Bahçe Bitkileri Alışveriş Siteleri

3
Bahçe bitkileri alışveriş siteleri

Güzel bir balkonunuz ya da tatlı ve küçük bir bahçeniz varsa bahçe bitkilerine ihtiyacınız aşikardır. Sizlere bu yazımda “Bahçe bitkilerini nereden almalısınız?” sorusunu cevaplandıracağım. Bahçe bitkileri alışveriş siteleri araştırmamı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Peyzaj işleri için alışveriş sitesi
Peyzaj işleri için alışveriş sitesi

Bahçe Bitkileri : Çiçek, Fide ve Fidanları Satışı

Bahçenize tohumlar, fidanlar, çiçekler ekerek bahçenizi cennet köşküne mi çevirmek istiyorsunuz, fakat bir türlü nereden, neyi, nasıl alacağınızı bilmiyorsanız bu yazım tam size göre. Tavsiye niteliğinde olan siteleri ziyaret ederek ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.

Tohum fide fidan alışveriş siteleri
Tohum fide fidan alışveriş siteleri

Koçtaş

Ev dekorasyonu konularında sıklıkla adından bahsettiğimiz Koçtaş şimdi de karşımıza bahçenizi güzelleştirmeniz için çıkıyor. Bahçe dekorasyonu kategorisinde sınırsız ürün çeşidiyle dikkatimizi çeken firma Bahçe bitkileri konusunda da epey iddialı bahçe bitkileri alışveriş siteleri listenizde mutlaka yer alsın.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.koctas.com.tr

Bahçe bitkisi satışı
Bahçe bitkisi satışı

 Bahçivan Ziya Soner

Bahçivan Ziya Soner tarafından kurulan sitede palmiyeden nektariyeye kadar tüm bahçe bitkileri için alternatifler bulunuyor. Ziya Soner’in bahçe dekorasyonu için farklı çalışmaları da mevcut bahçenizde hayal edin yapay balık göleti bile hazırlayabiliyor. Aklınızda bulunsun derim.

Bahçe bitkileri
Bahçe bitkileri

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.ziyasoner.com.tr

Fideland

“Daha yeşil bir Türkiye için fidan ile hediyeleşin!” sloganı ile fidan dikmeyi özendiren ve hediye şeklinde sunmayı başaran bir firma. Firmanın sitesini incelediğimizde fidanlar, fideler, çiçek soğanları ve tohumlar sizleri bekliyor. Hediyeleşme sistemini geliştiren firma, kişiye özel ambalaj ve saksı seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Bahçe çiçekleri alışveriş
Bahçe çiçekleri alışveriş

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.fideland.com

İstanbul Ağaç ve Peyzaj

İstanbul içinde bayilikleri bulunan firmanın Ağaç ve Peyzaj sitesi olduğunu görüyoruz. “Daha yeşil, daha renkli bir İstanbul!” sloganıyla dikkatimizi çekiyor. Ayrıca danışma hattının da bulunması aklınıza takılanları sormanız bakımından oldukça değerli.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.istanbulagac.com.tr

Bahçe bitkileri alışveriş sitesi
Bahçe bitkileri alışveriş sitesi

MagicPlant

“Yanınızdaki GrowShop” sloganıyla online alışveriş imkanı sunan fide ve fidan yetiştirme ihtiyaçlarını karşılayan bir firma olması bakımından bahçe bitkisi alışveriş listemizde yer alıyor. İncelemenizi öneririm.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz, www.magicplant.net

Bahçe bitkileri sitesi
Bahçe bitkileri sitesi

Bu yazımda sizler için bahçe bitkileri alışveriş siteleri konusunu paylaştım. Artık bahçenizde ya da balkonunuzda satın alacağınız bitkiler için uygun ortamlar oluşturabilirsiniz.

Bahçe ve balkon alışveriş sitesi
Bahçe ve balkon alışveriş sitesi

Farklı fikirleri de barındıran bu alışveriş sitelerini detaylı olarak incelemenizi öneririm. Ayrıca balkon ve bahçe dekorasyonu kategorisindeki yazılarımızı da okuyarak harikalar yaratabilirsiniz. Mutlu dekorasyonlar dilerim. Sağlıcakla kalın… 🙂

3 YORUMLAR

  1. Bahçe bitkilerini seçerken secici davranmak şart. Birbirinden güzel bitkiler için doğru tercihlerde bulunmak lazım. Sunduğunuz siteler gayet güzel…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here