Bahçe Bitkileri Alışveriş Siteleri için 5 Farklı Öneri

4
613

Güzel bir balkonunuz ya da tatlı ve küçük bir bahçeniz varsa bahçe bitkilerine ihtiyacınız aşikardır. Sizlere bu yazımda “Bahçe bitkilerini nereden almalısınız?” sorusunu cevaplandıracağım. Bahçe bitkileri alışveriş siteleri araştırmamı sizlerle paylaşmak istiyorum.

blank
Peyzaj işleri için alışveriş sitesi

Bahçe bitkileri alışveriş siteleri: Çiçek, fide ve fidanları satışı

Bahçenize tohumlar, fidanlar, çiçekler ekerek bahçenizi cennet köşküne mi çevirmek istiyorsunuz, fakat bir türlü nereden, neyi, nasıl alacağınızı bilmiyorsanız bu yazım tam size göre.

Tohum fide fidan alışveriş siteleri
Tohum fide fidan alışveriş siteleri

Tavsiye niteliğinde olan siteleri ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.

1Koçtaş

bahce-bitkisi-satisi
Bahçe bitkisi satışı

Ev dekorasyonu konularında sıklıkla adından bahsettiğimiz Koçtaş şimdi de karşımıza bahçenizi güzelleştirmeniz için çıkıyor. Bahçe dekorasyonu kategorisinde sınırsız ürün çeşidiyle dikkatimizi çeken firma Bahçe bitkileri konusunda da epey iddialı bahçe bitkileri alışveriş siteleri listenizde mutlaka yer alsın.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.koctas.com.tr

Kış bahçesi fikirleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

2Bahçivan Ziya Soner

bahce-bitkiler
Bahçe bitkileri

Bahçivan Ziya Soner tarafından kurulan sitede palmiyeden nektariyeye kadar tüm bahçe bitkileri için alternatifler bulunuyor. Ziya Soner’in bahçe dekorasyonu için farklı çalışmaları da mevcut bahçenizde hayal edin yapay balık göleti bile hazırlayabiliyor. Aklınızda bulunsun derim.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.ziyasoner.com.tr

3Fideland

bahce-cicekleri-alisveris
Bahçe çiçekleri alışveriş

“Daha yeşil bir Türkiye için fidan ile hediyeleşin!” sloganı ile fidan dikmeyi özendiren ve hediye şeklinde sunmayı başaran bir firma. Firmanın sitesini incelediğimizde fidanlar, fideler, çiçek soğanları ve tohumlar sizleri bekliyor. Hediyeleşme sistemini geliştiren firma, kişiye özel ambalaj ve saksı seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.fideland.com

İlkbaharda bahçe dekorasyonu yazısını okuyarak bahçe fikirleri için fikir alabilirsiniz.

4İstanbul Ağaç ve Peyzaj

bahce-bitkileri-alisveris-sitesi
Bahçe bitkileri alışveriş sitesi

İstanbul içinde bayilikleri bulunan firmanın Ağaç ve Peyzaj sitesi olduğunu görüyoruz. “Daha yeşil, daha renkli bir İstanbul!” sloganıyla dikkatimizi çekiyor. Ayrıca danışma hattının da bulunması aklınıza takılanları sormanız bakımından oldukça değerli.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.istanbulagac.com.tr

5MagicPlant

blank
Bahçe bitkileri sitesi

“Yanınızdaki GrowShop” sloganıyla online alışveriş imkanı sunan fide ve fidan yetiştirme ihtiyaçlarını karşılayan bir firma olması bakımından bahçe bitkisi alışveriş listemizde yer alıyor. İncelemenizi öneririm.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.magicplant.net

Bu yazımda sizler için bahçe bitkileri alışveriş siteleri konusunu paylaştım. Artık bahçenizde ya da balkonunuzda satın alacağınız bitkiler için uygun ortamlar oluşturabilirsiniz.

blank
Alışveriş sitesi bahçe balkon

Bahçenizi havaya sokacak 20 farklı bahçe dekorasyonu fikirleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Mutlu dekorasyonlar dilerim. Sağlıcakla kalın… 🙂

4 YORUMLAR

  1. Bahçe bitkilerini seçerken secici davranmak şart. Birbirinden güzel bitkiler için doğru tercihlerde bulunmak lazım. Sunduğunuz siteler gayet güzel…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here