Bahçe Bitkileri Alışveriş Siteleri için +5 Öneri


Güzel bir balkonunuz ya da tatlı ve küçük bir bahçeniz varsa bahçe bitkilerine ihtiyacınız aşikardır. Sizlere bu yazımda “Bahçe bitkilerini nereden almalısınız?” sorusunu cevaplandıracağım. Bahçe bitkileri alışveriş siteleri araştırmamı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bitki satış siteleri son zamanlarda internette sıkça karşıma çıkıyor. Bahçe için ağaç önerileri aldığınız bitkileri bulmak için internette araştırma yaparak satın alacağınız alışveriş sitelerini sizler için derledik.


Bahçe bitkileri alışveriş siteleri: Çiçek, fide ve fidanları satışı

Bahçe Bitkileri Alışveriş Siteleri için +5 Öneri

Bahçenize tohumlar, fidanlar, çiçekler ekerek bahçenizi cennet köşküne mi çevirmek istiyorsunuz, fakat bir türlü nereden, neyi, nasıl alacağınızı bilmiyorsanız bu yazım tam size göre. Tavsiye niteliğinde olan siteleri ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Bahçe dekorasyonu fikrine göz atmak için bağlantıya tıklayın!


1.Koçtaş

Bahçe Bitkileri Alışveriş Siteleri için +5 Öneri

Ev dekorasyonu konularında sıklıkla adından bahsettiğimiz Koçtaş şimdi de karşımıza bahçenizi güzelleştirmeniz için çıkıyor. Bahçe dekorasyonu kategorisinde sınırsız ürün çeşidiyle dikkatimizi çeken firma Bahçe bitkileri konusunda da epey iddialı bahçe bitkileri alışveriş siteleri listenizde mutlaka yer alsın.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz: https://www.koctas.com.tr/


2.Bahçivan Ziya Soner

Bahçe Bitkileri Alışveriş Siteleri için +5 Öneri

Bahçivan Ziya Soner tarafından kurulan sitede palmiyeden nektariyeye kadar tüm bahçe bitkileri için alternatifler bulunuyor. Ziya Soner’in bahçe dekorasyonu için farklı çalışmaları da mevcut bahçenizde hayal edin yapay balık göleti bile hazırlayabiliyor. Aklınızda bulunsun derim.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz: http://www.ziyasoner.com.tr/


İlginizi Çekebilir: Kış bahçesi fikirleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

3.Fideland

Bahçe Bitkileri Alışveriş Siteleri için +5 Öneri

“Daha yeşil bir Türkiye için fidan ile hediyeleşin!” sloganı ile fidan dikmeyi özendiren ve hediye şeklinde sunmayı başaran bir firma. Firmanın sitesini incelediğimizde fidanlar, fideler, çiçek soğanları ve tohumlar sizleri bekliyor. Hediyeleşme sistemini geliştiren firma, kişiye özel ambalaj ve saksı seçenekleriyle dikkat çekiyor.


Siteyi ziyaret etmek isterseniz: https://www.fideland.com/

4.MagicPlant

“Yanınızdaki GrowShop” sloganıyla online alışveriş imkanı sunan fide ve fidan yetiştirme ihtiyaçlarını karşılayan bir firma olması bakımından bahçe bitkisi alışveriş listemizde yer alıyor. İncelemenizi öneririm.


Siteyi ziyaret etmek isterseniz: https://www.magicplant.net/

Bu yazımda sizler için bahçe bitkileri alışveriş siteleri konusunu paylaştım. Artık bahçenizde ya da balkonunuzda satın alacağınız bitkiler için uygun ortamlar oluşturabilirsiniz. Mutlu dekorasyonlar dilerim. Sağlıcakla kalın… 🙂

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x