse vaktinizin tamamını geçireceğiniz, keyifli anlarınızın şahidi olabilir. Bahçenizde tercih edebileceğiniz bahçe mobilyaları ile bahçenizi güzelleştirmeye hazırlanın.

Bahçenizin büyüklüğüne göre mobilya tercihlerinizi rattan bahçe mobilyaları vb gibi mobilyalardan yana kullanabilirsiniz. Kusursuz bir bahçe dekorasyonu için kusursuz bir uyum yakalamanız şart. Dekorasyonunuzu ufak yardımcılarla desteklemek isterseniz bahçe mobilyaları minderleri ile dekorasyonu renkli ve hareketli hale getirebilirsiniz.

1Puf modelleri bahçenizde rahatlığı ayağınıza getirecek

IKEA bahçe mobilyası bussan puf modeli
IKEA bahçe mobilyası bussan puf modeli

Bahçe dekorasyonunuzun hem şık hem rahat olmasını isteyenlerdenseniz spor bir bahçe dekorasyonu için bu kullanışlı puflar tam istediğiniz gibi olacak.

Bir ikea bahçe mobilyası olan BUSSAN Puf, bahçenizde farklı şekillerde kullanabileceğiniz eşsiz bir ürün oluyor.

Katlayarak yüksek kullanabileceğiniz puf modelini dilerseniz açarak ayaklarınızı uzatacak konuma da getirebilirsiniz. Yıkanabilir kılıf özelliği ile bahçede kullanım için oldukça uygundur.

2Bahçe oturma seti ile sevdikleriniz ve siz bahçenizde konforu yakalayın

Bahçe oturma seti
Bahçe oturma seti

Bahçeniz çok küçük değilse, biraz da geniş bir aileniz varsa, sürekli misafirleriniz geliyorsa bahçe oturma seti tam sizlik tercih olabilir. Hasır modelli olan bahçe oturma setlerinin farklı model ve renklerini Koçtaş internet mağazasında bulabilirsiniz.

3Renkli masalar ile bahçeniz renklensin

Koçtaş bahçe mobilyası relax masa modeli
Koçtaş bahçe mobilyası relax masa modeli

Klasik bir bahçe dekorasyonunun tam aksine renkli bir bahçe ortamı oluşturmak istiyorsanız Koçtaş’ın Relax renkli masalar kullanabilirsiniz. Ahşap olan farklı renklerdeki masalar bahçenize spor bir hava katacaktır.

4Bahçenizde hem sandık hem bank olabilecek muhteşem bir seçenek

Bahçe mobilyası için applore sandık
Bahçe mobilyası için applore sandık

Bahçenizde kullanışlı bir dekorasyon yaparken işlevsel ürünler kullanmanız yararınıza olur. Minderler, saksılar ya da bahçe aletleri kullanılmadığı zaman saklanacak yer ararsanız APPLÖRE sandık tam da size göre.

İçini sandık olarak kullanabileceğiniz bu ürünü aynı zamanda oturmak için bir bank görevinde de kullanabilirsiniz.

5Rattan köşe oturma takımı bahçenize çok yakışacak

Koçtaş rattan köşe oturma takımı
Koçtaş rattan köşe oturma takımı

Yaşam tarzınıza ayna tutacak bahçe mobilyaları koçtaş ürünü, konforlu minderleri ve her dekorasyona uyumluluğu ile dayanıklı ve kullanışlı bahçe mobilyasıdır. Metal gövdesi ile kullanışlılık seviyesi arttırılan Rattan köşe oturma takımı, dilerseniz puflarıyla daha geniş bir takım olabiliyor.

6Dekoratif sehpa modelleri bahçenize çok yakışacak

Rattan sehpa modeli bahçe mobilyası
Rattan sehpa modeli bahçe mobilyası

Bahçede vakit geçirirken büyük masalar yerine küçük ve şık modeller düşünüyorsanız minik sehpalara yönelebilirsiniz. Rattan, plastik ya da metal bahçe sehpaları bahçe dekorasyonunda sportif dekorasyon bakışını yakalayacaktır.

7Bahçe bankları ile bahçenizi güzelleştirin

Koçtaş bahçe bankları
Koçtaş bahçe bankları

Farklı renk ve modellerdeki bahçe bankları bahçenizde farklı bakış açısı yaratacak bahçe mobilyaları oluyor. Dilediğiniz renkte ve modelde tüm ahşap bahçe banklarını Koçtaş mağazasından bulabilirsiniz.

Dayanıklı bahçe bankları çam ve ladin gibi dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

8Bu şezlong modelleri bahçe mobilyaları arasında favori

Bahçe mobilyası için şezlong modeli
Bahçe mobilyası için şezlong modeli

Bahçenizde size özel havuzunuz varsa dekorasyonda şezlong detayını unutmamalısınız. Bahçe dekorasyonunuza uygun olarak minderli ahşap ya da kumaş şezlong tercih edebilirsiniz.

Bahçenizde havuz başında tercih edebileceğiniz şezlong modellerine bahçe mobilyaları tekzen sayfasından ulaşabilirsiniz.

9Bahçenizdeki Salıncakla Dinlenmenin Keyfine Varın

blank

Geniş bir bahçe dekorasyonunda olmazsa olmaz bahçe mobilyaları arasında salıncak modelleri yer alır. Koçtaş, Tekzen ya da Pratiker gibi dekorasyon mağazalarında geniş bahçe salıncakları ürün yelpazelerine ulaşabilirsiniz.

Mükemmel bahçe salıncakları için linke tıklayabilirsiniz.

10Katlanabilir bez sandalyeler bahçenizde yer kaplamayacak

Bahçe mobilyası için bez katlanabilir sandalye modeli
Bahçe mobilyası için bez katlanabilir sandalye modeli

Bahçede yer kaplamayacak işlevsel bahçe mobilyaları tercih etmek istiyorsanız katlanabilir bez sandalye modellerine yönelebilirsiniz. Kolları ahşap olan sandalyeler, kullanmadığınız zaman katlanarak yer tasarrufu sağlayan mobilyalardır.

İstediğiniz her renkte katlanabilir bahçe sandalyelerini Tekzen mağazalarından edinebilirsiniz. Daha farklı bahçe dekorasyonu fikri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here